ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Popitek12 najlepsza (nie)dziewiątka na świecie
6
Oficjalnie. Moja misja się skończyła. Pierwsza bramka Alvareza w lidze od 1 listopada(11 kolejka) i pierwsza z gry od 24 września(6 kolejka). Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną podczas tej długiej podróży xD
2
@blakkudium szkoda na to znaków. Lepiej wychwalać Małego Księcia.
5
Griez to jedyny piłkarz, dla którego jeszcze to Atleti odpalam. Szkoda, że to już prawdopodobnie jego ostatnie mecze w La Liga.
0
Jutro The Bottlers w akcji. Czekamy.
0
City klasycznie załączył się pragmatyzm na rundę wiosenną. Wywierają presję na Arteciarzy.
1
@VamoSBarca88 @blakkudium jako prawdziwy patriota nie uznaje bramek Harry’ego Kane’a w Bundeslidze. Rekord Robercika niezagrożony.
3
xD
1
@blakkudium wolałbym go szczerze mówiąc zobaczyć od pierwszej. Wolę oceniać występy na boisku xD
3
@Luciano99 i @Kessie znowu spotkanie gołej dupy z batem
2
@mekston dobrze, że on również w topowej formie i lubi przebywać w polu karnym zamiast z niego uciekać
3
Ale rotuje ostatnio Simeone. Wszystkie siły na PK i LM.
8
On fizycznie aktualnie strasznie słabo wygląda. W ostatnim czasie nawet do sytuacji tak nie dochodzi i często jest spóźniony z wejściem w pole karne czy na pozycję moim zdaniem co w przeciwieństwie do wykończenia nie jest u niego normą bo to jedna z jego cech wiodących. Albo jest na tym etapie sezonu w dołku fizycznym albo gra z jakimś dyskomfortem bo inaczej ciężko wytłumaczyć.
1
@PatrychoO w La Liga by nam jeszcze najchętniej dorzucili dodatkowy mecz jakby się dało. Z resztą już rok temu widzieliśmy jak bardzo chcieli nam pomóc w walce o na wszystkich frontach.
3
@NeroTFP1 ogólnie irytuje mnie jak przez pryzmat jego sukcesów w pierwszym sezonie umniejsza się jego pracy przez niektórych i twierdzi, że ma kompletną kadrę. Dostał tego Rashforda z odpustu(umówmy się, ale jakby miał wybór to jestem przekonany, że jednak wziąłby zawodnika bardziej na fali wznoszącej, a nie po przejściach) oraz Joana(tu wielki plus), ale jednocześnie zabrano mu lidera obrony(niech mi ktoś znajdzie zespół w ostatnich latach, który wygrał LM i nie miał takiego zawodnika) podczas gdy inni topowi trenerzy jak Guardiola, Arteta czy Lucho mają do dyspozycji setki milionów co sezon, a niektórzy próbują wmówić, że ich szanse są takie same. Już nawet zostawmy tych z Premier League, ale nawet w zeszłym sezonie po odejściu Kyliana Lucho wydał ponad €165m na trzech zawodników do każdej formacji, którzy odegrali ważne/kluczowe role przy zdobyciu trypletu(Pacho, Neves, Doue), a potem w zimie dorzucił jeszcze Kvare za 80 baniek.
2
Rodri co pograł teraz. Może się wreszcie trochę odgruzuje.
2
Ale pograli. Klasa.
1
@macio_944 9 słabe, a potencjalni kandydaci również nie najlepsi profilowo i/lub jakościowo. Najchętniej to bym sobie wzmocnił tą obronę porządnie i grał z F9 oraz/i dokupił może jakiegoś wyjadacza w postaci klasycznej 9 na ławkę po odejściu Roberta dopóki na rynku nie będzie dostępny jakiś prawdziwy kozak, dla którego warto rozbić skarbonkę.
0
@liberoFCB Robert już raczej nawet ze względu na wiek nie może grać wszystkiego i ciężej mu utrzymać formę. Będą się dalej rotować.
0
Co to było za podanie xD
3
@Luciano99 może u @Kessie też drzemie tam dla nas chociaż jakiś nowy Olisadebe i czeka tylko żeby wyjść na świat
7
Czy komuś się to podoba czy nie, ale wersja Yamala z tego sezonu jest lepsza niż ta z poprzedniego bo sezon to nie tylko kwiecień i maj. Z resztą praktycznie wszystkie dane liczbowe to potwierdzają(ps. dane liczbowe to nie tylko gole i asysty choć to też cholernie ważne u graczy ofensywnych).
0
Ależ dzisiaj mamy wykończenie. Tutaj potrzebne są bramki 14m zamiast 7m szerokości jak nie więcej xD
0
Mamy dwie 9 i obydwie bez formy. Z resztą nasza „nowa” 9 również.
0
@Who_you_mam dla mnie to zupełnie inny temat. Problem u niego jest taki, że gra tylko na jednej pozycji i to i obsadzonej przez top 3 piłkarza tej drużyny. W pomocy jest więcej rotacji i więcej slotów do gry.
4
Ile było płaczu, że Flick nie wrzuca od razu do gry 18-latka, który był rok bez gry po jednej z najpoważniejszych kontuzji jakie się mogą przydarzyć w piłce gdzie powrót do formy to zazwyczaj kolejne kilka miesięcy na treningach, a tu spokojnie jest budowany Bernal krok po kroku.
2
@blakkudium mam podać znowu swoją liczbę czy uznajemy wersję Szwagrów? xD
11
do trzech razy sztuka xD
2
@mekston @Kessie jak utrzyma zwyżkę formy z początku tego roku w następnym sezonie to chyba będę musiał jakieś przeprosiny napisać. Oczywiście tylko dla Szweda.
3
@Almogaver warto przypomnieć za jak śmieszne pieniądze przyszedł nawet jak na ponad dekadę temu za takiego zawodnika. Absolutny steal.