1

Wczoraj na siłce jak się rozciągałem po treningu to obok mnie brzuch robiła taka rakieta, że miałem obawy czy zaraz przypadkiem nie poleci w kosmos

4

@zadafcb zjazd mężczyzn to jakaś konkurencja po weekendowym chlaniu wódy?
@Kessie @Luciano99

0

@Kozinho. No to nie wierz

0

@Kozinho. Dałeś się zbaitować z tymi 60-kg xD Nie bierz wszystkiego co czytasz w Internecie :D

0

@Kozinho. gratulacje cucku, dostałeś zielone i uznanie

9

@Kessie a co to za gówno założyłeś


0

@Kozinho. ta, w przedszkolu

1

@macio_944 gdzie wady

2

60 kg to już nie kobieta


2

@BorzyKrzys za dużo

3

@CurryTheGoat30 z nami dobrze kopał balona

6

Outfit siedzi, ważne że głowa zakryta


0

@allien18 nie lepiej PC?

2

"Na mrozie we wtorek się nie skończy. Zbliża się nowe zagrożenie".

Nie wiem przed czym bardziej Onet przestrzega: Polaków przed pogodą, czy Polki przed Polakami.

21

Nie wiem co Wy płaczecie, niech pudrują trupa, przyjdzie El Clasico to dostaną manitę, a w sezonie i tak nic nie wygrają

12

Alaba na misje wchodzi się rozjebać po raz 10 w jednym sezonie

2

*REALIZATOR*
pokazuje byle jakiego sędziego z Hiszpanii

*każdy, każdy kibic ligi hiszpańskiej nieważne komu kibicuje* :

/video/1

0

terał łysy ISI z Rayo ładuje

0

która to bramka w sezonie? 3cia?

1

wszystkie plagi spadają na real madryt

#negreira

1

Nogi elegancko siadły, teraz jakaś szamka, a na wieczór może basen na regenerację i pizzunia

1

@Chimera wiadomo, na sumie o 10

1

@bartekvisca ja lubie jak po tych -15 wchodze do klimatyzowanego biura 23 stopie

0

@zazaraza to tylko ania z hiszpanem

0

@bartekvisca lift hewi tudej

2

Kawusia pita i lecimy na siłke, dziś dzień bożych nóg wjeżdża na grubo

7

@Messibestplayerintheworld a ta 1 porażka nie powinna się wydarzyć

4

@Cryptolis Taka rzecz to np. ostra noc z Beluso.

8

Próbuje chyba doprowadzić do rozwodu, wziąć kasę, dzieci i zabawiać się z Beluso na całego


0

@Hosh ruskie przyzwyczajone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?