0

Jakas zmiana, trzeba zdjac ten URoque z druzyny

0

@Mat1079 odczucia sa dobre, jestesmy lepsi

2

DNO Barcy, wszyscy zawodnicy je mają z trenerem na czele

3

Ktos jeszcze oglada ten nudny mecz tylko po to zeby zobaczyc pare minut Roque?

2

Roznica miedzy taka Girona a Barca ktora sie uwydocznila za Setiena to to ze w Gironie np graja zwykli zawonidcy, ktorych mozna zjeb..ac. w Barcelonie graja "gwiazdy" na ktore sie chucha i jak zle slowo powiesz to zaraz foch. Nie mozna normalnie faceotwi krzyknac rusz dupe, tylko do psychologa sie wysyla bo ma problemy z motywacja.

1

niech wchodzi Guiu bo mecz po ..iu

1

Wiele to mowi o naszej obronie ze aktywnie strzal blokowal... tylko Raphinha?

2

@kinioo czyj? hehehe

2

@Azglahal brzmi jak imie jakiegos rycerza xD

0

Troche slabi jestesmy ostatnio

1

@Emhyr a Kubala cos?

1

Na Real, Porto Atleti sie motywujemy, oby tak bylo z Rayo czy Almeria :)

4

Dla mnie ten sklad to jest Once de gala, powinni sie zgrywac ile wlezie.
Lewy sie odblokuje i beda smigac.
Nie spodziewalem sie ze Atleti tak zcisniemy

3

No juz 2-0 moglo byc

0

2 miliony euro za występy w reprezentacji
Ale do kiedy?

0

A przelot i zakwaterowanie? To za darmo?

0

@Tasde No w sumie nie moge sie nie zgodzic. Dobra teoria.

0

@M_Kos a tak kontrowersyjnie troche.
Pep tez mial samograja w Barcelonie, w Bayernie jak mu nie kupowali co chcial nie wygral LM. W City jakby mu nie kupowli best of the best tez by LM nie wygral.
Jest dobry ale czy wybitny. Bez kasy daleko nie zajedzie.

0

"Warto w tym miejscu przypomnieć, że ostatni rok kontraktu 35-latka (2025/26) ma zależeć od występów właśnie w kampanii 2024/25"
A jakby tak dodac jakie sa warunki... za ciezko

4

Zdaniem dziennikarzy, bramkarz miał powiedzieć swoim kolegom z drużyny....

0

Wyglada na to ze zawodnicy gadaja wiecej niz trener zeby sie zmotywowac.

2

@Sebolinho na treningach robia spotkania motywujace

4

Moj św p trener zawsze mówił: Macieeej! cofnij sie do przodu.
Zawsze myliło to nie tylko przeciwnika ale i mnie.
Mam wrazenie ze podobna logike w taktyce ma Xavi.

2

jeeej odrabiamy z Alaves...jest moc

16

Jak wyeliminowac Lewego, dac mu dojsc do pilki, sam sie wyeliminuje.

2

Podania podaniami ale tiki taka to wogole inna filozofia. Jak to Pep mawial, zawodnik z pilka ma miec momentalnie minimum 2 opcje do podania i powinien max 3 kontakty z pilka miec. Wtedy gra chodzi.
titki taka polegala na grze z pierwszej pilki a u nas polowa nie umie a reszta sie boi.

0

@Magicc89PL prezentuje swoja taktyke na mecz

0

@MILOSZ_F22 moze z woleja :D

1

My z Cruyffa czy ze Stojanova(iczkova) te DNA mamy?

2

W sumie dopoki Lewy nie wrocil to cos tam gralismy, mimo brakow, teraz jest kompletnie klapa, nie dosc ze nie ma go na pozycji 9ki to jak wyjdzie to szkodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?