barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@takisobiektos @Matiasio poprawione, dzięki za czujność
1
@adi7adi8 zrobili pod USA później finały damski i męski
3
Iga w trybie dominatorki. Ma taki potencjał, że stać ją na to by wygrywać turnieje na każdej nawierzchni.
Pierwszy finał Polki w singlu na Wimbledonie od 2012 roku ofc :).
2
@Kgorecki2500 KE jest nieusuwalna. Potrzebna jest większość 2/3
8
@BorzyKrzys w ogóle fakt że trzeba płacić za wejście na molo to jakiś cyrk
1
Gratulacje dla księgowych! Teraz będą mogli spokojnie liczyć każdy eurocent, który swoją piękną grą wywalczyli na tym turnieju.
0
@Pomimo27 FFP nie dotyczy księgowych, więc ta kasa i tak nic nie zmienia
0
@mekston dobry kursik na zwycięstwo Serba w całym Wimbledonie - 5.00
1
Niee no ten 4. gol xD I mam uwierzyć, że to "najważniejszy turniej w roku". Krycie jak na orliku.
0
Marciniak hahahaha
9
@mordini123 hot take: PSG nie byłoby tak dobre z Mbappe
0
@Rewolucja123 septet
12
PSG idzie po 7 trofeów w roku. I nikt mi nie powie, że to coś fajnego.
0
@mekston Sinner i Alcaraz w 4 IMO
0
nie no te łamaki na Cobollim w ostatnim gemie serwisowym Włocha xd
Ale od tego 40-15 świetna gra Włocha mimo ostatecznej porażki w gemie i meczu
4
@esem91 pamiętajmy na zawsze za jakich rządów się to wydarzyło.
0
A może Robert Kubica na dyrektora Red Bull Racing?
1
@Barca_Big_Moment Panie, tu miało być dla Cobollego 6-3 w 3. secie :)
8
@JohnKennedy rzetelne i bezstronne
3
Cobolli już kaplica. Pan Prezydent @JohnKennedy to jednak znawca tenisa. A sam Djoković z tym słabym wchodzeniem w mecze przypomina swoją wersję z 2022
2
@tbas potrzebuje wygrać szlema na innej nawierzchni niż hard
2
@mekston Dzisiaj już spokojnie Sinner - tak jak mówiłem, raczej tak 2 złych setów jak przeciwko Dimie już nie zagra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston wygrał TB też :)
0
Trochę Carlitosa przypomina na korcie z tymi dźwiękami Cobolli
0
@Popitek12 szanuję
3
Wygrać TB przeciwko Nole to zawsze szacun.
5
Hahaha, coś pięknego. Pisałem o tym już pół roku temu, że tak powinno to wyglądać od początku. Wyższe rozstawienie = gra rewanżu u siebie + przejmowanie rozstawienia po wyeliminowaniu "lepszego" rywala.
0
@DonCarletto Oczywiście