2

@NeroTFP1 dla mnie to takie szukanie dziury w całym czyli na zasadzie jest to dobrze więc gdzie mogę znaleźć punkt zaczepienia żeby wbić szpileczkę w piłkarza. Bez sens i zaślepienie. Co do samego zawodnika to może i grać tylko na splendoru i kasy. Naprawdę mi to nie przeszkadza bo po to gra 99.9% zawodników, a jeśli uważamy inaczej to sami się oszukujemy. Dopóki oddaje na boisku i trener uważa go za niezbędnego to ja również będę.

@Faro ja gra to dowozi. Gra trochę mniej z przyczyn niezależnych od niego? Szkoda, ale to nie znaczy, że nagle sezon do kosza tym bardziej, że rozegrał 1400 minut, a nie 400. Naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić co Ci ten Raphinha zrobił i czemu taka wrogością pałasz to jednego z pewnie 3/4 najważniejszych zawodników drużyny, której rzekomo kibicujesz i to nawet nie moje zdanie tylko Flicka, którego ofc też nie lubisz :)

0

@Faro jak chce lepszą drużynę to niech ruszy tyłek i trochę pobiega z kolegami zamiast robić za Czeladnika z Paryża

4

@Jakchcesz najpierw taka Grażynka/Janusz poprosi Cię o zniżkę z 10 ziko na 5, a potem jeszcze taki kwiatek Ci wystawi xD

0

@heniusss @PatrykBarca generalnie tak. Ogólnie żeby to najbardziej skrócić to tracimy zalety posiadania tradycyjnej 9 czyli wszystkie formy rozegrania na ścianę czy długich piłek na napastnika, który musi wygrać fizyczny pojedynek ze stoperami odpadają czyli w skrócie tracimy ten punkt odniesienia w ataku i mamy już samych ruchliwych atakujących wykonujących ciągle ruchy za plecy obrońców. Jakieś formy gry wrzutkami na autobusy raczej też tracą sens. Z drugiej strony zyskujesz dodatkowego zawodnika do rozegrania i kreacji(pytanie czy tego potrenujemy na tej pozycji i czy nie będzie sobie przeszkadzać przykładowo z Ferminem/Olmo), jeszcze większą mobilność w ataku i możliwość ciągłej wymiany pozycji między zawodnikami, jeszcze lepszą pracę bez piłki i w przypadku Juliana stałe fragmenty. Wbrew temu co niektórzy sądzą on nigdy typowym goleadorem nie był(w City i kadrze strzelał mniej niż w Atleti na 90min) więc tejki niektórych w stylu w Atleti zdobył 30 bramek to w Barcy może 50 są bez sensu. Z resztą gdyby tak było to Griezmann by więcej strzelał w Barcy niż w Atleti, a było odwrotnie mimo, że Barca zdobywała po 30 bramek ligowych więcej na sezon. To też przede wszystkim zawodnik jednak systemowy, a nie indywidualista i gwiazda jak się z niego czasem robi. W skrócie też nie sądzę żeby wymiana go za Lewego była warta takich pieniędzy jakie musielibyśmy zapłacić.

Dobrze w sumie, że wrzuciłeś te wykresy i mapki podań. Dla mnie generalnie to zbliżony profil do Griezmann z drobnymi różnicami i nie wiem czy gdyby Julian nie był tak lubiany albo nie był Julianem tylko właśnie młodszym Griezem to chcielibyśmy go dziś sprowadzić na 9 do Barcy. Natomiast jeśli miałby nie grać na 9 to już całkiem bez sensu przy naszej aktualnej kadrze.

2

@lajcior jak zdywersyfikowałbyś tą jedną oponę, która @Kessie dostaje w ramach wypłaty?

0

@heniusss jedno to bramki, ale są też inne elementy, które zyskujemy/tracimy przy takim profilu.

1

@mekston zawsze miałem słabość do hazardu. Najlepiej jeszcze nie za moje pieniądze.

42

Ciekawe ile osób przeczyta sam nagłówek i od razu skomentuje xD

6

Czy wiecie, że nasze ostatnie transfery/wypożyczenia z Atleti to Felix, Griezmann i Turan. W drugą stronę to Lenglet, Depay, Griezmann, Suarez i Villa. Kwot transferów w obydwie strony lepiej nie przypominać. Ciężko też ukryć kto na tych interesach lepiej wyszedł.

1

@BORO_12 to chyba pierwsza z dwóch rat xD

0

Już pomijając kwestie zasadności transferu i naszych możliwości transferowych to nie wiem jakim cudem miałoby nam Atleti sprzedać Alvareza za kwotę typu €80-85m jeśli raptem 1.5 roku temu zapłacili za niego €75m+€20m w zmiennych. Z resztą aktualnie gorsi zawodnicy chodzili za kwoty powyżej tych 80 baniek przy tym jaka posucha jest na rynku napastników. Ofc sam kontrakt naturalnie też musiałby być wyższy niż aktualny w Atleti.

11

@tbas to tak nie działa Panie kolego

0

@A4ron Haaland to samo powiedział zdaje się.

1

@Karol145 przy takich osiągnięciach w ich barwach? Bardzo możliwe. Nie zdziwię się jak na koniec kariery będzie tam lepiej wspominany niż egocentryczny i romansujący przez wiele sezonów z Realem Mbappe.

8

Można sobie żartować, że wrócił do „swojego” poziomu po zdobyciu Złotego Balona, ale jak jest zdrowy to dalej jest najlepszym zawodnikiem ofensywnym PSG. O żadnym powrocie to ustawień fabrycznych nie ma mowy.

3

No i uj. Trzeba im będzie zwyczajnie wklepać w klasyku. Jak chcesz coś zrobić dobrze to zrób to sam.

0

To co dzisiaj? Karny? Doliczone +10min? A może jedno i drugie jak ostatnio?

3

Aż w szoku jestem, że się się teraz nie przewrócił w polu karnym. Może zbyt wczesny etap meczu jeszcze.

1

@Popitek12 i co byś chciał wykładać?

2

@Stinger_ Cholo dał mu pewnie wytyczne żeby nie strzelał i nie asystował. Wszyscy wiemy, że jest tak dobry, że jakby chciał to by strzelił. Z resztą patrz jak pięknie schodzi do pomocy.

2

@addept nie pytaj xD

5

Ja chyba naprawdę muszę sobie odpuścić to oglądanie Atleti. Zaglądam co tydzień żeby zobaczyć jak wygląda Alvarez, a finalnie muszę oglądać jak męczą bułę w większości spotkań przez 90min. Jeszcze po maszynie Flicka coś takiego oglądać to jakbym po wizycie w najlepszej restauracji poszedł do jakiegoś podrzędnego kebsa po którym mój tyłek będzie odgrywał hejnał mariacki na tronie. Nie warto.

1

@kanver_ czyli bardziej efektywnie niż efektownie? Z drugiej strony to strasznie dużo konkretów żeby jednak też nie zrobiło wrażenia całościowego.

3

@Xxxbarca4ever ogólnie to Atleti zagrało znów na swoim poziomie

8

Całkiem mi umknął kolejny koncert Lucho Diaza. Nie może tak być.
18 bramek i 11 asyst w 29 spotkaniach w tym sezonie.
@blakkudium
@BORO_12
@Comentateiro

3

@FCB24 no tak. Długi okres słabej gry=spadek zaufania ze strony trenera do największej gwiazdy i szukanie innych rozwiązań.

@Bolton mówisz, że moja propaganda dotarła aż do Simeone? xD

3

Aż trzy zmiany Simeone w przerwie i na drugą połowę nie wychodzą Ruggeri, Almada i Alvarez, a w ich miejsca Le Normand, Baena i Sorloth. Ciekawie jak dalej będzie wyglądać współpraca Cholo z Julianem bo zaczynamy mieć coraz częściej oznaki mniejszego zaufania.
@blakkudium @BORO_12 @Bolton

0

Już myślałem, że w PL gramy dopóki Liverpool nie strzeli xD

1

No nie popisał się Oblak przy bramce goata

0

@Beztroskii daj Pan spokój. Zaraz Atleti gra. Lepiej zobaczyć jak się Lookman wprowadzi i czy nawiąże nić porozumienia z Alvarezem oraz młodziutkiego Mendoze w środku pola. Hity PL ostatnio rzadko oddają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?