13

Gratulujemy awansu RM do finału.

1

@Popitek12 Janusz Jojko

2

@tbas wszyscy faworyci mają łatwą drabinkę do półfinałów. Fritz może zagrozić Alcarazowi ale to Fritz. Sinner - Djoković 50/50

2

22 asy Carlitosa, niczy servebot. Tak słabo na returnie Rublev?

3

@mekston Klasa poznaje klasę.

0

@FcPortoFan1999 a Szwarga gdzie się nauczył kierowania dronem?

1

Goncalo Feio znowu miał rację. Raków i ludzie z nimi związani lubią grać w nieczyste gry. Nic dziwnego że tego klubu nikt w Polsce nie lubi.

0

@Lanosss Obie afery łaczy Szwarga, który trenował Raków gdy Feio oskarżał Raków o drony, a teraz Szwarga w Arce

0

@FcPortoFan1999 twierdzi że nie ma nic złego w aferze dronowej. I okej

0

@FcPortoFan1999 nie mają nawet żadnego servebota na drodze

0

Kecman oj Kecman

0

@mekston ale jednak Katar z takim osiągnięciem to dla mnie przesada

0

1

A więc Real - PSG, i pytanie czy kibicować Realowi żeby powstrzymać PSG przed 7 trofeami w roku, czy PSG żeby powstrzymać RM przed zostaniem KMŚ. Bo z tej drugiej połowy drabinki nikt nie ma szans

2

Osorio 57. rakietą świata? Ja bym ją dał wyżej jednak

0

@Eklerek szkoda, lubiłem go.

2

@mekston dzisiaj mecz klucz, Collins siedzi w głowie

0

@TR3YWAY jak wysyłają po 100 CV takich samych do każdego pracodawcy i zero odezwu to tak może być. CV musi być dostosowane do oferty pracy, tym bardziej w dobie AI, gdzie przed ujrzeniem CV przez HR jest wstępna filtracja CV na bazie słów kluczowych. Poza tym trudniej jest dostać pracę bez doświadczenia w zawodzie, mityczny status studenta i kilka lat doświadczenia to nie jest fikcja. Szczególnie dotyczy to IT, ale pewnie innych prac biurowych.

1

@FcPortoFan1999 Nie sądzę aby tu była jakaś różnica między Cobollim, a Mensikiem dla Serba.

1

@Eklerek taki finał już się nie powtórzy. Następnym razem Sinner już wygra którąś z piłek meczowych ;p Ogólnie to by się idealnie wpasowywało w męski tenis jakby Sinner wygrał w tym roku Wimbledon i US Open i od kalendarzowego szlema dzieliłaby go jedna piłka.

2

Sinner wygląda znowu potężnie. Dla mnie na ten moment główny faworyt do zwycięstwa, Alcaraz na razie nie przekonuje, prędzej Serb może zatrzymać Włocha.

0

@Popitek12 No Kecman bez szans jednak

1

@GeneralXavi Racja, ale uważam, że jak ktoś jest naprawdę przywiązany to nie robi przez kilka tygodni takiej szopki

1

@Encore Parken? Trochę kocham

0

@kejdzi bo nie mogą dać gwarancji, taka prawda.

0

Nie ma żadnego 1:1, więc nie będzie transferu

1

@FcPortoFan1999 czyli dobrze że ja nie rozumiem, a więc niedobrze że Ty rozumiesz?

0

@July_6_BcN nie o to chodziło :D

0

@FcPortoFan1999 nie rozumiem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?