TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Mam w robocie takiego poczciwego, pracowitego mechanika, pod 40-ke będzie. Żona, jedno małe dziecko. Zawsze gdy idzie na jakiś urlop krótszy/dłuższy to potem na porannym spotkaniu kierownik go pyta: "Jak tam Grzesiek, odpocząłeś?" Po czym on odpowiada ze spuszczonymi oczami i smutną miną: "Odpoczywam to ja w robocie".
:D
8
@Popitek12 nie mam żadnej
6
Kiedy robisz życiówkę na siłce, albo jak kupon wchodzi:
0
Uszaty wchodzi ratować mecz
10
@July_6_BcN w nocy Pedriego zajechała i dziś są efekty
0
mówiłem że Gil drukuje
1
Gil z nosa Manzano robi wszystko byśmy nie strzelili
4
@July_6_BcN zgadzam się Julia
0
@Lucyffffer1922 Sam się spinasz kolego, bo to że napisałem, że będę "żarł" nie oznacza, że pochłonę 10 tys kalorii. Teście nie biję, wszystko naturalnie, tylko tak jest z tego fun. Jeśli to była dla Ciebie odwiedź po zagotowaniu się to powodzenia. Co do odpoczynku to dobrze wiem - sen jest na pierwszym miejscu i to jest oczywiste. Siedzę w siłowni już od lat i wiem co i jak. Nigdzie nie napisałem, że tylko ja się znam, ale Ty widocznie po jednej mojej krótkiej wypowiedzi stwierdziłeś, że ja nie umiem jeść, nie umiem odpoczywać i ogólnie się nie znam - jesteś jasnowidzem. Z takimi umiejętnościami musisz pracować chyba coś a'la Rutkowski.
0
@Lucyffffer1922 Pewnie po to, że jestem na masie i po to trenuje i jem, żeby zbudować jak najwięcej masy mięśniowej. Może po to. A odpoczynek jest tak samo ważny jak trening a nawet i ważniejszy.
1
@tbas 2,5 tyg to nic takiego, w tyle czasu formy nie zrobisz i w tyle nie stracisz, będzie dobrze :)
4
Siłka siadła jak złoto, ludzi mało chyba się mrozów boją, teraz można żreć cały dzień i odpoczywać, czekać na meczyk
0
Czyli wsytarczy trochę pogwizdać, jutro gwiżdżemy na Kounde Balde i Gerarda Uszatego
0
Arbeloa to jednak drugi Guardiola będzie
0
sam sie wyjebal xd
1
Symfonia na Bernabeu
32
Arbeloa: Żółta karta Czuameniego to moja wina
1
@Kinginiesta nie chce żeby go zawinieli wiadomo za co
7
Vini z Judem już rezerwują wycieczkę do Izraela, tak jak Araujo
0
@capoN zaraz przyjdzie taki jeden i powie, że to określenie nie ma sensu xd
12
Estrogenowy Hausen zaraz się popłacze
0
Rządowy Viniś hehe
0
A czemu nie gwizdają na Mbappe? Ten tak samo zły jak Vini
0
@FCB_dimiC też się cieszę skąd pochodzę
1
Ciężko mi jest pojąć, że dla warszawiaków Zakopane to jakiś raj na ziemi (tak wnioskuje po artykułach w necie). Ale no może fakt, jeśli ktoś całe życie siedzi w takim mieście, dookoła tylko beton i zabudowa, a drzewa i kawałka ziemi nie uświadczy, to może faktycznie zobaczenie kawałka gór i zieleni może być dla nich fajne, Ja jednak prawie całe życie na wsi (nie licząc kawałka studiów w Krakowie), małopolska, blisko w góry, jeziora niziny, wyżyny i natura to to jest codzienność.
0
Żyjecie lepiej?
4
Ale Banan zapowiedź zapodał xD
2
No i i oficjalne info: człowiek dziś jedną wiosnę starszy ...
Jeszcze rodzina ma wpaść niezapowiedzianie, to trzeba coś przygotować, poszukuje jakieś dobrej kuchareczki
2
@Dari0G ja pamiętam jak w gazetce szkolnej mieli swoją rubryke
3
Denis Załęcki to Einstein naszych czasów