ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro a jak @Bolton to jest to rasizm i ksenofobia
3
@blakkudium Yamal tak dobry, że dwa mecze jednocześnie rozgrywa.
A tak na poważnie to ciekawe i chyba będę musiał mu się przyjrzeć bo byłem sceptykiem.
2
@Arden regulamin serwisu nakazuje żeby chociaż jeden wątek był polityczny/ideologiczny. Trzeba to uszanować.
7
@MirusAmisz penalti a favor del real madrid?
1
@kanver_ już wzrosło tak naprawdę bo było 0.64 najpierw
1
@kanver_ i to tylko dlatego, że strzał Marcusa był świetny
@Crakitic tutaj podał xG po uwzględnieniu jakości uderzenia jeszcze. Normalnie większość wolnych nawet z takiej pozycji jest wyraźnie niżej wyceniona bo inaczej 1/5 wolnych z takiej pozycji kończyłoby się bramkami.
4
Skoro już tacy są ciekawi niektórzy to ta sytuacja Yamala została wyceniona na 0.81xG. Dla porównania w przypadku rzutu karnego mamy 0.76xG.
3
Jakby Ferran miał w polu karnym spokój Lewego to nawet byśmy nie musieli szukać 9, a tak jest jak jest.
3
Ogólnie jak lubię Ferrana tak myślę, że tutaj na miejscu Lewego by się podpalił i trafił w obrońcę xD
1
Rash to taki kontrastowy zawodnik. Ma elementy i decyzje na poziomie średniaka ligowego oraz takie na poziomie absolutnie godnym najlepszych na świecie. Bardzo specyficzny gracz i czasem ciężki do oceny przez to.
0
@Faro to może będę musiał znaleźć trochę czasu dla Mallorci. W każdym razie dobrze, że trafił do środowiska gdzie może się bez presji rozwijać. W Barcelonie pewnie by podzielił los Dro lub Roony’ego w lepszym wariancie.
0
To, że jest nabuzowany Virgili to można się było spodziewać, ale zaskakująco dojrzale się dziś prezentuje. Nie gra na pałę nerwowo swoich zagrań jak już się znajdzie na dobrej pozycji.
2
@Arden gdzie frajda z oglądania piłki jak nie możesz sobie piłkarzyka i jego rodziny kilka pokoleń wstecz zwyzywać pod wpływem impulsu po zepsutej akcji?
1
@blakkudium niby ruch wobec możliwości zawodnika budzi wątpliwości, ale to nie taka długa umowa bo w 2030 będzie mieć dopiero 25 lat nie mówiąc jakby wcześniej go ktoś wykupił. Narazie może ugruntować swoją pozycję jako lider nowego Juve i spróbować odzyskać Scudetto.
4
@JanuszKorwinMikke kibice zawsze trochę przeceniają tych bazujących głównie na fizyczności stoperów bo efektownie wyglądają. Natomiast sama fizyczność bez umiejętności technicznych i boiskowej inteligencji boiskowej na najżywszym poziomie w systemie takim jak nasz mocno traci na znaczeniu. Piłka zawsze będzie szybsza więc nie zawsze da się nadrobić błędy w ustawieniu czy doskoku, a bez wysokich umiejętności technicznych nie dość, że gorzej zdobywamy teren z piłką to jeszcze narażamy się na groźne straty pod presją rywala. Nie bez powodu najlepszym naszym stoperem u Flicka był najwolniejszy, ale jednocześnie najszybciej myślący Inigo, a najgorszym najbardziej bazujący na atrybutach fizycznych Araujo. Inna sprawa jak obrońca łączy te cechy, ale wtedy mamy materiał na generacyjnego stopera.
4
Popi szuka żony, która będzie mu kupować jego Hermesy, Chanel i całą resztę.
2
@Kessie nie będzie dobrze wspominał swojej pierwszej wizyty w Nowym Jorku. Pewnie jesteście ciekawi jak było go stać na taką wycieczkę. Nie było. @Luciano99 zabrał go w luku bagażowym dla zwierząt.
2
@Encore żeruje na dziele życia Amorima i ten Haga czyli największych wizjonerów trenerskich XXI wieku.
1
@Czajka90 dobry chłopak. Dzień dobry zawsze pracownikom Spurs mówi.
8
@Popitek12 wołałem Cię jak byłeś w ambasadzie Portugalii. Top upadków w historii Rambli.
1
@Kamiloza91 Cubarsi może być bez formy, ale do naszego systemu i tak wyżej go cenię o Urugwajczyka. Na poziomie technicznym i boiskowej inteligencji są między nimi różnice w tym momencie nie do zatarcia nawet warunkami fizycznymi Araujo. Z resztą jeden pokazywał, że potrafi funkcjonować w tym systemie w zeszłym sezonie, a drugi do dziś tego nie udowodnił, a wręcz podważył. To też nie jest dobra wizytówka dla Araujo jeśli w tym momencie chcemy go porównywać do chwiejnego nastolatka pozbawionego lidera oraz gracza, który nieco ponad rok temu grał w 3 lidze i nikt nie sądził, że tak długo się utrzyma w pierwszej drużynie.
1
@blakkudium czuję się jak za czasów kiedy Ole był tymczasowym. Ale to chodzi.
0
Brakuje nam nieodpowiedzialnych obrońców. Ja bym go brał do pary z Araujo. Przynajmniej na betach będzie można trochę zarobić.
0
@KaammiilM1206 obrona totków jest przereklamowana choć on i tak jest tym dużo lepszym z pary z van de Venem, który bez lidera obok się gubi
4
@gumaz @Kessie łamie telewizor na pół żeby obydwoje mogli oglądać wybrany mecz
3
@kanver_ Weź, człowieku, usuń to, bo aż wstyd w ogóle pomyśleć o czymś takim.
5
@Bolton mój dziadek ma taki śmieszny kostium
0
@Faro mam wrażenie, że piszesz o Ferminie tyle, że sprzed roku. On stopniowo dokłada kolejne elementy do swojej gry oprócz tych, które już miał na wysokim poziomie. Ofc nie jest typowym rozgrywającym, ale to też nie jest jego rola boiskowa. To łącznik między atakiem, a pomocą grający między liniami.
5
@Gall dlatego narazie jest tylko ciekawość, a nie pewność. Rzadko kiedy też będą mieli tyle miejsca z przodu co wczoraj.
10
@blakkudium o uj xD
Tak, pół roku do przodu mam już posty i bardzo tendencyjne statystki przygotowane.