1

Niech ten wyspiarski futbol wróci do domu i więcej się nie pokazuje bo wstyd jak uj

1

@Lionel_Messi10 już miał przebłysk z NU. Jakoś nie ufam temu zawodnikowi. Zbyt chwiejny jest forma i ciągle dosyć surowy.

1

@partymaker i jednocześnie to nie jest najmocniejszy skład jeśli gra Savinho xD

6

@blakkudium Arteta niedowierza, że corner mu to zrobił po tym wszystkim co razem przeszli

2

Niesamowita jest ewolucja Artety. Od nowego Guardioli do nowego Cholo chociaż nie wiem czy wypada bo Simeone jednak trochę wygrał w karierze trenerskiej xD

0

Corner FC pozbawiony narazie swojej największej(jedynej) broni.


0

@July_6_BcN lepiej przyznaj od razu, że zazdrościsz mu mistrzostwa świata. My w ambasadzie dobrze to znamy i nawet trochę rozumiemy w końcu nie każdy może być mistrzem świata.

4

@BORO_12 co to heatmapy? To jakiś zwrot kulinarny?

4

@BORO_12 a jak powiem, że mój wymarzony napastnik jest świetny technicznie, ruchliwy oraz warunki fizyczne są bez znaczenia i nie chcę żeby się zniżał do pospolitego dominowania obrońców w polu karnym to będę bliżej? Grę tyłem do brami też wykreślam bo to dobre dla głupków co nie potrafią grać w piłkę. Mistrzowie świata są ponad to.

4

@Beztroskii niech sobie narzekają malkontenci, ale dla mnie również dobrze zarządziliśmy zmęczeniem, a wyjazdy do Anglii nigdy nie są łatwe już pomijając całą resztę czynników, które wpływają na ostateczny obraz. Nawet PSG w gazie rok temu zostało postraszone w Birmingham.

4

Wymiana Yamal+Pedri za mistrza świata Juliana Alvareza. Kto mówi nie?

@mekston @Popitek12 @BORO_12 @Bolton @blakkudium

Ps. Czy moje zgłoszenie do ambasady już doszło bo jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi czy zostałem przyjęty?

3

@Bolton Ważne, że dalej van de Ven szybko(głupio) biega, a Romero nie dostał czerwonej. Topowa obrona.

9

@Aragorn33 tyle zarabiają kopacze i mają czelność poddawać się prawom fizjologii wysiłku i odczuwać zmęczenie oraz idące za tym obniżenie zdolności wysiłkowych? La Bamba nie wyraża zgody.

2

@Bolton bramkarz się nad nim zlitował lub się sprzedał


4

Ciężki stadion? Szereg urazów podstawowych zawodników szczególnie w obronie? Zmęczenie cholernie ciężkim tygodniem i podróżami? To żadne wymówki. Rambla domaga się głów za to co dziś zobaczyła.

2

Dziś w starym dobrym madryckim stylu. Brakowało jeszcze drugiej bramki po kuriozalnym błędzie jakiegoś ich zawodnika oraz może nieodgwizdanej ręki w naszym polu karnym czy jakiejś ewidentnej czerwonej/drugiej żółtej, której by sędzia nie zauważył i mielibyśmy klasyk.

2

Ale ta cieszynkę po tym co dziś zagraliśmy mógł odpuścić xD

0

Rapha dopiero po wejściu Olmo i korekcie pozycji zaczął dziś grać.

1

Ależ będzie pomoc na rewanż…

0

On jest overrated jak cholera, a mimo to fani kompilacji by go chcieli. Kolejny szybkobiegacz o boiskowym iq rozgwiazdy.




0

Ale pograli…przemilczę

1

@MessiForeverTheBest mecz meczowi nie równy, a jednak jesteśmy po bardzo wymagającym fizycznie tygodniu i podróżach. Ja jestem spokojny.

0

Kto to widział żeby na wyjeździe na Wyspach grało się ciężko. Powinni sobie przed wielką Barceloną sami do bramki trafiać. W sumie Koguty już pokazały jak to powinno wyglądać więc czas na Sroki.

2

@Vane jestem człowiekiem silnej wiary

2

@Cryptolis ostatni raz tak wybitny występ bramkarza w LM widziałem w finale z 2018 roku

0

Ten Hall całkiem całkiem

1

Narazie to bardzo podobny ten mecz do tego z września. Rozkręcimy się.

3

@blakkudium na wizji pewnie zadeklarować się nie mógł, ale dopisujemy. Wysyłaj mu formularz członkowski xD

4

@Vurt Znęcać to może nie, ale powiem tylko, że moja propaganda prowadzona od wielu miesięcy ma się dobrze ;)

W każdym razie fajnie nakreślił czego oczekuje szczególnie od napastnika w tym systemie i omówił kilka popularnych nazwisk.
@Bolton
@blakkudium
@BORO_12

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?