2

@July_6_BcN gdzie wady
@fejkenq wiem, baituje goscia

1

@July_6_BcN Bardzo mnie to cieszy, ja Ciebie również jeśli tylko w świecie rzeczywistym jesteś taka, jaką się przedstawiasz tutaj.

0

@July_6_BcN ja taki nie jestem pełna kulturka, no i też z pewnością nie jestem największy, są więksi

0

@lajcior Nie kracz, całe miesiące się ćwiczy bez żadnej kontuzji to i teraz będzie dobrze, ale uważać trzeba

5

@Hosh Pomylili fakty z mity*

0

Normalnie nie chodzę we środy na siłkę, ale jak to mówią jaki sylwester, taki nowy rok więc chyba trzeba będzie iść

0

@lajcior Nie przygotowujemy

1

@kubix05 Jem prawie codziennie, dobre źródło białka.

0

@lajcior A co, napój chłodzący?

3

8 piw w cenie 4 w lidlu do jutra alkoholicy

0

@marcin62 no to fajny vibe xd

0

@Frimpong chodzi o kekz?

0

@gumaz nie no siłka na siłce, zaraz trzeba się zbierać i jade

0

U mnie dziś pokazuje, że jest -2 stopnie na zewnątrz, ale temperatura odczuwalna to -16 xD

5

Trzeba iść spać, żeby dobrze wypocząć, jutro rano siłeczka wjeżdża. Musi być ogień

0

@July_6_BcN a Ty masz jakiego psyna lub psórkę?

1

@aldewir tak, nawet na księżyc leciał

1

Kiedyś było na odwrót, czasy się zmieniają


0

@capricornusjrk Odnosisz właściwe wrażenie, a będzie tylko gorzej :)

5

@LeszekFCB Tu nie ma co opiniować, każdy dobrze wie jak to jest.

3

@NeroTFP1 szkoda że w ringu nie miał takiej dyspozycji

0

@Aragorn33 Jak to nie wiesz czemu? @marcin62 wie, po prostu zostałem skrzywdzony przez kobietę, marcin Ci napisze wszystko bo on zna całą historię

2

@FcPortoFan1999 ojcem chrzestnym polskich frikfajtów

5

Kto tego nie przeżył, ten nie zrozumie xD


3

@Arden gotów przegrać każdy mecz, w którym zagra

3

Ktoś z Sanoka, może jesteś tym szczęściarzem?


3

@Kapitan hawk tyle tego było że kto by pamiętał

1

@Filipem wykorzystałeś ten czas najlepiej jak się dało - odpoczywałeś czyli zadbałeś o swoje zdrowie.

0

@July_6_BcN W dzisiejszych czasach im bardziej chłop "dba" to gorzej na tym wychodzi bo jest nudny, przewidywalny i nie daje emocji. Teraz księżniczki muszą mieć emocje czyli trzeba je prać, wyzywać, zdradzać i nie szanować - wtedy mają emocje i facet jest "wyzwaniem" dla nich. Takich kochają i do takich je ciągnie. Chyba że już mają powyżej 30-ki i bombelka - wtedy sie im zmienia.

1

@Beztroskii Guimaresa, Szoboszlaia, Enzo Fernandeza i Caicedo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?