barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Gratulujemy awansu RM do finału.
1
@Popitek12 Janusz Jojko
2
@tbas wszyscy faworyci mają łatwą drabinkę do półfinałów. Fritz może zagrozić Alcarazowi ale to Fritz. Sinner - Djoković 50/50
2
22 asy Carlitosa, niczy servebot. Tak słabo na returnie Rublev?
3
@mekston Klasa poznaje klasę.
0
@FcPortoFan1999 a Szwarga gdzie się nauczył kierowania dronem?
1
Goncalo Feio znowu miał rację. Raków i ludzie z nimi związani lubią grać w nieczyste gry. Nic dziwnego że tego klubu nikt w Polsce nie lubi.
0
@Lanosss Obie afery łaczy Szwarga, który trenował Raków gdy Feio oskarżał Raków o drony, a teraz Szwarga w Arce
0
@FcPortoFan1999 twierdzi że nie ma nic złego w aferze dronowej. I okej
0
@FcPortoFan1999 nie mają nawet żadnego servebota na drodze
0
Kecman oj Kecman
0
@mekston ale jednak Katar z takim osiągnięciem to dla mnie przesada
0
@Sergio_Devils tak
1
A więc Real - PSG, i pytanie czy kibicować Realowi żeby powstrzymać PSG przed 7 trofeami w roku, czy PSG żeby powstrzymać RM przed zostaniem KMŚ. Bo z tej drugiej połowy drabinki nikt nie ma szans
2
Osorio 57. rakietą świata? Ja bym ją dał wyżej jednak
0
@Eklerek szkoda, lubiłem go.
2
@mekston dzisiaj mecz klucz, Collins siedzi w głowie
0
@TR3YWAY jak wysyłają po 100 CV takich samych do każdego pracodawcy i zero odezwu to tak może być. CV musi być dostosowane do oferty pracy, tym bardziej w dobie AI, gdzie przed ujrzeniem CV przez HR jest wstępna filtracja CV na bazie słów kluczowych. Poza tym trudniej jest dostać pracę bez doświadczenia w zawodzie, mityczny status studenta i kilka lat doświadczenia to nie jest fikcja. Szczególnie dotyczy to IT, ale pewnie innych prac biurowych.
1
@FcPortoFan1999 Nie sądzę aby tu była jakaś różnica między Cobollim, a Mensikiem dla Serba.
1
@Eklerek taki finał już się nie powtórzy. Następnym razem Sinner już wygra którąś z piłek meczowych ;p Ogólnie to by się idealnie wpasowywało w męski tenis jakby Sinner wygrał w tym roku Wimbledon i US Open i od kalendarzowego szlema dzieliłaby go jedna piłka.
2
Sinner wygląda znowu potężnie. Dla mnie na ten moment główny faworyt do zwycięstwa, Alcaraz na razie nie przekonuje, prędzej Serb może zatrzymać Włocha.
0
@Popitek12 No Kecman bez szans jednak
1
@GeneralXavi Racja, ale uważam, że jak ktoś jest naprawdę przywiązany to nie robi przez kilka tygodni takiej szopki
1
@Encore Parken? Trochę kocham
0
@kejdzi bo nie mogą dać gwarancji, taka prawda.
0
Nie ma żadnego 1:1, więc nie będzie transferu
1
@FcPortoFan1999 czyli dobrze że ja nie rozumiem, a więc niedobrze że Ty rozumiesz?
0
@July_6_BcN nie o to chodziło :D
0
@FcPortoFan1999 nie rozumiem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika