Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kylo12 Dla wodogłowia nigdy nie liczy się żaden tytuł Barcelony. La Liga to słabe rozgrywki a nikt nigdy nie napina się na mecz z Barceloną tylko jak Real przyjeżdża to grają na 110%. Puchar króla to nagroda sołtysa, rozwalenie największego rywala w SPH nie jest istotne, no chyba że wygrają to wtedy jest kluczowy rekord.
A LM to zależy, Barcelona odpadająca z mistrzowskim Liverpoolem w 1/2 finału z wynikiem 4:3 to była kompromitacja, odpadnięcie z Ajaxem w 1/8 po wyniku 3:5 to się nic nie stało.
0
@AmigoBlancos Zaliczka jest spora, ale i nie taka której nie da się odrobić a już odrabiali takie straty i to na waszym stadionie.
Wszystko rozbije się o to, czy Real obsra się własnego stadionu przy dużych meczach a ma to nieprzeciętnie często w zwyczaju a z drugiej strony czy Liverpool się obudził na poważnie czy mecz z United to przypadek.
Bo to, że wynik z pierwszego meczu jest tak wysoki to - jak sam zauważasz - nie do końca zasługa Realu co tragicznej a wręcz fatalnej gry Liverpoolu, który szczególnie w defensywie zachowywał się tak biernie, jakby kompletnie im się nie chciało grać.
Więc wszystko rozegra się w głowie, czy Liverpool dojedzie na mecz i czy Real znowu nie zrobi z Bernabeu stadionu treningowego.
Dla Realu ogromnym minusem jest właśnie wynik, teoretycznie bezpieczny a w praktyce najgorszy z możliwych, Liverpool ma motywację i nic do stracenia, Real może się poczuć zbyt komfortowo.
0
@Sau_Ron Przecież jak Real ma się gdzieś obsrać to w Madrycie najszybciej.
2
@pero1983 Słaby psychicznie ale z immunitetem, on musi cały mecz odwalać żeby dostać jedną kartkę za niesportowe zachowanie a realnie tylko licząc od stycznie nie przypominam sobie ani jednego meczu w którym nie mógł być wywalony z boiska za pyskowanie i agresywne zachowania.
3
@QQL5 O nie nie kolego, ile wodogłowia byś tu nie zebrał, nie zbliży się to do poziomu z notatnika, gdzie ostatnio nawet wyzywano Xaviego który komplementował Real xD
3
Zawsze bawi obserwowanie jak wodogłowie z notatnika szuka powodów przegranej.
Mecz skończony minutę temu, już padły propozycje:
- Nie odgwizdano karnego przeciwko Barcelonie
- Sędzia doliczył 5 minut ale minutę zmarnował
1
@cules100pro Chwilę wcześniej nazwał go królem tego meczu, jak on nic do gry nie wnosił xD
3
@Kinginiesta Bo wynik zly dal Realu
0
@trolownik Jak ktoś cie ciągnie to trudno jest biec, trudno jakiekolwiek ciągnięcie za koszulkę nazwać "nieprzeszkadzającym".
1
Karnego być nie mogło, ale Orłowski patrzy na powtórkę w której Nacho wyciągnął na metr koszulkę gościowi i mówi, że czysto xD
0
@Szymek_PL Ale czemu miałby dostać dwa mecze zawieszenia za popełnienie faulu taktycznego?
1
@bartas97 https://www.the-sun.com/wp-content/uploads/sites/6/2023/01/RAS-SPORT-PREVIEW-CEBALLOS-GAVI.jpg?w=620
Tutaj też było bez żółtej i bez czerwonej
1
@barteq Zatrzymał akcje faulem jako ostatni obrońca więc kartka słuszna, czy będzie więcej zawieszenia to nie wiem, choć nie wiem czemu miałoby być więcej jak to był tylko faul taktyczny.
0
@norbi77 Moze kiedyś dotrze że to nagroda FIFA a Kurtuła w turnieju FIFA wypadł słabo a jego drużyna nawet z grupy nie wyszła...
Jest ZP, jest nagroda UEFA i tam Kurtuła bryluje, nie wiem czemu ktoś się upiera, że wszystkie nagrody z całego roku powinny iść do tych samych osób.
0
@takisobiektos A nie, dostał jedną kartkę w meczu z nami podczas październikowego klasyku, czyli 5 miesięcy temu.
To jest w takim razie jeden raz a nie "nie jeden".
0
@takisobiektos W tym sezonie nie dostał dyskutując w każdym meczu.
0
@Muevertigo Dostawali za dyskusje, gdyby ich obrazili to by wylecieli z czerwoną.
Vinicius dyskutuje przy każdym gwizdku i nie dostał za to ani jednej kartki.
2
Zakładam, że Vinicius nie zna angielskiego, dlatego w LM nie wylatuje z boiska za dyskusje, bo nie umie nic powiedzieć.
Nie wyobrażam sobie żadnej innej ligi w której typ mógłby w tak otwarty sposób notorycznie jechać po sędziach i nawet jednej kartki za to nie dostać.
Suarez i Alba swego czasu to dostawali kartki za otworzenie ust do sędziego.
4
Aha, Vinicius znowu się napluł do sędziego bo próbował go oszukać, że to nie on kolanem wybił piłkę na aut bramkowy i jest git.
Carvalho poszedł pogadać o odgwizdaniu faulu przy ataku i kartka bez dyskusji xD
1
@Emhyr Tak jak kolega wyżej napisał, dodano bodajze w zeszłym roku drobne wyłączenie, że jeżeli piłka była niespodziewana, ręka w naturalnym ułożeniu, nie wpłynęła na grę to można puścić, ale bramki nie może zdobyć zawodnik który piłkę dotknął ręką.
Rudiger już na starcie nie łapał się pod te przepisy, bo jak stajesz do muru przy własnym rzucie wolnym to piłka jest jak najbardziej spodziewana.
Drugi punkt złamany został tym, że to rykoszet od ręki spowodował gola.
Żeby w tej sytuacji można było gola uznać, to Benzema musiałby kopnąć w mur obrońców, piłka od obrońy odbiłaby się rykoszetem i trafiła w rękę Rudigera i spadła pod nogi Viniciusa który strzeliłby bramkę.
3
Gdyby to była inna liga to bym powiedzial, że karny, ale to sobie w Hiszpanii sami ustalali zasady, że karniątek nie gwizdać, przez co Barcelona już straciła punkty w tym sezonie z Rayo bo sobie można było Lewandowskiemu zapasy urządzić, to teraz ktoś oczekuje, że trener pokrzywdzonej drużyny będzie mówił, że puknięcie w nogę gościa który i tak do piłki by nie dobiegł to karny?
2
@Emhyr A ataku jednak są dość klarowne, piłka dotknie ręki to jest ręka.
1
@Emhyr Kolego, przepisy się zmieniły już ze 4 lata temu, polecam się zapoznać.
W ataku nie ma żadnego intepretowania, dotykasz ręką to jest ręka choćbyś tylko włosem otarł.
2
@Emhyr Czemu zaliczył, rykoszet od ręki Rudigera, gdyby nie to to by nie wpadło do bramki.
0
@Emhyr Bo nie był od muru tylko od ręki Rudigera.
15
Jeżeli Real dostał 10 karnych w 24 meczach gdy sedziowie zawsze są przeciwko nim, to pomyślcie ile mieliby karnych, gdyby sędziowie byli uczciwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Orłowski to w ogóle mecz ogląda? Przecież dlatego był gol, bo piłka gdzieś się odbiła i poleciała w inną stronę po rykoszecie, gdyby nie to leciała prosto w bramkarza.
1
Jak dla mnie ręką oczywista.
0
@Kamiloza91 To nie jest Fifa, że sobie sprzedajesz jak chcesz.
Po pierwsze, jakbyś sam ich chciał sprzedać, to dostałbyś grosze bo inni traktowali by to jako odrzut którego chcesz się pozbyć.
A jak ich sprzedasz, to nikt ci dobrej ceny nie da przy zakupie, bo będzie wiedział, że po takiej czystce musisz konieczne kogoś kupić.
Tak bylo jak odszedł Neymar, wszyscy wiedzieli, że Barcelona musi kogoś kupić, więc nie kupiłbyś nikogo poniżej 100 milionów.
0
@kiper09 Jeżeli chodzi o Viniciusa to razem z meczami kadry od w tym sezonie już ma gdzieś koło 4000 minut