barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Chelsea uratuje dzisiaj piłkę nożną. Można mówić, że Enrique, że ktoś tam, ale ten katarski wytwór wygrywający 7 trofeów w roku byłby czymś katastrofalnym dla piłki.
4
Chelsea Klubowym Mistrzem Świata - small price to pay for salvation.
1
@mekston pytanie co by było gdyby nie grał do końca Queens
0
@mekston a tutaj ja z dobrym typem :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15860568#comment-15860568
2
@Mezocyklon87 Fed i Rafa sieknęli 11 szlemów z rzędu. Możliwe że Sinner dołoży kolejne 2 na USO i AO więc Sincaraz będą mieć 9 szlemów z rzędu. Zobaczymy kto się pojawi za rok. Ale taka dominacja przy Fedalu też była i nie było trzeciego przez dłuższy czas.
Zgoda całkowita co do pokolenia lat 90.
1
Channel Slams in Open Era:
Borg - 3
Nadal - 2
Federer, Djoković, Alcaraz - 1
Borg jako jedyny obronił (dwukrotnie) Channel Slam.
1
@FcPortoFan1999 Fonseca
5
A więc tylko Iga Świątek pozostaje przed szansą na zrównanie rekordu Federera w wygranych pierwszych finałach GS z rzędu.
0
@Encore 6 szlemów na hardzie musi jeszcze wygrać. Przy takim Sinnerze trochę to może potrwać
0
Jeszcze Carlos Alcaraz nie prześcignie legacy Rafy Nadala na Wimbledonie.
Ale to kwestia czasu.
0
@FcPortoFan1999 bo zatrzymałby go Danił Medvedev. A on w to umie
2
Jannik Sinner był jedną piłkę od niekalendarzowego szlema.
Carlos Alcaraz dokonał cudu w Paryżu, dodał do tego tytuł w Queens i zrobił Finał Wimbledonu. Bardzo dobre miesiące Alcaraza, pytanie co z paliwem na resztę sezonu
2
Klamra została domknięta. Jannik Sinner kończy streak Carlosa Alcaraz na Wimbledonie, który rozpoczął się w 2023 roku.
0
@Hshdhrhdh ale ich wyszło dzisiaj xd
2
Może nie po karnych, ale dobrze obstawiłem zdobywcę superkubka Polski 2025. Wchodzimy w nowy sezon
3
@D10SLEO pamiętamy jak Alcaraz się miał skończyć po ostatnim AO
2
Na takiego Sinnera potrzebny by był Federer w prime żeby serwisem sobie pomagał
1
@JohnKennedy akurat Pan Prezydent chyba coś wie o Alcatraz
0
Czyta czyta wszystko Sinner
0
Człowiek, który do tej pory dobrze obstawił składy męskich finałów GS w 2025 twierdzi, że na USO zagra o tytuł Medvedev z Zverevem.
I ja bym to z chęcią obejrzał.
1
Sinner musi to wygrać w tym secie.
1
Za dużo tych dropów
0
@mekston koniec pięknej passy Carlitosa
3
Kolejny świetny SP.
0
@FcPortoFan1999 ja wiem, że tam w Siedlcach wszyscy za stołecznymi.
0
Alcaraz wygrał 5 setów z rzędu w F Wimbledonu.
Djoković, Murray, McEnroe po 6 setów
Federer 8 setów
1
@Fido66 po modelu szukać na internecie pilota
0
I teraz autobus warszawski
0
Sinner prime na serwisie zrobił na Serbie
0
Te stroje Legii są beznadziejne, jak z bazaru