5

@BORO_12 mnie najbardziej bawiło ja jechali po Flicku, ze smyka co rok był poza grą i musi najpierw odbudować formę na treningach(co sam Bernal przyznawał) od razu nie wrzuca do rotacji. Z resztą co ja będę się produkował ja dziś przeczytałem, że Rodri to wrak piłkarza bo po dwóch miesiącach regularnej gry nie jest jeszcze na swoim poziomie jak zdobywał Złota Piłkę(luty miał niezły).

0

@LysyFCB teraz nawet rynek nie oferuje takiego piłkarza, dla którego warto rozbić bank(Haalanda nie liczę bo finansowo to abstrakcja).

2

Dobija mnie jak suchy jest aktualnie rynek napastników. Połowa tych 9 co teraz chodzi za te kwoty €50-100m jeszcze dekadę temu to by kosztowała co najmniej połowę z tego lub mniej. Dosłownie napastników, których można nazwać faktycznie klasa światowa to można wyliczyć na palcach jednej ręki i to jeszcze by mi wolne palce zostały.

1

@Johnnie_Walker Guirassy ok jeśli cena będzie rozsądna, Marmoush to profil ala Alvarez tylko gorszy, a Lautaro będzie kosztować fortunę. Rynek napastników jest okrutnie suchy i stąd ceny z czapy za coraz gorszych napastników.

1

@MaVii to inna kwestia i na to też zwracałem uwagę jak wielką krzywdę mu zrobiono pozwalając na odejście Iñigo i nie sprowadzając żadnego doświadczonego stopera w zamian. Jedno to dalsza nauka, a druga to przy problemach Araujo/Christensena jaka presję na niego narzucono.

2

@mekston to on dziś był na boisku? Jeśli tak to gratuluję.

1

Mamy 100-letnią dziewiątkę, drugą, której kluczową cechą jest chwiejność formy i brak skuteczności, a napastnik, który jest naszym nawiększym celem dla odmiany również chwiejny forma i nie jest nawet dziewiątka, a bardziej przypomina profilem Fermina/Olmo. Mogłaby La Masia zrespić jakiegoś kota na tej pozycji wreszcie albo niech ten egipski „Haaland” odpali.

3

@tbas to prawda, ale ten mecz to już było takie zwieńczenie tej rosnącej formy.

52

To, że Pedri oraz Yamal są genialni i napędzają to drużynę to już wiemy, ale cholernie bardzo bym chciał dziś pochwalić Cubarsiego, który wyjątkowo bardzo potrzebował takiego spotkania z mocnym rywalem w tym sezonie. Absolutnie genialny i trzymał tą linię obrony w kupie przy tak wymagającym dla obrońcy meczu.

6

Szkoda, ale trzeba przyznać, że wracaliśmy z bardzo dalekiej podróży z jednak klasowym rywalem. Mam tylko nadzieję, że ten wysiłek nie poparty jednak końcowym sukcesem nie wypompuje nas teraz na nadchodzące wyzwania. W każdym razie dumny jestem z tego zespołu dziś i wierzę, że jescze możemy namieszać w tym sezonie i to nie tylko w lidze.

5

Genialny dziś jest Cubarsi

1

Wiele nas fizycznie kosztuje ten mecz. To nie może pójść na marne!!

4

Arsenal mając tyle rzutów wolnych by już miał manitę i Atleti na deskach. Taki żarcik :D

0

Kto trafił haha

3

Fajny sędzia. Taki niezbyt sprawiedliwy.

2

Cancelo bardzo skupiony. Podoba mnie się to.

1

Niech mi ktoś wreszcie da silną fizycznie 9, a nie będą moim napastnikiem podłogą wycierać.

0

Czuć, że te dzieciaki chcą napisać własną historię jak poprzednia generacja z PSG. Nie odpuszczą.

1

Gerard „Maldini” w pierwszej połowie:
-55/57 celnych podań
-11 podań w ostatnią tercję
-3/3 wygrane pojedynki na ziemii
-1/1 wygrane pojedynki w powietrzu
-3 odbiory

Bardzo przyzwoicie.

1

Wstrzymam się narazie do końca meczu z żartami, ale pewien magik znowu jest w trakcie swojej sztuczki polegającej na znikaniu kiedy drużyna go potrzebuje. Oby do końca meczu się już nie pojawił.

1

@Bolton ciężko tego magika znaleźć w pelerynie niewidce :D

1

A na ławce jeszcze Rash i Olmo. Jak trzeba będzie podkręcić tempo i postraszyć to dalej mamy czym.

9

Jesteśmy w zajebistym punkcie przed drugą połową i to chyba w najlepszym możliwym momencie na podłamanie wsadziliśmy tą drugą. Naprawdę możemy to zrobić.

0

Błagam urwa tylko wykorzystajcie tego karnego xD

1

Griezmann dalej to ma

0

Wsadzić drugą i już zaczną mieć pełno w spodniach. Atleti ma kruchy mental.

0

@BORO_12 przypuszczam, że zaważyły walory z piłką przy nodze biorąc pod uwagę, że planujemy od początku do końca usiąść na nich. Też dalej nie wiemy w jakim mentalnie stanie jest Ronald. Ja go traktuje jak zawodnika co jest cały czas po urazie czyli trzeba bardzo ostrożnie się z nim obchodzić żeby drużynie i jemu nie zaszkodzić.

0

Swoją drogą to już tak dobitnie pokazuje jaka jest pozycja Araujo w tej drużynie.

0

@Pawel13sz to strzelimy kolejną. Tacy już jesteśmy i dopóki piłka w grze to przy tej drużynie wszystko jest możliwe dla mnie.

26

Nagle to 4-0 przestało wyglądać tak strasznie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?