0

@l0Messini Siłownia i kasa. Ma 50 lat i wygląda lepiej jak 90% 30 latków.

11

Dlaczego wczoraj nie lało jak pomagałem sąsiadowi węgiel przekładać?

0

@Janiama Na stare lata z Ciebie się piwosz zrobił :D

0

@Janiama Mogę się założyć o wino mszalne, że będą prowadzić.

0

Jakby taki skład wyszedł na ważny mecz w LM lub LL, to by Valverde odzyskał jaja.

0

@kuz Lepiej pisać z kijem w tyłku o Neymarze niż wyluzować?

0

Zenek legenda disco polo. Podobnie jak Miler.

0

@IAmBackCules Gdy żałujesz tych z których nie masz nic.

0

@kkbarca Jednak wolę starsze kawałki.

3

@xVENUMx Wielkim lasem szedłem nocy nie przespałem.

1

@tadzik447 Już tak nie odpowiadam, bo jak tak mówię, to mi daje pieniądze i karze po pół litra iść i później pić wódkę w szklankach :D

1

@zadafcb Aż mi się sąsiad przypomina, który jak jest pijany pyta mnie zawsze"Miała matka syna? " :D

0

@sebasek99 W Stanach broń można kupić jak cukierki, więc to i tak nic nie da.

0

@kamilkrycha Oczywiście, ale znam wiele osób, co mówią, że nie ma ładnych. Wystarczy, że pójde do sklepu, który mam 200 metrów od domu i już widzę 5 ładnych dziewczyn łącznie ze sprzedawczynią, która ma moje lata.

0

@nammah Najczęściej mówią, to osoby, które się boją zagadać, a wtedy najłatwiej jest powiedzieć, że nie ma na co patrzyć.

4

@kenneth99 Mnie nie interesują sztuczne cyce, a naturalne kształty.

7

Polki są najładniejsze Swoboda, Święty lub ta od oszczepu. Chwalicie jakieś Antonelle i inne latynoski, a swego nie znacie.

0

@Avada Kedavra Słyszałeś o tej dziewczynie, co się podobnowaliła z jakimiś Amerykańskimi raperami po koncercie i się tym chwaliła lub jak walczyła w tym całym Famme ma.

1

Ewa Swoboda wygląda jak dużo ładniejsza siostra tej całej Linkiewicz.

0

Aguero jak jest w formie, to jest na poziomie Lewandowskiego czy Kane.

0

@kenneth99 A dlaczego miałby to zrobić?

9

@Commando Zaciskamy kciuki żeby się Bartkowi nie udało? :D

1

@Grzesior667 Sąsiad mówi "Czy wy Boga w sercu nie macie?" lub "Żebyście dożyli moich lat." 100 metrów dalej jest prawdziwa patologia i nic nie robią, a tutaj wypiliśmy piwko przed uliczką i się doczepili.

2

@Majsteer To był zwykły Żywiec, ale Policjanci mnie chcieli dodatkowo udupić, że się z nich naśmiewam. Sąsiad się kłócił z nimi, a ja nawet nie miałem na to ochoty. Pojedziemy na Komendę i tam będziemy się sądzić o swoje prawa. Jeszcze Ci Policjanci zostaną ukarani. Nie zbadali nas alkomatem i nie znależli puszek z których piliśmy.

0

@Grzesior667 Szczególnie, że ten Sierżant chciał się wykazać, bo Aspirant i ten łebek się nic nie odzywali.

0

@Tom0VeB Dali mi 100 zł mandatu. Początkowo protestowałem, ale sąsiadowi przywalili też 100 i się odezwałem. Facet ma 75 lat. Mógłby być moim dziadkiem, a mu dowalili mandat jakby Bóg wie co robił.

0

@Witekk10 Nic nie zrobiliśmy złego. Ja przyjąłem ten mandat, a i tak się odwołam. Tak nie można robić. 100 metrów dalej smyki robią, co chcą i nawet Policja nie przyjeżdża, a nam dają mandaty.

12

@Grzesior667 Dostałem mandat w wysokości 100 zł za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, a pomagałem sąsiadowi władować 6 ton węgla do piwnicy,

0

Zrób czyn społeczny i dostań mandat praktycznie za nic.

14

@Pawlak1992 Na trybunie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?