Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale czuć jak mocno tu pracują, żeby coś znaleźć. Najpierw 2 minuty szukania spalonego, potem na siłę sprawdzenie co się stało w naszym polu karnym, choć nie stało się kompletnie nic.
0
Odwiną teraz 15 minut meczu, żeby coś znaleźć. Przecież tu nawet linii nie trzeba rysować.
1
Karnego raczej być nie powinno, ale jak wybicie przez Athletic piłki mogło się zamienić na wznowienie od bramki?
1
Gavi to nie dożyje emerytury.
0
@Traba727 Obejrzałem, ale nie zostawił nogi tylko ją tam postawił. W zwolnionym tempie to może wyglądać jakby specjalnie trzymał tam nogę, w normalnym tempie to był ułamek sekundy gdzie nie zdążył zabrać nogi.
0
@Traba727 Nie był taktyczny i nie był w celu zatrzymania. Próbował odebrać, został wyminięty piłką ale nie kopnął napastnika tylko napastnik wpadł w jego nogę postawioną na ziemi.
Gdyby takie faule nagradzać kartkami to by żadnego faulu nie mógł wykonać obrońca.
0
@Traba727 Gówno a nie na żółtą, zwykły faul którego i tak nie powinno być bo ślepa pała nie zauważyła wcześniej wyszarpania Gaviego za koszulkę.
0
@Encore W Anglii sędziowanie też nie jest na wysokim poziomie i często są bardzo kuriozalne błędy, ale nie chodzi o to, że gdzieś nie odgwiżdżą skandalicznego przewinienia tylko o to, że poszczególny piłkarz może coś robić i być za to pobłażliwie traktowany.
Tak jak teraz jest to z Viniciusem, który może sędziego "skur****nem" nazwać co widział cały świat ale nie sędziowie.
Wcześniej tak było z Casemiro, który mógł wejść sankami i nawet żółtej nie dostać. Teraz poszedł do PL gdzie już nie ma specjalnego traktowania i nagle sypią się kartki.
0
Pięknie widzieć, jak Casemiro po latach immunitetu nagle trafia tam gdzie nikt oka nie przymyka.
Pół roku w United, 9 żółtych kartek, 2 czerwone. Ilością czerwonych w United już wyrównał swój rekord z 10 lat w Realu.
4
@Przemek2323 Sprawa pedofilii w kościele jest na wokandzie od dekad, kościół nie miał w zamiarze niczego wyjaśniać, olali sprawę, nie ustosunkowali się.
To jak dokładnie wyjaśnić cokolwiek, jeżeli bez właśnie takich nagonek KK miał to dosłownie w dupie?
Pierwsze reformy zwalczania pedofilii w kościele powstały po tym, jak się wylał w 1992 roku medialny syf a i tak przez następne lata było to tuszowane.
JP2 tak zacięcie zwalczał pedofilię że uczynił kardynałem gościa z USA na którego miał papiery, że parał się pedofilią, to samo było z gościem z Meksyku czy jego przyjacielem z Austrii na któego od lat '70 był donosy.
Wszystkie sprawy wyciekły publicznie już po śmierci Wojtyły choć kościół zajmował się nimi jeszcze za jego życia i nic nie zrobił.
A potem szła kampania wybielania i każda wątpliwa sprawa kończyła się tym, że Wojtyła nic nie wiedział, był perfidnie oszukiwany i okłamywany.
0
@neymar77 Obejrzyj sobie powtórkę, bo ja oglądałem i było uderzenie łokciem.
3
I to jest to o czym Kowal mówił, ostatnio ktoś z Atletico bezpośrednia czerwona, Carvajal nawet żółtej a jego celem było tylko uderzeni przeciwnika
1
@matirix20 Ponieważ sprawa jest przeterminowana i La Liga nie może wyciągnąć wobec nas żadnych konsekwencji sportowych.
0
@Faro Pewnie dostał opieprz żeby przed klasykiem zamknął mordę a i tak Kroos latał go uspokajać.
0
@AlwaysBlaugrana Nie, ponieważ nie można nałożyć na nas żadnych sankcji sportowych w La Liga
0
@taris Z Elche, rzeczywiście 4 mecze temu. Szybko ten czas leci.
0
@Faro Przecież oni przez 5 minut spuszczali się nad bramką Viniciusa ale o bramce Espanyolu w ogóle nie wspomnieli, nie słyszaałem by mówili też by skrytykowali Camavinge za kardynalny błąd.
0
@ObiwanKenobi 2 mecze temu pauzował.
3
Kosmiczna asysta xD Dośrodkowanie na dalszy słupek jest kosmiczny
0
Ale to Espanyol zepsuł. Zostwaić 3 typów bez żadnego krycia pod włąsną bramką...
0
Espanyol zaimponował, piekna akcja, piękny gol a Camavinga błąd jakby graał w 3 lidze.
0
@Dundersztyc Przeżartą głowę to chyba ty masz, jeżeli nie dajesz rady pojąć, że Messi przy złej grze PSG i tak był najaktywniejszy ofensywnie na co masz na tacy podane statystyki.
Więc jeszcze raz, skoro Messi miał najlepsze statystyki ofesnywne ze wszystkich piłkarzy PSG, to kto był ich motorem napędowym?
0
@Aneurysm A zgadnij ile bramek pozostałe 10 zawodników? A zgadnij ile kluczowych podań wykonał Mbappe w ostatnim meczu? 0, Messi 3, dużo więcej podań, lepsza celność, przerzuty, rozrzucenia, podania krosowe, udane dryblingi.
Ze wszystkim tym Mbappe wyszedł na zero. Oddał tylko 1 strzał więcej od Messiego ale tyle samo celnych.
Messi sam sobie nie poda, a to co podał innym to zmarnowali.
Więc tak, nie był to dobry mecz, ale lepszy od reszty zespołu.
0
@Cotutajsiedzieje Zawiódłby, gdyby był przyczyną porażki, a w tegorocznym meczu to Messi był tam motorem napędowym ofesnywy co jasno wskazują statystyki i o ile to nie był jego dobry mecz to jaki musiał być dla innych, skoro byli dużo gorsi.
2
No to mamy pewność, że kilku naszych nie zagra, bo nawet jeżeli nie zrobią nic głupiego, Manzano da im kartki za byle faul.
Za to zostaniemy przekopani jak psy, jak w finale SPH 2021 też z Athleticem
Wystarczy przypomnieć jak tamten mecz był ustawiony, Bilbao nie grało w piłkę tylko faulowało.
24 faule odgwizdane, jakby zliczyć to co powinno zostać odgwizdane to byłoby koło 40.
Sam Muniain wykonał 5 fauli z czego kilka taktycznych, włącznie z urządzeniem zaprzęgu z De Jonga, skończył mecz bez kartki.
Ogólny rozrachunek wyszedł 2:3 w kartkach.
Czerwona kartka Messiego, słuszna acz nieprzypadkowa, bo po kolejnym faulu bez piłki gdy piłkarze Ath. go zatrzymywali, żeby nie dołączył się do akcji. W tej akcji powinno wylecieć obu zawodników, wyleciał tylko Messi.
A najlepszym dowodem jak ten patałach sędziował jest akcja poniżej.
Garcia miał już żółtą kartkę, więc były przynajmniej 2 powody do obligatoryjnego wyrzucenia go z boiska, albo za drugą żółtą albo za bezpośrednią czerwoną, bo to była czysta bandyterka, nierozważna gra, niebezpieczna gra, brutalny faul, dograł mecz do końca.
No i jeżeli ktoś uważa, że dawno temu i nieprawda, to warto przypomnieć jakiego nam Osasuna gola strzeliła pod jego okiem.
0
@david89 Na siłę? Obejrzyj tamten finał SPH z Bilbao, Bilbao powinno kończyć mecz w 8 osób, kartkę dostał jedynie Messi za coś co zakwalifikowali jako uderzenie nie zwracając w ogóle uwagi na to, że to była reakcja na kolejny faul bez piłki więc obaj powinni dostać kartki a dostał tylko jeden.
Tamten mecz był bardzo dobrym przykładem, dlaczego ten sędzia nie powinien sędziować żadnego meczu więcej a nasz mecz z Osasuną tylko to potwierdził po tym jak zatwierdził bramkę po ostrym faulu by chwilę później dać pierwszą żółtą Lewemu za walkę o piłkę.
1
@negreanu Wstrzymywanie się od głosu to dupochron przed zarzutami Goebbelsów z TVP.
Skutek ten sam, PiS ma większość sejmową więc i tak wszystko przepchnie a opozycja nie robi sobie haków bo podczas wyborów pis nie bedzie mógł mówić, że głosowali za albo przeciw czemuś.
1
@Dembouz1899 Żaden klub nie może sięgnąć po Messiego, to Messi sobie wybierze w jakim klubie chce grać.
On już nic nie musi, mógłby odejść na emeryturę albo wrócić do Rosario i grać za darmo, w tym momencie to już kasa nie gra roli tylko jego wola.
2
@Emhyr Optymistyczna wycena. Oceniając samą formę to Ferran 35, Fati 20.
11
Brednie jakich mało.
Nie da się grać na takim poziome, będąc tyle razy kopanym nie łapiąc zbyt wielu kontuzji nie pracując sumiennie.
Różnica jest w tym, kiedy pozostajesz człowiekiem a kiedy zaczynasz być świrem i Ronaldo jest tego przykładem. Ciężka praca to jedno, fanatyzm to drugi i tak postrzegam Ronaldo, człowieka z obsesją na punkcie siebie.
Panowie są już u schyłku kariery i teraz jak na dłoni widać efekty pracy, Messi zdobywa mistrzostwo świata w wieku w którym Ronaldo już miał zjazd do bazy.
To co, działa jakaś magia i nietrenujący Messi ma lepszą formę niż ciężko pracujący Ronaldo?
Dla mnie przykłądem etosu pracy jest Lewandowski, który miał dużo gorszy start niż Ronaldo, dużo mniejsze możliwości niż Ronaldo, dużo gorsze warunki niż Ronaldo a w wieku 34 lat dalej się rozwija piłkarsko, pozostając jednocześnie człowiekiem a nie typem obrażonym na świat, bo tak długo wmawiał wszystkim, że jest wiecznie młody, że aż sam w to uwierzył, rozmieniając końcówkę kariery przez swój przerost ego, bez możliwości pogodzenia się ze stawaniem się po prostu coraz słabszym.