La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1171 Culés

1

Sobota rano, śniadanie, Borek i goście w KS i tak można zaczynać dzień.

0

@barcelonaLM Borek i Cygan.

0

@barcelonaLM i 25 raz o selekcjonerze gadają?

1

@FcPortoFan1999 Oglądasz? Kto bierze Superkubek jutro? Mati wygląda bardzo dobrze po greckim urlopie.

0

@barcelonaLM Od lat całego piłkarskiego programu nie obejrzałem. Ostatnim był ten w ktorym Hajto opuścił studio bo go na zwracanie wzięło xDD

0

@barcelonaLM Dzisiaj superkubek to bierze w Rosji...Krasnodar bo w Polsce grają jutro.Mateusz troszkę wymłodniał po tym ciężkim okresie końcówki Probierzówki.

0

@FcPortoFan1999 no to jutro, zmyliło mnie że robią dzisiaj program. Ja uważam, że Legia po karnych

0

@barcelonaLM Ja zaś uważam że Lech będzie faworytem i wygra bez karnych i dogrywek bo Legia wyjdzie w słabszym składzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?