2

@Sccaner Roberto

23

Trzeci oklep Realu w 3 miesiące, powinni nam oddać jedną Ligę MIstrzów.

0

Czemu Ferran dośrodkowuje będąc w polu karnym...

0

A nie za to, że Nacho dograł mecz zamiast obejrzeć czerwoną kartkę? Dobrzy ci komentatorzy.

0

Jak dla mnie spalony.

3

Jakim cudem Busquets się jeszcze utrzymał na boisku? Przecież wszystkie groźne akcje Realu brały się z jego błędów.

0

Może Xaviemu się pomylił terminarz i myśli że gramy w PK, dlatego kisi zmiany na ewentualną dogrywkę?

0

Czy w polu karnym jest jakieś pole siłowe czy zmieniają się prawa fizyki? Że gdzieś indziej to przyjmą nawet rzęsą a pod polem karnym cały czas im piłki uciekają.

1

Denzel ja cię proszę, nie psuj obrazu tej gry Fatim.

1

Busquets z boiska i to już.

0

@Chaoss Pakt z diabłem. Przecież oni tak samo grają w LM, zwłaszcza w zeszłej edycji ale nagle każdy przeciwnik robił im jakieś wylewy i podawał piłkę do Benzemy we własnym polu karnym.

0

I dobra diagnoza komentatorów, Lewy zaczął grać za wolno i ładuje się w problemy. Na początku sezonu ładował co miał, grał z pierwszej, jakieś zagrania piętką i z tego wychodziły wyniki. Teraz trzeba przyjąć, ustawić, pomyśleć.

1

Busquets dziś za mało cukru bo jest zamulony bardziej niż zwykle.

0

@Firestone Bo Benzema to nie piłkarzy tylko celebryta. Najadł się sukcesu to nie jest już głodny.

0

@Toretto Ma 18 lat, nie każdy ma tą magię w nodze co Pedri bo tam akurat dużo mu aparycja pomaga, Gavi ma gorze warunki fizyczne więc musi więcej popracować.

0

@kampe Bo o Liverpoolu mysli się jak o jakieś dobrej drużynie a oni są tak w dupie i tak słabi, że w lidze bliżej im do 11 miejsca niż do gry w lidze europy a na przyszłoroczne LM raczej nie mają nawet co liczyć.

0

@an_di Uderzenie w twarz a Nacho ma żółtą na koncie.

8

I to jest faul ale nie można było go zobaczyć, bo by Nacho musiał dostać czerwoną kartkę, a tych się Realowi nie daje.

0

Mógł Ter Stegen zostawić tą piłkę, żeby Carvajal w nią wbiegł, może byłaby kartka.

8

Nie zesrajcie się bo tu niektórzy jakby mastermind Viniciusa ograł Araujo a to był zwykły kapeć i przypadkowy rykoszet, nic planowanego.

4

Dobra, ale Lewy do środka i ładować bramki, bo znowu mamy 5 osób na skrzydle i nikogo pod bramką.

1

Te kary po wyścigu to jest absurd F1, zwłaszcza gdy to nie była sytuacja na ostatnich okrążeniach tylko godzinę wcześniej...
To jakby Barca strzeliła bramkę, potem się broniła przez 80 minut i wywiozła wynik 1:0 a po meczu sędziowie stwierdzili, że był spalony i bramka anulowana.
Anulowanie błędnej bramki jest jak najbardziej ok, ale jeżeli robisz to po meczu to drużyna nie ma możliwości reakcji, bo tak zamiast bronić wynik musieliby atakować.
I to samo teraz spotkało Alonso. Cały wyścig jechał sobie swoim tempem bez zagrożenia kogoś z tyłu, nagle po godzinie dostaje informacje, że może dostać karę, zaczyna uciekać ale nie ma już czasu, żeby uciec na odpowiednią odległość i w ten sposób kierowca przegrywa po zakończeniu wyścigu.

0

@creativeopinion Jak się masz rzucać, to wróć kolego na swoją białą stronę.
Znasz pojęcie domniemania niewinności? Masz jakiś dowód na jakąkolwiek korupcje? Nie, nie masz niczego. Sprawa może traci do dowolnej prokuratury, nie ma na razie ani jednego śladu tego co jest Barcelonie zarzucane.
A Real jak chciał dbać o swój wizerunek to mógł po prostu zamknąć mordę albo lakonicznie oznajmić, że sprawa wymaga wyjaśnienia i tyle, zamiast tego się zesrali i wypuścili jakiś idiotyczny film i teraz zdziwienie, że Laporta po tym nie ma ochoty urządzać Perezowi kolacje.

0

@ranger3120 Przprowadził badania ustalające ojcostwo

0

@JarekS Ale ty spójrz na klimat w lidze a nie wypisujesz w pusto hasła.
Co mecz Realu są wymysły o rasizmie i La Liga sama zaczęła wychodzić przed szereg i szukać "rasistów" nawet bez skargi. Teraz każdy gest w kierunku Viniciusa odbierany jest jako atak, niezależnie co powiesz.
To się dziwisz, że klub wydaje komunikat po pierwsze uświadamiający a po drugie odcinający się w razie gdyby komuś coś do łba strzeliło?

3

@TheNekro94 JKR tłumaczyła to tym, że Fred i George nie znali Petera, nie wiedzieli kim jest i że powinien być martwy. Do tego skupiali się tylko na miejscach które ich interesowały a nie na podglądaniu brata a przy okazji mapa była niewielka i było nasrane setki kropek z nazwiskami. Nie znali wszystkich uczniów w szkole a zawsze było pełno ludzi wokół więc co byłoby dziwnego w tym, że Ron ma na zajęciach koło siebie jakiegoś Petera? I też przecież nie chodził wszędzie ze swoim szczurem.

3

@Gracek10 To jest typowe. Messi nie chce przedłużyć kontraktu to jest teraz całym złem klubu. To samo był przecież z Neymarem gdy "negocjował" nowy kontrakt przy użyciu Barcelony to miał nagonkę mediów i kibiców. Jak kontrakt podpisał to wszystko zniknęło.

6

@Aragorn33 Nie załamie się, bo do niego ta wiadomość nie dotrze, jego mózg tego nie odnotuje.
Co on wie to on wie i jeżeli fakty będą przeciwko temu co on wie, to tym gorzej dla faktów.

1

@Symson To była nieskończona pętla kontuzji, wracania do formy i znowu kontuzji.
Valverde poprowadził coś koło 145 spotkań, Dembele w 71 nie brał udziału a przez powroty do formy też sporo spotkań grał w ograniczonym czasie przez co z 13 tysięcy minut Dembele zagrał 4 tysiące czyli z 3 lat uzbierał raptem jeden pełny sezon.
Dlatego z przymrużeniem oka można powiedzieć, że za Valverde to Dembele nie grał ;)

1

@creativeopinion Nie polecam używać słowa "debil" samemu nie potrafiąc przeczytać ze zrozumieniem 5 linijek tekstu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?