@puyol_presidend5 Marca wygląda lepiej graficznie, ale nie oznacza, że jest wiarygodniejsza od gazet, które podałeś. Gazety Hiszpańskie są na słabym poziomie, więc ciężko podać lepsze.
@Janiama To już będzie zmartwienie Ruskich. U nich pogra, bo poziom ich ligi jest na marnym poziomie i tylko kasą mogą przekonać zawodnika grą w tej lidze. Malcom będzie tam robił, co będzie chciał i przy tym zarobi.
@Dembi11 Jak nie wiem, jak wiem kto to. Już mam jej wszystkie zdjęcia na kompie i sobie ustawiłem tapetę z nią. Niech dziewczyna będzie zazdrosna, a i tak nie będzie wiedziała kto to.
@IronSanHybrid To jest tak jakbyś powiedział o Messim, gdyby miał grać dla naszej Reprezentacji. On zawsze jest potrzebny nawet jak kadra zdobywa 2 MŚ z rzędu.
@Pawlak1992 Ciężko powiedzieć, ale chyba na 2014. Był Winiarski i Wlazły w świetnej formie. No i Brazylia była na dużo wyższym poziomie niż ta 2018. Rok temu byłem pewien, że rozbijemy Brazylię, a w 2014 przegrywaliśmy pierwszy set.
@PJ777 Ronaldo nigdy nie wskoczył na poziom Messiego, a to 2 piłkarz na świecie ostatnich 20 lat. Śmieszy mnie jak się porównuje jakiś dzieciaków do Messiego pokroju Mbappe, którzy dużo jeszcze muszą osiągnąć by wejść chociaż na poziom Henrego, a co dopiero na Ronaldo czy tam Messiego.
@Janiama I tak teraz zawodnicy są bardziej atletyczni niż kiedyś i dłużej grają w piłkę. Zawodnik w latach 70 i 80, który był po 30 był uważany za dziadka, a teraz zawodnicy z pola grają spokojnie mając 35-36 lat.
0
@Lola120 Wypadki chodzą po ludziach. Źle coś przełkniesz jesteś sam w domu i Cie nie ma na tym świecie. Ja nigdy tak daleko nie wybiegam w przyszłość.
1
@4drian0 Tureckie badziewia z TVP są porównywalne poziomem do tego zachwalanego serialu...
5
@Socjopata Daj mu się nacieszyć wypłatą...
0
@puyol_presidend5 Marca wygląda lepiej graficznie, ale nie oznacza, że jest wiarygodniejsza od gazet, które podałeś. Gazety Hiszpańskie są na słabym poziomie, więc ciężko podać lepsze.
0
@masq Jak ktoś może być chudy i jednocześnie gruby?
0
@Janiama To już będzie zmartwienie Ruskich. U nich pogra, bo poziom ich ligi jest na marnym poziomie i tylko kasą mogą przekonać zawodnika grą w tej lidze. Malcom będzie tam robił, co będzie chciał i przy tym zarobi.
0
@puyol_presidend5 Ty podaj gorsze.
0
@puyol_presidend5 A Ronaldo to najlepszy piłkarz na świecie.
2
@PatrychoO Okładka się nie liczy. Najważniejsze, że Fifa jak zwykle bije PESa pod względem gry.
1
@matirix20 To Fabregas ma jakąś nową, bo ta Daniela była paskudna. No, przynajmniej kompletnie nie mój typ.
0
@NeroTFP Pozazdrościć przyjemnej roboty.
2
@Konradomoreno On sobie dość poważnie kiedyś uszkodził nogę w meczu z Alaves.
0
@Dembi11 Jak nie wiem, jak wiem kto to. Już mam jej wszystkie zdjęcia na kompie i sobie ustawiłem tapetę z nią. Niech dziewczyna będzie zazdrosna, a i tak nie będzie wiedziała kto to.
0
@Fawrf 1 zielony = 3 Euro. Te zielone możesz później wymieniać w kantorach :D
0
@IronSanHybrid Grosika to bym zrozumiał, bo często zachowywał się jak dzban, ale co masz do Lewego? Dla mnie to kapitan i wzór.
1
@IronSanHybrid To jest tak jakbyś powiedział o Messim, gdyby miał grać dla naszej Reprezentacji. On zawsze jest potrzebny nawet jak kadra zdobywa 2 MŚ z rzędu.
0
@MarioVeB! Ta ich marna pomoc jak piszesz i tak była porównywalna, a nawet lepsza od naszej.
0
@LuisSalvano Aktualnie to się pogódź, że go nie ma i może nie być.
2
@Granto W sumie racja, ale mogę się założyć, że u nas czy Juventusu by było odwrotnie.
0
@Coutinho007 Wygrali coś dużo cenniejszego niż PL.
2
@Pawlak1992 Ciężko powiedzieć, ale chyba na 2014. Był Winiarski i Wlazły w świetnej formie. No i Brazylia była na dużo wyższym poziomie niż ta 2018. Rok temu byłem pewien, że rozbijemy Brazylię, a w 2014 przegrywaliśmy pierwszy set.
2
@Janiama Co innego c..pka Matki Boskiej, a co innego takie zdjęcie. Bardziej mnie przeraża to, że starsze osoby traktują Rydzyka jak wzór.
1
@geass Ja nawet przez jakiś czas nie wiedziałem, że Sean Paul mówi po angielsku.
2
@PJ777 Na pewno znajdą sobie nowego "Messiego", ale nie na takim poziomie. Może to będzie Mbappe, a może Dembele lub Felix, ale to nie będzie to samo.
11
@PJ777 Ronaldo nigdy nie wskoczył na poziom Messiego, a to 2 piłkarz na świecie ostatnich 20 lat. Śmieszy mnie jak się porównuje jakiś dzieciaków do Messiego pokroju Mbappe, którzy dużo jeszcze muszą osiągnąć by wejść chociaż na poziom Henrego, a co dopiero na Ronaldo czy tam Messiego.
0
@Janiama A kiedy La Rambla nie narzekała?
0
@Fabik87 Jakby grał w Barcelonie, to by nas aż tak nie irytował.
0
@Janiama I tak teraz zawodnicy są bardziej atletyczni niż kiedyś i dłużej grają w piłkę. Zawodnik w latach 70 i 80, który był po 30 był uważany za dziadka, a teraz zawodnicy z pola grają spokojnie mając 35-36 lat.
1
@Qlewer Najczęściej mówią to ludzie, co po 4 piwach mają zgona.
0
@Adamski69 Imiennik mój. Oby był dobry jak tata.