33

Bodo/Glimt w historycznym debiutanckim sezonie w LM:
-remis z Tottenhamem
-remis z BVB
-wygrana z Manchesterem City
-wygrana z Atletico Madryt
-wygrana z Interem(być może)
-na ten moment 1/16 finału i duże szanse na dalszą grę

To się nazywa mocne wejście.

6

@Sysia11 w tej chwili może brzmi to źle, ale przysłowiowe śmieci same się wyniosły. Ważne żebyś teraz zadbała o Siebie i syna, a jakoś się ułoży. Dobrze też, że masz wsparcie rodziców i nie zostajesz sama w tej sytuacji.

0

Ciekawe jak do tego doszło hmmm…
Simeone miał rację dekadę temu

1

@Kuchar z liczbami ciężko dyskutować

1

@Dankho94isback też bym wiedział jakbym trochę dłużej w FM’a popykał, a tak niestety brakuje mi kompetencji żeby być tak opiniotwórczym i muszę się zdać na naszego trenera

6

Co on może wiedzieć o tym jak ważny jest to zawodnik? Przecież tylko prowadzi tą drużynę.

8

Dopiero teraz zobaczyłem wynik z Rayo. To Atleti to jednak jest udane i nawet nie byłbym w szoku jakby się „zesrali” na Camp Nou jak ich przyciśniemy. Bije od nich ta frajerska energia dlatego wielka szkoda, że przy popisie sędziowskim chociaż jednej bramki nie zdobyliśmy u nich.

1

@Faro dobrze, że skład szeroki to można rotować do woli…młodzikami(fun fact: nie każdy będzie drugim Yamalem, Pedrim itd. i każdy ma inne tempo rozwoju). Wtedy byś narzekał, że dziś jesteśmy poza top 8 LM oraz drudzy w lidze i tak się to kręci. Z resztą jak tak lubisz narzekać to pooglądaj sobie przez jakiś czas inne topowe drużyny jak Bayern czy Arsenal i zobacz jak trenerzy dobierają jedenastki. Walisz mądrościami rodem z kursu football menagera jak na zawołanie, a biedaki co się tym pół życia zajmują i oglądają tych zawodników codziennie nie potrafią tego rozgryźć. O ironio.

2

Albo coś źle policzyłem albo w sezonie 2020/21 kiedy pobił rekord Lewy również miał 26 bramek ligowych po 22 kolejkach jak Kane. Zapowiada się ciekawa końcówka sezonu.

1

@MesQueUnClub_87 Śmiertelnie poważny

1

@Faro cieszy jednomyślność na Rambli w tym ciężkim czasie dla klubu z Niemcem na ławce

0

Czy Hansi Flick popełnił błąd stawiając na Raphinhe kosztem Ansu? Czy Brazylijczyk jest faworyzowany i gra za zasługi? Czy powinno się go głównie rozliczać z tego ilu młodych wprowadza, a nie trofeów i stylu? Czy 19-letni Cubarsi powinien zastąpić Inigo jako lider obrony oraz wina Flicka jest to, że tego nie dźwiga? Nie wiem choć się domyślam.

0

@Faro to piękne założenie jeśli LM miałaby format ligowy gdzie każdy gra z każdym dwa razy co wykluczyłoby całkowicie elementy losowe drabinki, szczęścia itd. Do tego musiałoby być założenie, że skład nasz oraz innych zespołów wcale się nie zmieniają+najlepiej żeby nie było kontuzji. Dla mnie nasz skład ma zbyt mało doświadczenia dalej co często wychodzi w ważnych momentach gdzie się podpalamy oraz trochę jakości głównie z tyłu. Co nie znaczy, że wygrać LM nie mamy szans bo takie historie się zdarzają, ale to nie jest coś czego realistycznie powinno się oczekiwać moim zdaniem w tym momencie od tej drużyny w takim składzie osobowym.

3

@Popitek12 to ma kupić Alvareza czy 9?

3

Czy Enrique dalej jest topowym trenerem czy znowu „wuefista” co nie potrafi od kilku miesięcy problemów swojej drużyny rozwiązać mimo praktyczne nieograniczonych możliwości transferowych? Jaka opinia teraz panuje na Akademi Chłopskiego Rozumu? Może ktoś ma pomysły jak mu pomóc skoro tak się męczy ostatnio?

0

@Faro jak dla Ciebie utrata kluczowego piłkarza i lidera formacji jest bez znaczenia to chyba naprawdę nie ma sensu dyskutować bo to marnotrastwo czasu i energii. Dzięki i narazie.

Ps. coś kiepsko obserwujesz mecze bo już dużo mniej gramy na pułapki niż na początku sezonu

1

@Faro Mogę nie zobaczyć i czego to będzie dowód? Piszesz jakby każdy topowy trener czy zespół wygrywał co chwilę te rozgrywki, a wielu najwybitniejszych trenerów zdobyło ją 2-4 razy w trakcie całych karier. Topowe kluby też potrafią czekać na nią latami. Do tego na sukces trener nie pracuje sam, a jest to składowa też pracy choćby dyrekcji sportowej, a nasz zespół ma oczywiste braki gdzie choćby jeszcze kilka miesięcy temu został pozbawiony lider obrony i jednego z liderów drużyny bez otrzymania zastępstwa. Oczywiście tego jest więcej, ale to bez znaczenia bo najlepiej wszystko zerojedynkowo oceniać.

2

Świetna analiza sezonu w wykonaniu Yamala i dlaczego rozgrywa swój NAJLEPSZY indywidualnie sezon w karierze. Poruszony został też między innymi wątek tej gry w środku i czemu mimo, że jest to nieuniknione to dopiero nadejdzie na to czas w przyszłości.
@BORO_12
@blakkudium
@Beztroskii

1

@Faro dobrze, że zawsze wiesz lepiej od tak utytułowanego trenera co powinien zrobić i jakie błędy popełnia bo w sztabie sami debile co nie potrafią nic ocenić bez zobaczenia tego w meczu i co nie potrafią wyciągać wniosków, a szkoda bo to wszystko takie proste skoro już to rozgryzłeś.

2

@Messibestplayerintheworld no tak, nie tylko o samą bramkę mi chodzi. Każda taka decyzją irytuje zawodników i wybija z rytmu. Nie mówię, że byśmy odrobili, ale jestem przekonany, że z inne pozycji byśmy przystępowali do rewanżu. Pozostaje mieć nadzieję, że ten mecz napędzi sportową złość i materiał do przemyśleń dla sztabu na resztę sezonu. Dla mnie to wypadek przy pracy i tyle.

5

@macio_944 ja wiem, że nie zagraliśmy dobrze, ale mega mi dalej siedzi w głowie jak łatwo zostaliśmy wybiciu z rytmu kiedy już łapaliśmy flow przez same decyzje sędziowskie i czas sprawdzania przez VAR. Gdybyśmy przykładowo zdobyli tą bramkę czy dwie to zupełnie inaczej bym patrzył na rewanż. Ehh…

4

Pewnie kolejny potężny wymysł dziennikarski prosto z Hiszpanii, ale jeśli nie to pogratulować rozumu.

2

Trzeba było trochę jeszcze przedłużyć sprawdzanie co by nas jeszcze bardziej z rytmu wybić bo już za bardzo cisnęliśmy. Na końcu jeszcze doliczy jakieś 3/4 minutki i wszytko cacy….

0

Zdarza się największym. Trudno. Robimy swoje.

0

Griezmann dalej to ma.

12

@Jakchcesz kupić mu Schlotterbecka

14

„Jeśli zapytasz niemal cały skład Barcelony o zawodnika, którego warto ściągnąć, odpowiedź będzie ta sama: Julian Alvarez. Ale uwaga, „eksperci” twierdzą, że jest fatalny z powodu słabego sezonu w drużynie pod wodzą niekonkurencyjnego trenera. Wszyscy wiedzą, że go potrzebujemy.„

Już wyjątkowo pomijając całkowicie temat Alvareza, formy, pozycji itd. (wyjątkowo xD) to obrona jakiegokolwiek transferu w ten sposób jest strasznie pokraczna. Piłkarze to nie jakieś wyrocznie, nawet wybitni. Przykładowo Umiti przyznawał wprost, że nie ma pojęcia czemu Griezmannowi u nas nie wyszło bo był genialnym zawodnikiem, a Ronaldinho nam polecał Coutinho i mówił, że będzie perfekcyjnie pasował. Rivaldo też lubi czasem coś palnąć. Jeśli już mielibyśmy na wypowiedzi ludzi piłki się podawać to najlepiej niech to będą trenerzy lub byli trenerzy i nawet nie muszą to być wprost wymienione nazwiska, a nawet zarys tego czego oczekuje trener od zawodnika na danej pozycji w swoim systemie.

3

@blakkudium tak stary @Kessie go podrzucił Luckowi pod zakład

3

@Bolton to już był zwyrol boiskowy, ale za bullying Ramosa szanuję xD

4

@FcPortoFan1999 Maszyna Villas-Boas’a czyli „baby Mourinho” w tamtym czasie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?