TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@July_6_BcN gdzie wady
@fejkenq wiem, baituje goscia
1
@July_6_BcN Bardzo mnie to cieszy, ja Ciebie również jeśli tylko w świecie rzeczywistym jesteś taka, jaką się przedstawiasz tutaj.
0
@July_6_BcN ja taki nie jestem pełna kulturka, no i też z pewnością nie jestem największy, są więksi
0
@lajcior Nie kracz, całe miesiące się ćwiczy bez żadnej kontuzji to i teraz będzie dobrze, ale uważać trzeba
5
@Hosh Pomylili fakty z mity*
0
Normalnie nie chodzę we środy na siłkę, ale jak to mówią jaki sylwester, taki nowy rok więc chyba trzeba będzie iść
0
@lajcior Nie przygotowujemy
1
@kubix05 Jem prawie codziennie, dobre źródło białka.
0
@lajcior A co, napój chłodzący?
3
8 piw w cenie 4 w lidlu do jutra alkoholicy
0
@marcin62 no to fajny vibe xd
0
@Frimpong chodzi o kekz?
0
@gumaz nie no siłka na siłce, zaraz trzeba się zbierać i jade
0
U mnie dziś pokazuje, że jest -2 stopnie na zewnątrz, ale temperatura odczuwalna to -16 xD
5
Trzeba iść spać, żeby dobrze wypocząć, jutro rano siłeczka wjeżdża. Musi być ogień
0
@July_6_BcN a Ty masz jakiego psyna lub psórkę?
1
@aldewir tak, nawet na księżyc leciał
1
Kiedyś było na odwrót, czasy się zmieniają
0
@capricornusjrk Odnosisz właściwe wrażenie, a będzie tylko gorzej :)
5
@LeszekFCB Tu nie ma co opiniować, każdy dobrze wie jak to jest.
3
@NeroTFP1 szkoda że w ringu nie miał takiej dyspozycji
0
@Aragorn33 Jak to nie wiesz czemu? @marcin62 wie, po prostu zostałem skrzywdzony przez kobietę, marcin Ci napisze wszystko bo on zna całą historię
2
@FcPortoFan1999 ojcem chrzestnym polskich frikfajtów
5
Kto tego nie przeżył, ten nie zrozumie xD
3
@Arden gotów przegrać każdy mecz, w którym zagra
3
Ktoś z Sanoka, może jesteś tym szczęściarzem?
3
@Kapitan hawk tyle tego było że kto by pamiętał
1
@Filipem wykorzystałeś ten czas najlepiej jak się dało - odpoczywałeś czyli zadbałeś o swoje zdrowie.
0
@July_6_BcN W dzisiejszych czasach im bardziej chłop "dba" to gorzej na tym wychodzi bo jest nudny, przewidywalny i nie daje emocji. Teraz księżniczki muszą mieć emocje czyli trzeba je prać, wyzywać, zdradzać i nie szanować - wtedy mają emocje i facet jest "wyzwaniem" dla nich. Takich kochają i do takich je ciągnie. Chyba że już mają powyżej 30-ki i bombelka - wtedy sie im zmienia.
1
@Beztroskii Guimaresa, Szoboszlaia, Enzo Fernandeza i Caicedo