3

@takisobiektos @Matiasio poprawione, dzięki za czujność

1

@adi7adi8 zrobili pod USA później finały damski i męski

3

Iga w trybie dominatorki. Ma taki potencjał, że stać ją na to by wygrywać turnieje na każdej nawierzchni.
Pierwszy finał Polki w singlu na Wimbledonie od 2012 roku ofc :).

2

@Kgorecki2500 KE jest nieusuwalna. Potrzebna jest większość 2/3

8

@BorzyKrzys w ogóle fakt że trzeba płacić za wejście na molo to jakiś cyrk

1

Gratulacje dla księgowych! Teraz będą mogli spokojnie liczyć każdy eurocent, który swoją piękną grą wywalczyli na tym turnieju.

0

@Pomimo27 FFP nie dotyczy księgowych, więc ta kasa i tak nic nie zmienia

0

@mekston dobry kursik na zwycięstwo Serba w całym Wimbledonie - 5.00

1

Niee no ten 4. gol xD I mam uwierzyć, że to "najważniejszy turniej w roku". Krycie jak na orliku.

0

Marciniak hahahaha

9

@mordini123 hot take: PSG nie byłoby tak dobre z Mbappe

0

@Rewolucja123 septet

12

PSG idzie po 7 trofeów w roku. I nikt mi nie powie, że to coś fajnego.

0

@mekston Sinner i Alcaraz w 4 IMO

0

nie no te łamaki na Cobollim w ostatnim gemie serwisowym Włocha xd
Ale od tego 40-15 świetna gra Włocha mimo ostatecznej porażki w gemie i meczu

4

@esem91 pamiętajmy na zawsze za jakich rządów się to wydarzyło.

0

A może Robert Kubica na dyrektora Red Bull Racing?

1

@Barca_Big_Moment Panie, tu miało być dla Cobollego 6-3 w 3. secie :)

8

@JohnKennedy rzetelne i bezstronne

3

Cobolli już kaplica. Pan Prezydent @JohnKennedy to jednak znawca tenisa. A sam Djoković z tym słabym wchodzeniem w mecze przypomina swoją wersję z 2022

2

@tbas potrzebuje wygrać szlema na innej nawierzchni niż hard

2

@mekston Dzisiaj już spokojnie Sinner - tak jak mówiłem, raczej tak 2 złych setów jak przeciwko Dimie już nie zagra.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston wygrał TB też :)

0

Trochę Carlitosa przypomina na korcie z tymi dźwiękami Cobolli

0

@Popitek12 szanuję

3

Wygrać TB przeciwko Nole to zawsze szacun.

5

Hahaha, coś pięknego. Pisałem o tym już pół roku temu, że tak powinno to wyglądać od początku. Wyższe rozstawienie = gra rewanżu u siebie + przejmowanie rozstawienia po wyeliminowaniu "lepszego" rywala.

0

@DonCarletto Oczywiście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?