0

@Katalończyk 99 Nie mam czasu na głupoty

1

@Ryoumen Albioloa to nowy guardiola

0

Sytuacja z dziś:

*Mój brat z żoną robią sobie jedzenie w kuchni*

Żona do brata z takimi jakby pretensjami: "na 4 związki moich koleżanek we wszystkich gotują w nich faceci!"

xD

0

Groźny rekin w 5 min robi więcej niż lewus w 63 min

0

Raszford w Barcy tak prosto się nie gra, nie wolno tak po prostu wrzucić piłki w pole karne, prosze sie poprawić

1

HYDRAULIKAAAA
HYDRAULIKAAAAA


BO GRAMY GÓWNO XD

1

jajogłowiec wchodzi

0

@Cules69 Lecz się

0

@Szmulek jaki? podanie zostało zablokowane xd

0

Olmo w takich meczach jest bardziej niż potrzebny, trzeba go wysłać do Babki z rancza to go uleczy na stałe

1

@Filipem To ci sami co sprzedawali Raphinhe

0

Ewidentnie cierpimy na brak REKINA na boisku

1

Sędzia z przyzwyczajenia z białymi w jednym zespole

3

Szkoda, że spalony, chłop se w końcu w piłke trafił, może się to dziś już nie zdarzyć

0

@krol211 Mógł pieszo do Częstochowy pójść, ale znając życie dostałby czerwoną kartkę od sędziego (mandat od policjanta)

0

@gumaz siłka opłacona, Multisport w pracy, połowę płaci pracodawca, połowę z pensji odbierają

0

@Krzysztof1987 kurs kolizyjny, jak Drewniak zagra od pierwszej

3

Przyszła wypłata, stawiam wszystko na gola REKINA

3

@Kinginiesta nie no urlopu mi szkoda, wole lecieć bez urlopu ale 100% płatne

7

Jutro szefa zapytam, czy mogę na wycieczkę do Watykanu polecieć zamiast do pracy przyjść, oczywiście 100% płatne

0

@4drian0 chyba skunksem, bo przy każdym meczu ważniejszym musi się zesrać

0

@July_6_BcN no u mnie też jest, kilka stówek będzie, zawsze coś

0

Dzisiaj się kładę z myślą, że jutro wypłata...

0

@norbi77 Kareras i Hauzen

1

@Matheu12 Może iść do Dino na kasie pracować, może presja będzie mniejsza i udźwignie

0

@gumaz myślę, że gość ze zdjęcia jest szybszy niż 80% naszego społeczeństwa i tak xd

0

Miałem podobnego prowadzącego bydlaka na studiach z termodynamiki, szacuneczek był jak do żadnego innego

https://x.com/whothehelltyped/status/1997937892027679078

2

@reloaded piękne czasy

0

@Hellrider I brawo dla Marcosa Alonso

0

@Alfie presje to ma pielęgniarka na onkologii a nie piłkarzyk zarabiający 10 mln euro rocznie

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?