TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 Nie mam czasu na głupoty
1
@Ryoumen Albioloa to nowy guardiola
0
Sytuacja z dziś:
*Mój brat z żoną robią sobie jedzenie w kuchni*
Żona do brata z takimi jakby pretensjami: "na 4 związki moich koleżanek we wszystkich gotują w nich faceci!"
xD
0
Groźny rekin w 5 min robi więcej niż lewus w 63 min
0
Raszford w Barcy tak prosto się nie gra, nie wolno tak po prostu wrzucić piłki w pole karne, prosze sie poprawić
1
HYDRAULIKAAAA
HYDRAULIKAAAAA
BO GRAMY GÓWNO XD
1
jajogłowiec wchodzi
0
@Cules69 Lecz się
0
@Szmulek jaki? podanie zostało zablokowane xd
0
Olmo w takich meczach jest bardziej niż potrzebny, trzeba go wysłać do Babki z rancza to go uleczy na stałe
1
@Filipem To ci sami co sprzedawali Raphinhe
0
Ewidentnie cierpimy na brak REKINA na boisku
1
Sędzia z przyzwyczajenia z białymi w jednym zespole
3
Szkoda, że spalony, chłop se w końcu w piłke trafił, może się to dziś już nie zdarzyć
0
@krol211 Mógł pieszo do Częstochowy pójść, ale znając życie dostałby czerwoną kartkę od sędziego (mandat od policjanta)
0
@gumaz siłka opłacona, Multisport w pracy, połowę płaci pracodawca, połowę z pensji odbierają
0
@Krzysztof1987 kurs kolizyjny, jak Drewniak zagra od pierwszej
3
Przyszła wypłata, stawiam wszystko na gola REKINA
3
@Kinginiesta nie no urlopu mi szkoda, wole lecieć bez urlopu ale 100% płatne
7
Jutro szefa zapytam, czy mogę na wycieczkę do Watykanu polecieć zamiast do pracy przyjść, oczywiście 100% płatne
0
@4drian0 chyba skunksem, bo przy każdym meczu ważniejszym musi się zesrać
0
@July_6_BcN no u mnie też jest, kilka stówek będzie, zawsze coś
0
Dzisiaj się kładę z myślą, że jutro wypłata...
0
@norbi77 Kareras i Hauzen
1
@Matheu12 Może iść do Dino na kasie pracować, może presja będzie mniejsza i udźwignie
0
@gumaz myślę, że gość ze zdjęcia jest szybszy niż 80% naszego społeczeństwa i tak xd
0
Miałem podobnego prowadzącego bydlaka na studiach z termodynamiki, szacuneczek był jak do żadnego innego
https://x.com/whothehelltyped/status/1997937892027679078
2
@reloaded piękne czasy
0
@Hellrider I brawo dla Marcosa Alonso
0
@Alfie presje to ma pielęgniarka na onkologii a nie piłkarzyk zarabiający 10 mln euro rocznie