0

@Arnokk nawet jakby sedzia gwizdnal faul to kontuzja by byla :)

0

Dawaj Rekin Sharknado

0

@Xxxx86 strims . top

0

No nie wiem, czy serio znając Bartomeu i ogolnie "jakosc" naszego zarządu, jest to aż tak nieprawdopodobne ze dawalismy w łape?
Inaczej, czy ktoś bylby zaskoczony ze to prawda?

1

No jesli jednoznacznie udowodnia korupcje i przekupywanie sedziow to powinna Barca zostac zdegradowana. Jesli to bylibysmy napietnowani na wieki.
Wygwizdywani na kazdym stadionie.
Sprawiedliwosc musi byc, mimo ze bolesna.

2

Wyszlismy niezgranymi, wracajacymi po kontuzji, najgorzej operujacymi pilka stoperami, pomocnicy nie rozgrywali i ci wlasnie stoperzy wprowadzali pilke do gry.
To sie nie moglo udac.

3

Ogolnie to Marc gra dno, to bylo do wyjecia gdyby przyjal typowa pozycje bramkarska dla tej sytuacji

2

Raphinha sie ocknal, 2gi gol sprzed pola karnego, brawo

0

No 9ką Ferran tez nie jest. Taki bardziej 9,5

7

Lewy by to wkulał

1

Chyba wiemy juz czemu Ci kosza dała :)

0

Jeeest Barca!!!!!

1

Jazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

2

Dlaczego oni k... tak wolno graja?

3

@mildan1704 to dziala raczje odwrotnie, malo ktora druzyna w LM gra taki antyfutbol

0

@Pako96 @aiven nie jestem pewien czy sarkazm ogarneliscie?

1

Skrzydlowy by sie przydal

0

@Pako96 wazne ze agresywny jest

20

Wiekszosc zaglada na RM.pl zeby sprawdzic co u rywali a jak jest artykuł o Realu to marudzenie ze to nie strona Barcy.
Wszystko co dotyczy Barcy powinno sie tu znalezc, problmey kadrowe Realu w bezposrednieej rywalizacji, decyzja o powolaniu naszego napastnika do repr., tak samo jak ciekawostki co sie dzieje z bylymi zawodnikami.

Clickbajtowe tytuly to inna bajka ale przeciez nikt nie zmusza potem do czytania :)

0

@czarnatom Mialem pisac, ciekawe czy z Realem tak bedzie schodzil. Vini mialby latwiej niz z Roberto.

0

Juz widac ze brakuje Oriola

5

@Bojanoo strims kropka top

0

W tym sezonie to min 16pkt w grupie (remis na Dragao do zaakceptowania). Nie ma wymowek. Sklad jest gitara.

2

Ter Stegen
Cancelo Kounde Christensen Alonso
Oriol Gundogan
Ferran (9,5)
Raphinha Lewandowski Felix

Wchodzi potem Lamal, Gavi, Martinez, Fermin, Casado

1

Canal+ ma promo 40zl na miecha za Eleven, Canal+ Sport i Polsat sport.
Nie tak drogo, na pewno nie 150zł jak nie ktorzy tutaj mowia.

2

Zeby sie nie okazalo ze pomysl to Xavi ma, i to bardzo dobry tylko wykonawcow mial do d..py poki co. Widac ze jak weeszla jakosc to i gra od razu nabiera kształtu.
Przypominalo to mecz Pepa, nie ma przyklejenia do pozycji, kazdy moze wymienic kazdego, cofnąć sie, wyjsc do przodu, strzelic podac. Oby tak dalej.

0

Kounde profesor dzis, co on kasuje.

8

@th@les daj znak jak bedziesz miec biegunke, szykuje sie goleada

0

Cancelo widac ogranie i doswiadczenie, Felix tez ma ta jakos, mimo ze partoli wszytsko to jakos tak lepiej partoli niz Fati xD.
Ladnie to wyglada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?