TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@misterio Cwiczę go codziennie w pracy przez 8h, po pracy wolę klate
3
Które partie nienawidzicie(bo trudno ich lubić) najbardziej? Podajcie kolejność z tych, które są w ciele.
U mnie pewnie będzie inaczej niż u 90% Ramblowiczów.
Najbardziej nie cierpię oczywiście łydek, potem barków, pleców, tricepsów, brzucha, przedramion, a jedyne które lubię ćwiczyć to Klata i biceps.
0
@July_6_BcN Pozytyw będzie jak sezonowcy się zniechęcą i przestaną chodzić.
0
@Remi70 Sarepska też może być, ale stołowa ma najlepszy smak ogólnie imo
0
@partymaker W sumie to nie próbowałem, pokaż jak wygląda
2
Musztarda: Roleski Stołowa
Keczup: Pudliszki ostry
Majonez: Kielecki
Jak ktoś ma inne wybory to niech się leczy, pora rozpętać wojnę
2
@panczo Trochę bicie głową w mur, autobus Osassuny, nie ma co chyba oglądać
0
@July_6_BcN Na siłowni ćwiczę, a nie poznaję dziewczyny.
2
Boję się stycznia i wysypu sezonowców z postanowieniami noworocznymi na siłowni, przez te 2-3 tygodnie może być ciężko
1
@Stinger_ Nie pytaj, bo nie dostaniesz odpowiedzi
0
Dzisiejszy mecz był jaki był, ale komentarz Kręcidły tak mi obrzydził to spotkanie, że czekałem tylko na ostatni gwizdek
4
@July_6_BcN to nieźli poprzednicy
0
@ZwyklyCuler48 a po polsku?
16
A że tak zapytam, dlaczego miałby to zrobić?
5
De Jong jest szykowany wraz z Araujo na LM, żeby znowu upokorzyć ten klub i zostawić nas za burtą tych legendarnych rozgrywek
4
Szczesni fumador
3
@patrix211 eryk garcia by bronił
1
@ViscaelBarca2007 @LOPEZ16 opinia?
0
@LOPEZ16 Pomyliłeś z Ferminem, Ferran strzela również z tymi najlepszymi
1
@July_6_BcN Mówisz, że @Kessie tak nie ma?
0
@Faro Ferran jak chodzi o pressowanie w porównaniu do Lewego to topka
3
Chęć typowego chłopa po "rozmowie" ze swoją partnerką:
0
@ranger3120 ja Hypery keczupowe
9
@Gaucho Teraz pytanie ile by zrobili gdyby Rashford grał w Bilbao a kogut Nico w Barcy
2
@NeroTFP1 @Bolton mnie to rozśmieszyło, tak po prostu xd
1
@July_6_BcN nie no nie jej, ale tymi samymi, ten sam zapach i marka
1
@Bolton czego nie rozumiesz?
0
@Katalończyk 99 Nie mam czasu na głupoty
1
@Ryoumen Albioloa to nowy guardiola
0
Sytuacja z dziś:
*Mój brat z żoną robią sobie jedzenie w kuchni*
Żona do brata z takimi jakby pretensjami: "na 4 związki moich koleżanek we wszystkich gotują w nich faceci!"
xD