ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP1 dla mnie to takie szukanie dziury w całym czyli na zasadzie jest to dobrze więc gdzie mogę znaleźć punkt zaczepienia żeby wbić szpileczkę w piłkarza. Bez sens i zaślepienie. Co do samego zawodnika to może i grać tylko na splendoru i kasy. Naprawdę mi to nie przeszkadza bo po to gra 99.9% zawodników, a jeśli uważamy inaczej to sami się oszukujemy. Dopóki oddaje na boisku i trener uważa go za niezbędnego to ja również będę.
@Faro ja gra to dowozi. Gra trochę mniej z przyczyn niezależnych od niego? Szkoda, ale to nie znaczy, że nagle sezon do kosza tym bardziej, że rozegrał 1400 minut, a nie 400. Naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić co Ci ten Raphinha zrobił i czemu taka wrogością pałasz to jednego z pewnie 3/4 najważniejszych zawodników drużyny, której rzekomo kibicujesz i to nawet nie moje zdanie tylko Flicka, którego ofc też nie lubisz :)
0
@Faro jak chce lepszą drużynę to niech ruszy tyłek i trochę pobiega z kolegami zamiast robić za Czeladnika z Paryża
4
@Jakchcesz najpierw taka Grażynka/Janusz poprosi Cię o zniżkę z 10 ziko na 5, a potem jeszcze taki kwiatek Ci wystawi xD
0
@heniusss @PatrykBarca generalnie tak. Ogólnie żeby to najbardziej skrócić to tracimy zalety posiadania tradycyjnej 9 czyli wszystkie formy rozegrania na ścianę czy długich piłek na napastnika, który musi wygrać fizyczny pojedynek ze stoperami odpadają czyli w skrócie tracimy ten punkt odniesienia w ataku i mamy już samych ruchliwych atakujących wykonujących ciągle ruchy za plecy obrońców. Jakieś formy gry wrzutkami na autobusy raczej też tracą sens. Z drugiej strony zyskujesz dodatkowego zawodnika do rozegrania i kreacji(pytanie czy tego potrenujemy na tej pozycji i czy nie będzie sobie przeszkadzać przykładowo z Ferminem/Olmo), jeszcze większą mobilność w ataku i możliwość ciągłej wymiany pozycji między zawodnikami, jeszcze lepszą pracę bez piłki i w przypadku Juliana stałe fragmenty. Wbrew temu co niektórzy sądzą on nigdy typowym goleadorem nie był(w City i kadrze strzelał mniej niż w Atleti na 90min) więc tejki niektórych w stylu w Atleti zdobył 30 bramek to w Barcy może 50 są bez sensu. Z resztą gdyby tak było to Griezmann by więcej strzelał w Barcy niż w Atleti, a było odwrotnie mimo, że Barca zdobywała po 30 bramek ligowych więcej na sezon. To też przede wszystkim zawodnik jednak systemowy, a nie indywidualista i gwiazda jak się z niego czasem robi. W skrócie też nie sądzę żeby wymiana go za Lewego była warta takich pieniędzy jakie musielibyśmy zapłacić.
Dobrze w sumie, że wrzuciłeś te wykresy i mapki podań. Dla mnie generalnie to zbliżony profil do Griezmann z drobnymi różnicami i nie wiem czy gdyby Julian nie był tak lubiany albo nie był Julianem tylko właśnie młodszym Griezem to chcielibyśmy go dziś sprowadzić na 9 do Barcy. Natomiast jeśli miałby nie grać na 9 to już całkiem bez sensu przy naszej aktualnej kadrze.
2
@lajcior jak zdywersyfikowałbyś tą jedną oponę, która @Kessie dostaje w ramach wypłaty?
0
@heniusss jedno to bramki, ale są też inne elementy, które zyskujemy/tracimy przy takim profilu.
1
@mekston zawsze miałem słabość do hazardu. Najlepiej jeszcze nie za moje pieniądze.
42
Ciekawe ile osób przeczyta sam nagłówek i od razu skomentuje xD
6
Czy wiecie, że nasze ostatnie transfery/wypożyczenia z Atleti to Felix, Griezmann i Turan. W drugą stronę to Lenglet, Depay, Griezmann, Suarez i Villa. Kwot transferów w obydwie strony lepiej nie przypominać. Ciężko też ukryć kto na tych interesach lepiej wyszedł.
1
@BORO_12 to chyba pierwsza z dwóch rat xD
0
Już pomijając kwestie zasadności transferu i naszych możliwości transferowych to nie wiem jakim cudem miałoby nam Atleti sprzedać Alvareza za kwotę typu €80-85m jeśli raptem 1.5 roku temu zapłacili za niego €75m+€20m w zmiennych. Z resztą aktualnie gorsi zawodnicy chodzili za kwoty powyżej tych 80 baniek przy tym jaka posucha jest na rynku napastników. Ofc sam kontrakt naturalnie też musiałby być wyższy niż aktualny w Atleti.
11
@tbas to tak nie działa Panie kolego
0
@A4ron Haaland to samo powiedział zdaje się.
1
@Karol145 przy takich osiągnięciach w ich barwach? Bardzo możliwe. Nie zdziwię się jak na koniec kariery będzie tam lepiej wspominany niż egocentryczny i romansujący przez wiele sezonów z Realem Mbappe.
8
Można sobie żartować, że wrócił do „swojego” poziomu po zdobyciu Złotego Balona, ale jak jest zdrowy to dalej jest najlepszym zawodnikiem ofensywnym PSG. O żadnym powrocie to ustawień fabrycznych nie ma mowy.
3
No i uj. Trzeba im będzie zwyczajnie wklepać w klasyku. Jak chcesz coś zrobić dobrze to zrób to sam.
0
To co dzisiaj? Karny? Doliczone +10min? A może jedno i drugie jak ostatnio?
3
Aż w szoku jestem, że się się teraz nie przewrócił w polu karnym. Może zbyt wczesny etap meczu jeszcze.
1
@Popitek12 i co byś chciał wykładać?
2
@Stinger_ Cholo dał mu pewnie wytyczne żeby nie strzelał i nie asystował. Wszyscy wiemy, że jest tak dobry, że jakby chciał to by strzelił. Z resztą patrz jak pięknie schodzi do pomocy.
2
@addept nie pytaj xD
5
Ja chyba naprawdę muszę sobie odpuścić to oglądanie Atleti. Zaglądam co tydzień żeby zobaczyć jak wygląda Alvarez, a finalnie muszę oglądać jak męczą bułę w większości spotkań przez 90min. Jeszcze po maszynie Flicka coś takiego oglądać to jakbym po wizycie w najlepszej restauracji poszedł do jakiegoś podrzędnego kebsa po którym mój tyłek będzie odgrywał hejnał mariacki na tronie. Nie warto.
1
@kanver_ czyli bardziej efektywnie niż efektownie? Z drugiej strony to strasznie dużo konkretów żeby jednak też nie zrobiło wrażenia całościowego.
3
@Xxxbarca4ever ogólnie to Atleti zagrało znów na swoim poziomie
8
Całkiem mi umknął kolejny koncert Lucho Diaza. Nie może tak być.
18 bramek i 11 asyst w 29 spotkaniach w tym sezonie.
@blakkudium
@BORO_12
@Comentateiro
3
@FCB24 no tak. Długi okres słabej gry=spadek zaufania ze strony trenera do największej gwiazdy i szukanie innych rozwiązań.
@Bolton mówisz, że moja propaganda dotarła aż do Simeone? xD
3
Aż trzy zmiany Simeone w przerwie i na drugą połowę nie wychodzą Ruggeri, Almada i Alvarez, a w ich miejsca Le Normand, Baena i Sorloth. Ciekawie jak dalej będzie wyglądać współpraca Cholo z Julianem bo zaczynamy mieć coraz częściej oznaki mniejszego zaufania.
@blakkudium @BORO_12 @Bolton
0
Już myślałem, że w PL gramy dopóki Liverpool nie strzeli xD
1
No nie popisał się Oblak przy bramce goata
0
@Beztroskii daj Pan spokój. Zaraz Atleti gra. Lepiej zobaczyć jak się Lookman wprowadzi i czy nawiąże nić porozumienia z Alvarezem oraz młodziutkiego Mendoze w środku pola. Hity PL ostatnio rzadko oddają.