6

Kiedy myslisz ze zarzad juz nie moze sie bardziej skompromitowac....hold my beer

1

@4Fabregas4 nie ma sie w czym dogadywac bo jest zapis w umowie.

0

A potem wychodzi ze kluby trzeba degradowac za bankructwo lub niewyplacalnosc.
Chroni sie interesy pilkarzy w pewien sposob. Dlaczego inne kluby potrafia placic za plkarzy lepszych normalnie pieniadze a my przeplacamy za absolutnie kazdego.
Dajac pensje z kosmosu jak Destowi, de Jongowi i innym.
Jak my niby mamy konkurowac z PSG i klubami z Anglii , mamy isc na pensje z nimi? W funtami i petrodolarami?
Nie na tym polega konkurencyjnosc zebysmy byli w stanie przeplacac pilkarzy jak oni.

0

No mniej wiecej poziomem sie zgrali

1

A totki kupili za ponad 40mln funtow obronce z niemiec. Na lengleta zaluja

4

a jesli za 50? co jesli za 50? :(

3

Podoba mnie sie ten drugi granitur :)

0

Gavi ława, Gundokan a jaknie to Ansu/Abdu powinien grac

0

Ferran Ferranem ale fajnie jak 9kce nie odskakuje co chwile pilka

0

jessuuuu ale nas rozklepali od bramki

1

a Luuk 2 bramki dla PSV ze Sturmem w eliminacjach LM.
Jeszcze pierwsza polowa sie nie skonczyla.
Luuk i Auba to sa 9ki jakich potrzebuje Barca

0

Dzieki, faza grupowa LM pozamiatana

1

Srodek nie chodzi nic, a jedyna roznica jest pojawienie sie Gaviego...

3

Gavi swoje, kopac i agresywnie atakowac, a wrocic za akcja to nie

2

Busquets nawet by nie pomyslal zeby byc tam gdzie pilke odebral Oriol Richarlisonowi

0

@talizmo kasa to nie problem, poprostu sie jakos nie złożyło do teraz. Ale juz zapowiedzialem żonie ze za rok nie ma innej opcji. Barca :)

2

@Szreko Taki mam zamiar, teraz jak juz potomek sie wkrecił w pilke i Barce. Wielki fan R10 mimo ze go na swiecie nie bylo jak gral Ronni xD.
Licze ze za rok pojade bo teraz to remont. Nawet starego Camp Nou nie zobaczylem :)

9

Atrakcje typu:
- ładna gra
- zwyciestwo
- zero kontuzji
wchodzą w gre? xD

30

22 lata, dziś mijaja 22 lata jak kibicuje Barcy.
Od meczu z Wisła Kraków na Reymonta. 08.08.2001.
I kurna ani razu nie byłem na Camp Nou :(.
Oby przez kolejne 22 mi sie to udało.
Visca el Barca

0

Pensja wzrastajaca? ponad 30ke juz pensja max ta sama albo malejaca.

0

To skoro Chelsea i City popsulo rynek to jak on bedzie wygladal za rok dwa z transferami do Arabii.

0

Co moge dodać jeszcze to Oriol, nie mam zawału jak ma piłke jak to bylo z Busim. Nie daje sobie odebrac a jak ma noz na gardle to jest w stanie wybic pilke gdziekolwiek byle nie przejal jej przeciwnik.

1

@pasquda Dobra to byla dziwna próba czego niekonwensjonalnego, bardziej mi chodzi o glupie kiwki z 4 obroncami na raz. Ale to zagranie bylo, conajmniej niezrozumiale

2

@Wiking88 Nie moge sobie przypomnieć ani jednej głupiej straty, fajnie sie cofał, z Balde klepali czy to przy lini, czy przy naszym polu karnym, swietnie wychodzi z pod pressingu klepką. Grał "twardo" jak na niego, zmarnował jedynie 1 dobra okazje, chociaż na siłe to było dość ciasno i obrońca rzucił sie do bloku.
Bramka siadła :)

0

@pumpin uraz pleców

1

@luka1995 Tak jak i my :)

3

No dzis ewidentnie najgorszy Lewy, po nim Dest.
Kounde kozak na CB, to samo Garcia, obrona dobrze, lekko odstawał Alonso.
Balde nie mam słów, "wyprzedza" aktualną Barce o 3 długości xD.
Fajnie zagrał Ferran, miał o wiele mniej strat niz Lewy z obrońcą na plecach.
Raphinha i Abde odważnie wkoncu, dobry mecz obu zawodników, fajne dryblingi, wiadomo straty za tym ida ale mieszali i Florenzi potem juz asekuracyjnie, nie dawał Abde za duzo pola.
Milan ogolnie slabo zagrał, pare podań im wyszlo.
Mysle ze glownie nasza obrona wygladala "spokojnie" bo Giroud nie presuje jak np Rodrygo czy Vini.
Milan w grupie LM przyjałbym chetnie :)

Piekna byla sytuacja gdy Leao dostał piłe, odwrócił sie do ataku, zobaczył Araujo czekającego na niego 3 m dalej, zrezygnował i podał do tyłu xD

1

Dlaczego do psg mialby przejsc?

2

@OldMc84 Tego wlasnie nie rozumiem, przeciez wrocił z podkulonym ogonem bo nikt go nie chciał a my sie wpakowaliśmy w taka umowe. Przeciez to jest to samo co jakby wynegocjował wieksza pensjee taka jaka chcial od poczatku.

0

Szkoda ze wszyscy poza Carrasco to prawo skrzydlowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?