0

Cancelo widac ogranie i doswiadczenie, Felix tez ma ta jakos, mimo ze partoli wszytsko to jakos tak lepiej partoli niz Fati xD.
Ladnie to wyglada

2

Wlasnie wchodzi na boisko

0

Manipaluacja jakiej dokonal PIS za Covidu nadal mi niee daje spokoju. Ludzie wierzyli zee ilosc zakazen rosnie i sa zamykane sklepy podczas gdy jedyncee co sie dzialo to zwiekszenie ilosci testow. Procent zakazen zostawał ten sam.
W normalne dni robili po 6-8k testow, jak trzeba bylo cos zamknac to 4 dni przed robili po 60k testow.
Wychodzilo ze wczoraj bylo 1k zakazen a dzis jest 10k. Zamykamy.
A procent zakazeen do ilosci testow niejeednokrotnie byl niższy.
Sledziłem to dzien w dzien, az dziw ze nikt tego nigdy nie wytknął.

Ciekawe czy teraz zrobia to samo.

0

One chcą piniondz a nie uscisk dłoni prezesa

2

Widac po Santosiee ze on tu przyszedl na przeczekanie, totalnie w dupie ma to jak nasza kadra gra. On trenował Portugalie, co on bedzie sie wysilał na jakąś Polske.
Gra sobie w FMa naszym kosztem byle zarobić i sie nie nudzić

6

@Pedri16Future moze VAR cofnie decyzje.

0

7pkt po pierwszej rundzie to min.
16pkt na koniec, nie oczekuje 3 na dragao

3

a teraz jest o krok od odejścia do Anglii, być może do FC Barcelony... brzmi jakby Barca grala w PL

0

Jak chlop odpali na miare Barcy to go Atleti opchnie za 100mln do Psg, na bank nie nam xD

0

@Coutinho007No wiadomo, zawalimy 2 meczy i moze byc ciezko. Oby nas Nico nie pokarał :)

0

Anu i Lenglet to chyba juz klepnieci.
Po losowaniu LM bylbym ostrozny z obowiazkowym wykupem Cancelo po awansie z grupy. Mamy dość łatwą droge do awansu.

Licze ze Felix bedzie mial ważną role w składzie....Atletico. oby nie naszym

0

Oczywiscie chcialbym zeby odpalił ale mam przeczucie ze skonczy jak Renier.

4

To Abde czy Fati?

3

@MatBac1991 Bo teraz wwszyscy chca byc jutubersami i instagramsami. nawciskali glupot ludziom, nikt nie bedzie pracować jako kasjer, kurier, itd. Ale ten sam jutubers zdziwi sie jak poczeka 4h na pizze albo 8 dni na paczke bo nie ma kto dowiezc.
Nie wspominajac o emeryturze na ktora pewnie ani jeden nie placi skladki.

0

No wkoncu artykuł do poczytania, dobrze ze sie wzieliscie do roboty bo mi sie juz nudziło w pracy xD a tak sobie poczytam :)

3

Leglet pamietam po swoim pierwszym dobrym sezonie mial 2,5mln na reke. Bylo oburzenie ze tak malo. To chwile potem dostal wiecej, za duzo.

1

@GeneralXavi Hernandez Hernandez

29

Jak casus Viniciusa, szykanowany wyśmiewany przez wlasnych kibicow, sytuacja z Benzema w tunelu i co... Walczył i wywalczyl. Ludzie z takim mentalem osiagaja sukcesy. A ci co sie na nich chucha sa slabi bo przy pierwszych porazkach daja za wygrana patrz Coutinho.
Walcz Ferran o swoje i nie sluchaj pseudo specow.

0

Sergio Ramos mial problem zeby dostac z 10 na 12 podwyzke a my rozdajmy kase sredniakom nie wiadomo za co.

22

Normalna kolej rzeczy z fizycznością jego, kazdy zawodnik z ligi gdzie trenuje sie na normalnym poziomie po przyjsciu do Barcy wchodzil z buta. Dominował fizycznie, potem przychodzilo kilka miesiecy treningow na poziomie Barcy i fizyczność się skalibrowała.
Czy to Coutinho, Vidal, Dembele, de Jong, kazdy jeden po paru miesiącach siadał fizycznie.

4

No ma passe Ferran, i umie przyjąc, nie wiem nad czym sie Czawi zastanawia, kosztowali podobnie.

4

FErran 2-0 !!!

1

Jak Cadiz sie rzuci do odrabiania to my mamy same asy w obronie

2

Pedriiiii !!!! vamos

2

Fati wejdzie za Yamala xD

12

Balde z jedna noga nie na skrzydlowego. On moze podciagnac, zrobic wiater w kontrze ale nie mozna liczyc ze bedzie kiwal i asystowal jak skrzydlowy

6

Niech wchodzi Ferran

0

Potem Pedri kontuzje jak opie...ala 2 pozycje

1

@MalanFCB Cwany jestes teraz jak wyszeedl update? ja to pisalem zanim to info wyszlo

2

O nas sie pisze wiecej w kwestii transferow niz jak mielismy kase i moglismy kupowac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?