2

kurczak z patelsona ktoś dziś je?

1

@Fc112 Nie morsuję, a studia już zakończyłem, ale nie prawnicze a inżynierskie.

5

@Who_you_mam ona jest taka przeciętna, że szok

0

@Fc112 Nie liczy się.

0

@Laminedependencia @July_6_BcN polecicie jakąś konkretną?

0

@FcPortoFan1999 Nie, trening to tylko część życia, a nie całe życie. To jest zdrowe podejście.

0

Powiem Wam, że siłka we Wigilię o 7 rano to inny wymiar treningu, myślałem że nikogo nie będzie, a nawet prawie z 10 osób było. Teraz do wieczerzy trzeba się przygotowywać

6

0

@Fc112 wiem, że się o mnie troszczycie i moją formę, ale nie zawiodę Was. 17 tydzień z rzędu sie szykuje bez opuszczania treningu, jak powróciłem we wrześniu do regularnego treningu po przerwie.

0

Miałem iść dziś ale no nie dało rady bo coś wypadło, więc nie ma wyjścia. Jutro siłeczka we Wigilię, dobrze że od 6 do 14 otwarta, może nie będzie dużo ludzi to się rano skoczy.

0

@ranger3120 spulny shauer

7

@July_6_BcN nie udawaj niedostępnej


1

@kubix05 młody talent

1

Pasterka topka jak zwykle


3

@Derean Łatwiej naprawić 30 letnie bmw niż Araujo

9

@Andi18 Inigo Martineza

0

@Alvarinho czyli z kim?

25

@Luciano99 niegłupi chłopak jestes na trzeźwo

0

@Safrani co szkodzi obiecać

0

@Suus wszystko w bukmacherke

1

@gumaz a co Ty taki zainteresowany tym tematem kolego? masz jakieś fantazje?

0

Byliście już do świątecznej spowiedzi polacy rodacy katolicy?

2

@partymaker Za oddanie Araujo trzeba dopłacić z 30 mln

0

@Foton nie nie to post z lipca, teraz są na wolności

0

Już niedługo święta i nowy rok, więc będzie okazja na składanie życzeń


8

2

No jeszcze dwa dni do roboty i wolnych 9, zawsze coś

6

romantyk


4

Madrycioki:

"ALBEROLA ROJAS spieprzyłeś nam święta!!!"

0

@Xxxbarca4ever Sędzia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?