ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niech ten wyspiarski futbol wróci do domu i więcej się nie pokazuje bo wstyd jak uj
1
@Lionel_Messi10 już miał przebłysk z NU. Jakoś nie ufam temu zawodnikowi. Zbyt chwiejny jest forma i ciągle dosyć surowy.
1
@partymaker i jednocześnie to nie jest najmocniejszy skład jeśli gra Savinho xD
6
@blakkudium Arteta niedowierza, że corner mu to zrobił po tym wszystkim co razem przeszli
2
Niesamowita jest ewolucja Artety. Od nowego Guardioli do nowego Cholo chociaż nie wiem czy wypada bo Simeone jednak trochę wygrał w karierze trenerskiej xD
0
Corner FC pozbawiony narazie swojej największej(jedynej) broni.
0
@July_6_BcN lepiej przyznaj od razu, że zazdrościsz mu mistrzostwa świata. My w ambasadzie dobrze to znamy i nawet trochę rozumiemy w końcu nie każdy może być mistrzem świata.
4
@BORO_12 co to heatmapy? To jakiś zwrot kulinarny?
4
@BORO_12 a jak powiem, że mój wymarzony napastnik jest świetny technicznie, ruchliwy oraz warunki fizyczne są bez znaczenia i nie chcę żeby się zniżał do pospolitego dominowania obrońców w polu karnym to będę bliżej? Grę tyłem do brami też wykreślam bo to dobre dla głupków co nie potrafią grać w piłkę. Mistrzowie świata są ponad to.
4
@Beztroskii niech sobie narzekają malkontenci, ale dla mnie również dobrze zarządziliśmy zmęczeniem, a wyjazdy do Anglii nigdy nie są łatwe już pomijając całą resztę czynników, które wpływają na ostateczny obraz. Nawet PSG w gazie rok temu zostało postraszone w Birmingham.
4
Wymiana Yamal+Pedri za mistrza świata Juliana Alvareza. Kto mówi nie?
@mekston @Popitek12 @BORO_12 @Bolton @blakkudium
Ps. Czy moje zgłoszenie do ambasady już doszło bo jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi czy zostałem przyjęty?
3
@Bolton Ważne, że dalej van de Ven szybko(głupio) biega, a Romero nie dostał czerwonej. Topowa obrona.
9
@Aragorn33 tyle zarabiają kopacze i mają czelność poddawać się prawom fizjologii wysiłku i odczuwać zmęczenie oraz idące za tym obniżenie zdolności wysiłkowych? La Bamba nie wyraża zgody.
2
@Bolton bramkarz się nad nim zlitował lub się sprzedał
4
Ciężki stadion? Szereg urazów podstawowych zawodników szczególnie w obronie? Zmęczenie cholernie ciężkim tygodniem i podróżami? To żadne wymówki. Rambla domaga się głów za to co dziś zobaczyła.
2
Dziś w starym dobrym madryckim stylu. Brakowało jeszcze drugiej bramki po kuriozalnym błędzie jakiegoś ich zawodnika oraz może nieodgwizdanej ręki w naszym polu karnym czy jakiejś ewidentnej czerwonej/drugiej żółtej, której by sędzia nie zauważył i mielibyśmy klasyk.
2
Ale ta cieszynkę po tym co dziś zagraliśmy mógł odpuścić xD
0
Rapha dopiero po wejściu Olmo i korekcie pozycji zaczął dziś grać.
1
Ależ będzie pomoc na rewanż…
0
On jest overrated jak cholera, a mimo to fani kompilacji by go chcieli. Kolejny szybkobiegacz o boiskowym iq rozgwiazdy.
0
Ale pograli…przemilczę
1
@MessiForeverTheBest mecz meczowi nie równy, a jednak jesteśmy po bardzo wymagającym fizycznie tygodniu i podróżach. Ja jestem spokojny.
0
Kto to widział żeby na wyjeździe na Wyspach grało się ciężko. Powinni sobie przed wielką Barceloną sami do bramki trafiać. W sumie Koguty już pokazały jak to powinno wyglądać więc czas na Sroki.
2
@Vane jestem człowiekiem silnej wiary
2
@Cryptolis ostatni raz tak wybitny występ bramkarza w LM widziałem w finale z 2018 roku
0
Ten Hall całkiem całkiem
1
Narazie to bardzo podobny ten mecz do tego z września. Rozkręcimy się.
2
@Bolton https://tenor.com/blOMO.gif">https://tenor.com/blOMO.gif
3
@blakkudium na wizji pewnie zadeklarować się nie mógł, ale dopisujemy. Wysyłaj mu formularz członkowski xD
4
@Vurt Znęcać to może nie, ale powiem tylko, że moja propaganda prowadzona od wielu miesięcy ma się dobrze ;)
W każdym razie fajnie nakreślił czego oczekuje szczególnie od napastnika w tym systemie i omówił kilka popularnych nazwisk.
@Bolton
@blakkudium
@BORO_12