26

Mam w robocie takiego poczciwego, pracowitego mechanika, pod 40-ke będzie. Żona, jedno małe dziecko. Zawsze gdy idzie na jakiś urlop krótszy/dłuższy to potem na porannym spotkaniu kierownik go pyta: "Jak tam Grzesiek, odpocząłeś?" Po czym on odpowiada ze spuszczonymi oczami i smutną miną: "Odpoczywam to ja w robocie".

:D

8

@Popitek12 nie mam żadnej

6

Kiedy robisz życiówkę na siłce, albo jak kupon wchodzi:


0

Uszaty wchodzi ratować mecz

10

@July_6_BcN w nocy Pedriego zajechała i dziś są efekty

0

mówiłem że Gil drukuje

1

Gil z nosa Manzano robi wszystko byśmy nie strzelili

4

@July_6_BcN zgadzam się Julia

0

@Lucyffffer1922 Sam się spinasz kolego, bo to że napisałem, że będę "żarł" nie oznacza, że pochłonę 10 tys kalorii. Teście nie biję, wszystko naturalnie, tylko tak jest z tego fun. Jeśli to była dla Ciebie odwiedź po zagotowaniu się to powodzenia. Co do odpoczynku to dobrze wiem - sen jest na pierwszym miejscu i to jest oczywiste. Siedzę w siłowni już od lat i wiem co i jak. Nigdzie nie napisałem, że tylko ja się znam, ale Ty widocznie po jednej mojej krótkiej wypowiedzi stwierdziłeś, że ja nie umiem jeść, nie umiem odpoczywać i ogólnie się nie znam - jesteś jasnowidzem. Z takimi umiejętnościami musisz pracować chyba coś a'la Rutkowski.

0

@Lucyffffer1922 Pewnie po to, że jestem na masie i po to trenuje i jem, żeby zbudować jak najwięcej masy mięśniowej. Może po to. A odpoczynek jest tak samo ważny jak trening a nawet i ważniejszy.

1

@tbas 2,5 tyg to nic takiego, w tyle czasu formy nie zrobisz i w tyle nie stracisz, będzie dobrze :)

4

Siłka siadła jak złoto, ludzi mało chyba się mrozów boją, teraz można żreć cały dzień i odpoczywać, czekać na meczyk

0

Czyli wsytarczy trochę pogwizdać, jutro gwiżdżemy na Kounde Balde i Gerarda Uszatego

0

Arbeloa to jednak drugi Guardiola będzie

0

sam sie wyjebal xd

1

Symfonia na Bernabeu

32

Arbeloa: Żółta karta Czuameniego to moja wina

1

@Kinginiesta nie chce żeby go zawinieli wiadomo za co

7

Vini z Judem już rezerwują wycieczkę do Izraela, tak jak Araujo

0

@capoN zaraz przyjdzie taki jeden i powie, że to określenie nie ma sensu xd

12

Estrogenowy Hausen zaraz się popłacze

0

Rządowy Viniś hehe

0

A czemu nie gwizdają na Mbappe? Ten tak samo zły jak Vini

0

@FCB_dimiC też się cieszę skąd pochodzę

1

Ciężko mi jest pojąć, że dla warszawiaków Zakopane to jakiś raj na ziemi (tak wnioskuje po artykułach w necie). Ale no może fakt, jeśli ktoś całe życie siedzi w takim mieście, dookoła tylko beton i zabudowa, a drzewa i kawałka ziemi nie uświadczy, to może faktycznie zobaczenie kawałka gór i zieleni może być dla nich fajne, Ja jednak prawie całe życie na wsi (nie licząc kawałka studiów w Krakowie), małopolska, blisko w góry, jeziora niziny, wyżyny i natura to to jest codzienność.

0

Żyjecie lepiej?



4

Ale Banan zapowiedź zapodał xD

2

No i i oficjalne info: człowiek dziś jedną wiosnę starszy ...
Jeszcze rodzina ma wpaść niezapowiedzianie, to trzeba coś przygotować, poszukuje jakieś dobrej kuchareczki

2

@Dari0G ja pamiętam jak w gazetce szkolnej mieli swoją rubryke

3

Denis Załęcki to Einstein naszych czasów


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?