barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Człowiek, który do tej pory dobrze obstawił składy męskich finałów GS w 2025 twierdzi, że na USO zagra o tytuł Medvedev z Zverevem.
I ja bym to z chęcią obejrzał.
1
Sinner musi to wygrać w tym secie.
1
Za dużo tych dropów
0
@mekston koniec pięknej passy Carlitosa
3
Kolejny świetny SP.
0
@FcPortoFan1999 ja wiem, że tam w Siedlcach wszyscy za stołecznymi.
0
Alcaraz wygrał 5 setów z rzędu w F Wimbledonu.
Djoković, Murray, McEnroe po 6 setów
Federer 8 setów
1
@Fido66 po modelu szukać na internecie pilota
0
I teraz autobus warszawski
0
Sinner prime na serwisie zrobił na Serbie
0
Te stroje Legii są beznadziejne, jak z bazaru
1
Ślizga się jakby Roger był po drugiej stronie
2
WTF. Jeden z najlepszych SP w historii
1
Kamera na komentatorów i można przez 90 minut chłonąć debicką mentalność.
0
@FcPortoFan1999 dlatego Legia się zamuruje
1
A Ty za to kochasz futbol @FcPortoFan1999 ?
0
@Luciano99 Dodi to już przeszłość
3
Panie prezydencie @JohnKennedy, już zaczęli
3
Po dzisiejszym finale jest już pewne, że Sinner i Alcaraz będą triumfatorami ostatnich 7 turniejów GS. Federer i Nadal mają rekord 11 GS z rzędu (2005-07), łącznie Big 3 18 szlemów z rzędu (2005-09).
0
Sinner w 4 setach.
1
@LukaszFan finał debla trwał trochę za długo
0
SuperGOAT Wimbledonu
15
@draxidox taki szantaż jest żenujący, albo ktoś z normalnego odruchu potępia słowa, albo tego nie robi. I też nie uważam, że Mentzen ma obowiązek w ogóle odnosić się do tej sprawy - Braun to inna partia i konkurencja dla Konfederacji
5
@Lola120 Niestety tak ułożony jest nasz świat, że osoby o dobrym sercu często za bardzo przejmują się tym co powiedzą, jak się zachowają, czy spełnią oczekiwania drugiej strony itd. Ciągłe analizy, mętlik w głowie, a inni po prostu mają na wszystko wyrąbane. Wiem coś o tym na własnym przykładzie, nie mi jednak oceniać, czy jestem dobrą osobą.
Przeżywam ostatnio więcej gorszych dni, ale staram się walczyć. Ogólnie także internet, social media pogłębiają takie zwątpienie w siebie widząc jak innym ludziom się (przynajmniej na papierze) powodzi w pracy, hobby, czy miłości. Kiedyś tego człowiek wszystkiego nie widział, nie miał o tym świadomości i mam wrażenie, że było łatwiej z takim nastawieniem walczyć. Mam nadzieję, że szybko z tego wyjdziesz :)
8
Żadne Clay merchants
Rafa i Iga to TOPka historii na wszystkich nawierzniach
1
Iga w finałach WS: 6-0.
Wyrównuje rekord Seles.
Polka wygrywa Wimbledon, coś pięknego!
0
@FcPortoFan1999 no to jutro, zmyliło mnie że robią dzisiaj program. Ja uważam, że Legia po karnych
1
@MichuZ44 Nadal też jest no i co?
1
@FcPortoFan1999 Oglądasz? Kto bierze Superkubek jutro? Mati wygląda bardzo dobrze po greckim urlopie.
2
@mordini123 Hamilton? No bez jaj. Alonso i Verstappen >>