catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pasquda a czy ja gdzies napisalem ze wynik to wina xaviego?
2
Uu piony nie przybil Xaviemu, bedzie drama
0
no remis nam nic nie daje albo wygrajmy albo wpi...ol zeby odpalili trenera
1
@Pablozeusz to by nie bylo Cubarsiego XDXDXD
1
3:2 za 3 , 2, 1....
2
No nie popadajmy w euforie, oba gole po rykoszetach. Chociaz gra wyglada lepiej
4
Ok nikt nie chce to ja to powiem glosno.
Gramy dobrze, chyba nasz najlepszy mecz pod wzgledem jakosci gry w tym sezonie.
2
@Rupert_Haubica jak juz bedziemy mieli pewnego majstra
0
Potem kupmy Riada za 3 ktory nie pogra, nastepnego za 20mln co nie ogarnie i jeszcze z dwóch za reszte kasy a Araujo w tym czasie przy dobrym coachu bedzie juz van Dijkowi po pietach deptal.
5
Nam potrzeba w glownej mierze dyscypliny, twardej reki ktora zamiast poklepac po plecach to pieprznie w łeb. Dlatego Flick.
0
Nie wiadomo czy pilkarze Barcy nie czekaja na to co z Xavim bedzie.
jak go zwolnia to moze dadza sobie jeszcze jedna szanse w Barcy.
Jak sie okaz ze zostanie to pewnie zaczna sie odejscia.
Ile mozee taki Araujo, De Jong, Pedri i inni czekac na jakies powazniejsze sukcesy bo ziomek Laporty musi trenowac.
0
@michal26 Flick, Conte, Lopetegui, Sampaoli
4
Xavi ratuj swoj honor i zachowaj szacunek kibicow wychodzac na konfe i tylko potwierdz ze odchodzisz.
0
XAvi mysli ze Lewy nas uratuje jeszcze czyms? Czemu Victor nie moze pobiegac troche.
Na bank wiecej zapalu by mial niz Lewy
1
Mozemy zatrudnic trenera tymczasowego jakieegos.
Kiedys Radomir Antic zrobil swietna robote przez pol roku.
0
@Ewelka25 Polsat. Troszke filmu (kontra Realu) i 20min reklam (klepanie Barcy)
6
@Ewelka25 nie pytaj gdzie tylko czy warto...
0
My zamiast byc silni mentalnie to jestesmy sentymentalni.
ciagle swiete krowy, DNA, itd.
3
Az strach pomyslec ze tam jeszcze Mbappe ma dojsc.
0
Balde i Alba maja jedną wspolna rzecz. Jedną noge.
1
@noface za 10 min by wylecial z czerwem
0
@seeba Flick, Conte, Lopetegui, Low, Sampaoli
0
Flick, Conte, Lopetegui, Low, Sampaoli
Paru trenerow jest do wziecia z wiekszym dosw i co wazne bez DNO Barcy
4
ustawic sie na Viniego i Rodrygo tak wysoką linia obrony. Geniusz taktyki
3
Jeden trener polecial juz po superpucharze. Moze czas na powtorke
1
Co my gramy w obronie, co to qwa za uniki
5
@Dalhi z tym ze jak ktos zaplaci za DeJonga to my nadal musimy mu zalegla kase oddac.
2
@Rupert_Haubica Simeone i ten z Chelsea tez nie umial ? :)
2
Takie akcje to ja chce ogladac, bajka
1
Dawac Wisztora Rohe