TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wczoraj na siłce jak się rozciągałem po treningu to obok mnie brzuch robiła taka rakieta, że miałem obawy czy zaraz przypadkiem nie poleci w kosmos
4
@zadafcb zjazd mężczyzn to jakaś konkurencja po weekendowym chlaniu wódy?
@Kessie @Luciano99
0
@Kozinho. No to nie wierz
0
@Kozinho. Dałeś się zbaitować z tymi 60-kg xD Nie bierz wszystkiego co czytasz w Internecie :D
0
@Kozinho. gratulacje cucku, dostałeś zielone i uznanie
9
@Kessie a co to za gówno założyłeś
0
@Kozinho. ta, w przedszkolu
1
@macio_944 gdzie wady
2
60 kg to już nie kobieta
2
@BorzyKrzys za dużo
3
@CurryTheGoat30 z nami dobrze kopał balona
6
Outfit siedzi, ważne że głowa zakryta
0
@allien18 nie lepiej PC?
2
"Na mrozie we wtorek się nie skończy. Zbliża się nowe zagrożenie".
Nie wiem przed czym bardziej Onet przestrzega: Polaków przed pogodą, czy Polki przed Polakami.
21
Nie wiem co Wy płaczecie, niech pudrują trupa, przyjdzie El Clasico to dostaną manitę, a w sezonie i tak nic nie wygrają
12
Alaba na misje wchodzi się rozjebać po raz 10 w jednym sezonie
2
*REALIZATOR*
pokazuje byle jakiego sędziego z Hiszpanii
*każdy, każdy kibic ligi hiszpańskiej nieważne komu kibicuje* :
0
terał łysy ISI z Rayo ładuje
0
która to bramka w sezonie? 3cia?
1
wszystkie plagi spadają na real madryt
#negreira
1
Nogi elegancko siadły, teraz jakaś szamka, a na wieczór może basen na regenerację i pizzunia
1
@Chimera wiadomo, na sumie o 10
1
@bartekvisca ja lubie jak po tych -15 wchodze do klimatyzowanego biura 23 stopie
0
@zazaraza to tylko ania z hiszpanem
0
@bartekvisca lift hewi tudej
2
Kawusia pita i lecimy na siłke, dziś dzień bożych nóg wjeżdża na grubo
7
@Messibestplayerintheworld a ta 1 porażka nie powinna się wydarzyć
4
@Cryptolis Taka rzecz to np. ostra noc z Beluso.
8
Próbuje chyba doprowadzić do rozwodu, wziąć kasę, dzieci i zabawiać się z Beluso na całego
0
@Hosh ruskie przyzwyczajone