0

@pasquda a czy ja gdzies napisalem ze wynik to wina xaviego?

2

Uu piony nie przybil Xaviemu, bedzie drama

0

no remis nam nic nie daje albo wygrajmy albo wpi...ol zeby odpalili trenera

1

@Pablozeusz to by nie bylo Cubarsiego XDXDXD

1

3:2 za 3 , 2, 1....

2

No nie popadajmy w euforie, oba gole po rykoszetach. Chociaz gra wyglada lepiej

4

Ok nikt nie chce to ja to powiem glosno.
Gramy dobrze, chyba nasz najlepszy mecz pod wzgledem jakosci gry w tym sezonie.

2

@Rupert_Haubica jak juz bedziemy mieli pewnego majstra

0

Potem kupmy Riada za 3 ktory nie pogra, nastepnego za 20mln co nie ogarnie i jeszcze z dwóch za reszte kasy a Araujo w tym czasie przy dobrym coachu bedzie juz van Dijkowi po pietach deptal.

5

Nam potrzeba w glownej mierze dyscypliny, twardej reki ktora zamiast poklepac po plecach to pieprznie w łeb. Dlatego Flick.

0

Nie wiadomo czy pilkarze Barcy nie czekaja na to co z Xavim bedzie.
jak go zwolnia to moze dadza sobie jeszcze jedna szanse w Barcy.
Jak sie okaz ze zostanie to pewnie zaczna sie odejscia.
Ile mozee taki Araujo, De Jong, Pedri i inni czekac na jakies powazniejsze sukcesy bo ziomek Laporty musi trenowac.

0

@michal26 Flick, Conte, Lopetegui, Sampaoli

4

Xavi ratuj swoj honor i zachowaj szacunek kibicow wychodzac na konfe i tylko potwierdz ze odchodzisz.

0

XAvi mysli ze Lewy nas uratuje jeszcze czyms? Czemu Victor nie moze pobiegac troche.
Na bank wiecej zapalu by mial niz Lewy

1

Mozemy zatrudnic trenera tymczasowego jakieegos.
Kiedys Radomir Antic zrobil swietna robote przez pol roku.

0

@Ewelka25 Polsat. Troszke filmu (kontra Realu) i 20min reklam (klepanie Barcy)

6

@Ewelka25 nie pytaj gdzie tylko czy warto...

0

My zamiast byc silni mentalnie to jestesmy sentymentalni.
ciagle swiete krowy, DNA, itd.

3

Az strach pomyslec ze tam jeszcze Mbappe ma dojsc.

0

Balde i Alba maja jedną wspolna rzecz. Jedną noge.

1

@noface za 10 min by wylecial z czerwem

0

@seeba Flick, Conte, Lopetegui, Low, Sampaoli

0

Flick, Conte, Lopetegui, Low, Sampaoli
Paru trenerow jest do wziecia z wiekszym dosw i co wazne bez DNO Barcy

4

ustawic sie na Viniego i Rodrygo tak wysoką linia obrony. Geniusz taktyki

3

Jeden trener polecial juz po superpucharze. Moze czas na powtorke

1

Co my gramy w obronie, co to qwa za uniki

5

@Dalhi z tym ze jak ktos zaplaci za DeJonga to my nadal musimy mu zalegla kase oddac.

2

@Rupert_Haubica Simeone i ten z Chelsea tez nie umial ? :)

2

Takie akcje to ja chce ogladac, bajka

1

Dawac Wisztora Rohe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?