TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@CurryTheGoat30 z nami dobrze kopał balona
6
Outfit siedzi, ważne że głowa zakryta
0
@allien18 nie lepiej PC?
2
"Na mrozie we wtorek się nie skończy. Zbliża się nowe zagrożenie".
Nie wiem przed czym bardziej Onet przestrzega: Polaków przed pogodą, czy Polki przed Polakami.
21
Nie wiem co Wy płaczecie, niech pudrują trupa, przyjdzie El Clasico to dostaną manitę, a w sezonie i tak nic nie wygrają
12
Alaba na misje wchodzi się rozjebać po raz 10 w jednym sezonie
2
*REALIZATOR*
pokazuje byle jakiego sędziego z Hiszpanii
*każdy, każdy kibic ligi hiszpańskiej nieważne komu kibicuje* :
0
terał łysy ISI z Rayo ładuje
0
która to bramka w sezonie? 3cia?
1
wszystkie plagi spadają na real madryt
#negreira
1
Nogi elegancko siadły, teraz jakaś szamka, a na wieczór może basen na regenerację i pizzunia
1
@Chimera wiadomo, na sumie o 10
1
@bartekvisca ja lubie jak po tych -15 wchodze do klimatyzowanego biura 23 stopie
0
@zazaraza to tylko ania z hiszpanem
0
@bartekvisca lift hewi tudej
2
Kawusia pita i lecimy na siłke, dziś dzień bożych nóg wjeżdża na grubo
7
@Messibestplayerintheworld a ta 1 porażka nie powinna się wydarzyć
4
@Cryptolis Taka rzecz to np. ostra noc z Beluso.
8
Próbuje chyba doprowadzić do rozwodu, wziąć kasę, dzieci i zabawiać się z Beluso na całego
0
@Hosh ruskie przyzwyczajone
5
Jak to się po londyńsku pisze: "It's funny because it's true"
5
BARISTA pokazuje, że można
1
Ciężki dzień bez treningu siłowego, ale jakoś do jutra się wytrzyma, a i jakieś rozciąganie wjedzie
2
@clyde Ja Jessica
3
@BezglutenowyPedri naszwłaścicieljestchory
5
Ciepły placek drożdżowy z dżemem i kruszonką jest topka
8
Wypadki się zdarzają, ważne że siostra nie wydała
https://x.com/zeynep_deniz633/status/2017207667622924767
0
@Kozinho. 48 to jedna ręka hantla podnosi
0
@MessiForeverTheBest nie, jakaś treningowa to była bez nazwiska
1
Wróciłem z siłki, jak robiłem maxa na ławie to poprosiłem jakiegoś kida o asekurację, a potem patrzę a on ma koszulkę realu na sobie, ale odjebalem