Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piszę do KRRiT, że takie rzeczy pokazują o 19 w telewizji.
Przecież mogły to oglądać dzieci.
0
Miód na oczy jak Mercedes jest beznadziejnie słaby gdy nie da się już wygrać wyścigu samą nieuczciwą przewagą silnika.
Wymyslili koncepcje która nie miała prawa działać, uparcie ją forsowali przez rok, nawet kazali innym dostosować swój bolid do słabości Mercedesa, rezultat tego jest taki że byli 3. siłą w stawce w 2022 to w 2023 są spadli na 4. miejsce.
I teraz już otwarcie przyznają, że koncept się nie sprawdził i muszą znaleźć plan B, teraz to już mają zmarnowane przynajmniej 1,5 roku pracy a razem z projektowaniem to i z 2-3 lata bo nowa generacja miała przecież wejść od 2021 więc nad bolidem pracowali zapewne już w 2019-2020.
Zanim to teraz poskładają w nowy projekt, przetestują go przy ograniczonym budżecie i czasie testów to może szansę na wygrywanie pojedynczych wyścigów znajdą gdzieś w połowie 2024.
Piękna karma i przykład, że pycha kroczy przed upadkiem.
0
@Arczek2001 Bo wtedy nie zagrałby z Realem i nie mógłby schować do kieszeni Viniciusa
0
@mekston Powinien, ale jak sobie wprowadzasz rozporządzenie o karniątkach to jak dla mnie to jest właśnie przykład karniątka.
1
@Conradxc Jak tam Vinicius, kiedy zawieszenie za nazwanie sędziego skur***nem?
0
Oglądam dokładnie te powtórki i prawdę mówiąc, decyzja sędziego w pełni zgodna z wytycznymi La Liga o braku karniątek.
Napastnik do piłki by już nie doszedł, kontakt był na prawej stopie a już lewą stopę ciągnął po ziemi nawet nie próbując zrobić kroku tylko się przewrócić, do tego nawet nie widać, by stopa napastnika odskoczyła po zderzeniu z Kessim.
Jeżeli to ma być wielka kontrowersja, to jak nazwać zapasy na Lewandowskim w meczu z Rayo z początku sezonu?
0
@Lisek z 4K to nie takie proste, jedynie chyba Sky ma dostęp do 4K, resztą która mówi o 4K kłamie bo logo wyświetla w 4K ale sama transmisja jest w FHD.
Gorzej że Viaplay ma problem z 1080p i często wyświetla 720p.
0
O ile jakość samej usługi Viaplay woła o pomstę do nieba a profesjonalizm na razie nie stoi na zbyt wysokim poziomie (choć już na przestrzeni tego tygodnia się dużo zmieniło na plus więc się docierają), to jednak trzeba przyznać, że Viaplay ma trochę dłuższego penisa niż Eleven, dzięki czemu dostajemy potężny zastrzyk rzeczy o których Eleven mógł tylko pomarzyć.
Analizy ludzi którzy się znają, dostęp do kierowców, ludzi z F1 to duży plus dla widza.
Eleven natomiast jak z kimś pogadać mógł to co najwyżej z Toto albo z Kubicą.
0
@mekston To się okaże, Haasa do Mercedesa trudno porównać ale chciałem ci wskazać jednak pewne zjawisko, że możesz mieć świetne tempo kwalifikacyjne a tempo wyscigowe mieć poza punktami.
0
@takisobiektos Karny jak ch... Piłka mu spadła na łokieć, nie widzę żadnego pola do interpretacji.
0
@mekston Patrząc na to, że stawka od P1 do P15 mieściła się w jednej sekundzie nie jest to niemożliwe.
Przypomnij sobie Haasa z zeszłego roku też miewał świetne kwalifikacje a wyścig kończył na dnie tabeli bo nie dawali rady utrzymać tempa wyścigowego.
Oczywiście nie mowię, że będą za punktami, ale taka opcja istnieje.
0
@mekston Zobaczymy jakim kosztem i jak to się sprawdzi w wyścigu, bo jak im zeżre opony zbyt agresywny setup albo wróci problem zeszłego roku czyli bardzo wąski zakres pracy opon to mogą mieć dobre tempo kwalifikacyjne a wyścig skończą za punktami.
0
@mekston Jak na razie to nie bardzo idzie ocenić, czas Sainza jest o 0,6s wolniejszy od Pereza z przedsezonowych testów.
6
I prawidłowo, nic mi tak nie obrzydza życia jak oglądanie Realu z wiecznym immunitetem.
I nie są to wymysły czy jakieś próby subiektywnej interpretacji, bo to doszło już do takiego poziomu, że nawet odklejeńcy z notatnika zaczeli to zauważać.
Dziś mijają 2 tygodnie od kiedy Vinicius nazwał sędziego "skur****nem" i to w sposób idealnie wychwycony przez kamery. Czemu nie dostał kary? Nie wie tego nikt.
Jutro minie miesiąc od kiedy Vinicius znow prosto do sędziego pokazywał jakieś gesty w meczu z Mallorcą, nawet karteczki za to nie dostał.
A przypomnijmy, że Lewandowski 2 mecze zawieszenia dotknie palcem nosa, co nie wiadomo co w ogóle znaczyło.
Alba dostał drugą żółtą za pytanie jakie przewinienie zostało odgwizdane.
Ferran dostał żółtą za spojrzenie na sędziego.
I co, w czwartek grany był klasyk, Vinicius już w pierwszych minutach łapami atakuje Busquetsa bo ten nie podał Modriciowi piłki na aucie, bez kary.
Potem łapie za ryj De Jonga, wsadza mu palec do oka, robi przerzut przez biodro a potem leci z mordą do sędziego i znowu prosto przed kamerami się na niego wydziera pełen agresji. Kara? Jedna żółta za faul.
Ale nie tylko Vinicius jest nietykalny, Ceballos wyszarpał za włosy Gaviego w SPH, bez kartki a powinna być bezpośrednia czerwona i 2 mecze zawieszenia jak w przypadku Ferrana i Savica.
Z Atletico jak Real grał to też Savic wypada za cokolwiek, ale Ceballosowi nie można było dać kartki za uderzenie w twarz bo to byłaby czerwona, tak samo było z Camavingą który też uderzył w twarz i też by wyleciał z boiska, więc kartki nie dostał.
To są obligatoryjne kartki czy ich nie ma? Czy zmieniły się zasady? Bo nie słyszałem o tym.
0
@Chaoss Według mediów Aston jechał lżejszy o 9 kg paliwa w stosunku do RBR, według Buxtona będzie blisko ale jednak za Ferrari jeżeli o tempo chodzi.
1
@BorzyKrzys Vinicius nie jest ofiarą ataków rasistowskich, ataki - nawet te rasistwoskie - są pokłosiem jego gównianego zachowania.
Czemu Rodrygo, Militao, Alaby, Camavingi czy kogokolwiek innego z Realu nikt nie obraża i nie atakuje? Bo nie zachowują się jak dzbany, bo nie pajacują.
Rasistowskie ataki są obrzydliwe, ale żeby rozumieć zagadnienie trzeba wiedzieć, że jego kolor skóry jest tylko wektorem ataku ale nie powodem.
Wczoraj widzieliśmy jak to Vinicius jest prowokowany, w pierwszych minutach po prostu wyskoczył z łapami do Busquetsa bo tak. Później sprawa z De Jongiem i pyskówka do sędziego, a w weekend znowu zobaczymy go na boisku choć powinien być zawieszony za nazwanie sędziego sku*****nem.
2
A niech żyją w tej bańce, że wszystko jest dobrze i oni zagrali dobrze i zasługiwali na cokolwiek.
Najsilniejszą bronią przeciwko prześcieradłom to dać im wierzyć, że grają dobrze. Uwierzyli w to po Liverpoolu i nie wygrali dwóch spotkań pod rząd, teraz zagrali tak jak my chcielismy, żeby zagrali, nie oddali nawet strzału ale myślą że grali lepiej.
Jak możesz zagrać lepiej gdy przeciwnik ma więcej klarownych sytuacji niż ty? Nie wiem.
1
@Kamiloza91 Jak to kto? NIe oglądałeś gali? Wiadomo że Van Dijk
2
@Nerazzurro Raphinha to akurat biegać umie ale przez ubogą technikę nie jest w stanie osiągać prędkości bo nie umie jej wtedy kontrolować.
0
@cris2706 Będzie, że De Jong najpierw złapał za jaja Viniciusa, ale wszystko się zaczęło od tego, że drugą ręką założył Frankiemu dźwignię na łokieć.
Dla mnie Vinicius powinien wylecieć za to, bo nie dość, że dał Frankiemu po ryju i wsadził palec w oko to jeszcze później sapał do sędziego.
No ale to nie pierwszy raz, Ceballos w SPH wyszarpał Gaviego za włosy poza grą i nawet kartki nie dostał, a Ferran i Savic 2 mecze zawieszenia.
0
@kejdzi Schował i to do kieszeni z dziurą przez którą Carlo jeszcze go po jajkach posmyrał.
Araujo pełny focus na Viniciusa bo Real 40% akcji przeprowadza przez niego, szczelna obrona i dobre wyczuwanie momentu do ataku, powinny być 2 bramki, mieliśmy świetną sytację na 3 bramki a Real sytuacji nie miał żadnej.
2
Jeżeli mnie oczy nie mylą, to ta źle grająca Barcelona nie dość, że wygrała to jeszcze miała więcej groźnych sytuacji niż Real.
5
@cris2706 Mieli przygotowane tylku "Puta Barca" więc po 2 minutach meczu skończyły im się przyśpiewki.
0
Roberto na 9, z taką formą to bez znaczenia czy to Lewandowski czy Sergi.
0
@Coutinho007 Możemy mu też grać w każdym meczu i obserwować sabotaż albo go sprzedać za grosze bo z taką grą nikt więcej nie da.
0
@Firestone Real gra po barcelońsku i zobacz na wynik.
0
Jeżeli nie chcemy sprzedawać Fatiego to powinien iść na wypożyczenie.
Jeżeli ma się gdzieś odbudowywać i nabierać lekkości gry to powinien to robić gdzieś gdzie nie ma takiej presji wyniku jak w Barcelonie.
0
Nosz kur... Piłka poza zasięgiem Kurtuła, gdyby Fati nie stał tam jak widły w gnoju
3
Macie Fatiego, nie da się gorzej niż Raphinha co?
0
Raphinha decyzyjności nie posiada żadnej przez co traci piłkę.
Nie wie co z nią zrobić i w czasie namyślania się mu ją zabierają...
Jezu, czy to trudno, że jak nie widzisz opcji oddaj strzał na pałę, może bramkarz popełni błąd.