1

@misterio Cwiczę go codziennie w pracy przez 8h, po pracy wolę klate

3

Które partie nienawidzicie(bo trudno ich lubić) najbardziej? Podajcie kolejność z tych, które są w ciele.

U mnie pewnie będzie inaczej niż u 90% Ramblowiczów.

Najbardziej nie cierpię oczywiście łydek, potem barków, pleców, tricepsów, brzucha, przedramion, a jedyne które lubię ćwiczyć to Klata i biceps.

0

@July_6_BcN Pozytyw będzie jak sezonowcy się zniechęcą i przestaną chodzić.

0

@Remi70 Sarepska też może być, ale stołowa ma najlepszy smak ogólnie imo

0

@partymaker W sumie to nie próbowałem, pokaż jak wygląda

2

Musztarda: Roleski Stołowa
Keczup: Pudliszki ostry
Majonez: Kielecki

Jak ktoś ma inne wybory to niech się leczy, pora rozpętać wojnę

2

@panczo Trochę bicie głową w mur, autobus Osassuny, nie ma co chyba oglądać

0

@July_6_BcN Na siłowni ćwiczę, a nie poznaję dziewczyny.

2

Boję się stycznia i wysypu sezonowców z postanowieniami noworocznymi na siłowni, przez te 2-3 tygodnie może być ciężko

1

@Stinger_ Nie pytaj, bo nie dostaniesz odpowiedzi

0

Dzisiejszy mecz był jaki był, ale komentarz Kręcidły tak mi obrzydził to spotkanie, że czekałem tylko na ostatni gwizdek

4

@July_6_BcN to nieźli poprzednicy

0

@ZwyklyCuler48 a po polsku?

16

A że tak zapytam, dlaczego miałby to zrobić?


5

De Jong jest szykowany wraz z Araujo na LM, żeby znowu upokorzyć ten klub i zostawić nas za burtą tych legendarnych rozgrywek

4

Szczesni fumador

3

@patrix211 eryk garcia by bronił

1

0

@LOPEZ16 Pomyliłeś z Ferminem, Ferran strzela również z tymi najlepszymi

1

@July_6_BcN Mówisz, że @Kessie tak nie ma?

0

@Faro Ferran jak chodzi o pressowanie w porównaniu do Lewego to topka

3

Chęć typowego chłopa po "rozmowie" ze swoją partnerką:


0

@ranger3120 ja Hypery keczupowe

9

@Gaucho Teraz pytanie ile by zrobili gdyby Rashford grał w Bilbao a kogut Nico w Barcy

2

@NeroTFP1 @Bolton mnie to rozśmieszyło, tak po prostu xd

1

@July_6_BcN nie no nie jej, ale tymi samymi, ten sam zapach i marka

1

@Bolton czego nie rozumiesz?

0

@Katalończyk 99 Nie mam czasu na głupoty

1

@Ryoumen Albioloa to nowy guardiola

0

Sytuacja z dziś:

*Mój brat z żoną robią sobie jedzenie w kuchni*

Żona do brata z takimi jakby pretensjami: "na 4 związki moich koleżanek we wszystkich gotują w nich faceci!"

xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?