1

Miałem wrażenie, że było info, że mecz o 5 nad ranem i miałem budzik ustawiony, a dopiero teraz patrzę, że 24-tego mecz. Uffff

1

@Kos111 ależ wybitny strzał w środek i jeszcze lepsza obrona bramkarza fryzjera

15

@LS wiedza z podręczników do biologii szkoły podstawowej.
Serio? Wirus idzie w kierunku bardziej zaraźliwego, a mniej śmiertelnego? NIESAMOWITE! Przełomowe odkrycie.

0

@Emhyr i tak i nie. Pamiętam Bilbao, które przyzwyczaiło nas do autobusów, a w pewnym momencie zaczęli grać przeciwko nas wysokim, agresywnym pressingiem i zdarzały się połowy, gdy nas dominowali.

Już nie wspominając o Liverpoolu.

1

@Emhyr no i Luuk wywalczył nam sporo punktów tym, że piłka znajdowała jego głowę.

34

Najbardziej w przyjściu Lewego cieszy mnie to, że będziemy oglądali mniej autobusów xd
Nie ma na świecie zawodnika, który odnajduje się w polu karnym tak jak Lewy i bronienie się w polu karnym dla wielu drużyn będzie samobójstwem, bo prędzej czy później jakieś dośrodkowanie dojdzie do Lewego.

1

@LionelM95 no ja wiem, masz rację. Jeśli się nie ma działki lub innej nieruchomości w rodzinie to jest przerąbane.
Ja miałem to szczęście, że nazbierałem 200k i sprzedałem działkę którą dostałem od babci za 300k, dzięki czemu mogłem postawić dom.
Ale w obecnej sytuacji strasznie współczuję każdemu kto chce iść na swoje.

1

@LionelM95 zakładam, że od pewnego czasu odkładasz, więc pewnie z kilkadziesiąt tysięcy minimum nazbierałeś. Nazbieraj jeszcze trochę, weź kredyt za 100k i masz mieszkanko :D
Nooo chyba, że nie odkładałeś żadnych pieniędzy i teraz zdziwko.

2

Dopiero zaczął treningi. 50 mln za gościa który przespał kilka tygodni okresu przygotowawczego, do którego badań medycznych i danych o kontuzji nie mamy wglądu? TOP transfer na miarę Bartomeu.

2

@Ronnie1992 Istnieją inne statystyki niż wybiórcze? Można jeszcze dodać głupio łapane kartki, podatność na kontuzje i lista aspektów w których Christensena jest lepszy, robi się coraz dłuższa.
Za Kounde za to przemawiają potężne argumenty: Xavi go chce, umie grać do przodu. Mocne strony Francuza.

0

@Image oczywiście, że oglądałem i dlatego wiem, że radził sobie w pojedynkach biegowych z topowymi skrzydłowymi PL, ma dobre wprowadzenie piłki, z piłką przy nodze potrafi minąć napastnika, a czasem i ruszyć mocno za linię środkową boiska, wchodząc w głąb formacji przeciwnika.
Zdecydowanie większe doświadczenie na najwyższym poziomie, przy zaledwie dwóch latach różnicy.

0

@PatrykBarca Christensen 1500 minut w PL i 600 w LM, T. Silva 1900min w PL i 560 w LM. Więc tak średnio z tym, że był głównie rezerwowym.
Podstawowym obrońcą był Rüdiger, a Christensen grał praktycznie tyle samo co Silva , a często razem w ustawieniu z 3 obrońców.

0

@Luciano99 @El dominatore @Image jako największe zalety Kounde podaje się zawsze szybkość i grę piłką i to, że jest gwarancją solidnej obrony XD
Tak więc, nie jest ani szybszy, ani nie gra wybitnie lepiej piłką, ani nie jest żadnym gwarantem, bo ma mniejsze doświadczenie i mniej ogrania na najwyższym poziomie.

3

Najwyższa prędkość:
- Andreas Christensen - 33.3 km/h
- Jules Kounde - 32.71 km/h
Wzrost:
- Christensen - 188 cm
- Kounde - 178 cm
Rozgrywanie piłki na podobnym poziomie.
Mecze w Lidze Mistrzów:
- Christensen - 34
- Kounde - 12

Tymczasem dla jednych jeden to cienias, amator z mentalem Lengleta, a drugi to gwarancja dobrej gry defensywnej i TOP'ka środkowych obrońców.

0

@Encore ego wywali w kosmos, a 90% z nich chce jego podpis i zdjęcie dla memów xD

1

@Zawsze_Wierny jeśli chodzi o poziom gry to najlepszym zawodnikiem jest Skriniar.
A którego z nich bym chciał? Żadnego xd

2

@Gaz jak już się tak czepiamy techniki tych niesamowicie ważnych dla piłkarza ćwiczeń XD to Lewandowski w wyciskaniu hantelek też nie miał idealnej techniki. Barki były zdecydowanie zbyt luźne i widać jak przy wyproście dźwigały mu się do góry, podczas gdy łopatki powinny być mocno ściągnięte przy wyciskaniu, a zakres ruchu w dół powinien być nieco dłuższy i wolniejszy na dole.

0

@damianex10 Busi był już po serii na sztandze i robił pompki na dobicie do odciny

0

@AlexDark00 no tak, to jest docelowo najlepsze ustawienie, aczkolwiek szkoda mi trochę w tym wszystkim Depay, dlatego starałem się go upchać w 4231 xd

0

@skorupa1117 jak najbardziej, jest naszym najlepszym pomocnikiem. Ja mam na myśli tylko ustawienie testowe, wariantowe.

0

@AlexDark00 @msmsms czytaliśmy, że Nico ma być grany na pozycji Busiego, Xavi robi z niego defensywnego, więc to on będzie tym defensywnym.
@Rewolucja123 Alba w defensywie też nie należy do zbyt pewnych, zwłaszcza w grze 1vs1, oczywiście ma dobre ustawianie się i doświadczenie, ale wieku nie oszuka przeciwko dobrym skrzydłowym (nawet Nico Williams dawał sobie z nim radę), a zamiast Desta docelowo mógłby być Azpi bądź Kounde, a Roberto nie rozważam.

4

A ja to bym chętnie zobaczył taki o to skład:

Dest Araujo Christensen Balde
FDJ Nico
Raphinha Depay Dembele
Lewy

FDJ i Nico jak typowe pivoty, bez zbędnego zapuszczania się przodu.
Takie ustawienie ostatnia szansa dla FDJ, jeśli tutaj wypadłby gorzej niż Nico to jego przyszłość byłaby przesądzona.

1

@Janas11224 na 10 bym go wypróbował w formacji 4231 xd ciekawe jakby to wyglądało z Lewym.

2

Fade To Black? TOP
Coś pięknego usłyszeć to po kilkunastu latach.

0

@tomek8756 pewnie jak na opene'rze

0

@Maciek069 a to, że może być tylko lepszy to skąd wiesz?
Póki co to ciągle leczy kontuzje i jest bez okresu przygotowawczego, więc może się okazać, że nadchodzący sezon będzie dla niego gorszy niż poprzedni, więc na jakiej zasadzie stwierdzasz, że będzie tylko lepszy?

0

@Transu96 otóż to. Weźmy pod uwagę, że Christensen ma 26 lat, więc tak naprawdę wchodzi w najlepszy dla obrońcy wiek i jego prime możemy dopiero zobaczyć.
Azpi i Pique dają gwarancję doświadczenia, a za rok-dwa będziemy wprowadzać do pierwszej drużyny kogoś z Barcy B - pewnie Chadiego.

1

@Pablit dokładnie. Azpi sprawdzony na wielu frontach. Podstawowy obrońca reprezentacji i topowej drużyny, który może przyjść za 3mln. Czego chcieć więcej?
Rocznikowo 33 lata, więc jako obrońca ma przed sobą jeszcze kilka gry na topowym poziomie, a z pewnością dużo pomoże w rozwoju Araujo, Erica.

0

@msmsms obecnie jest dwóch bramkarzy, prezentujących poziom TOP: Castorama i Maignan. Reszta strasznie obniżyła loty.

2

@Emhyr rasistami są ci, którzy małpę utożsamiają z czarnym człowiekiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?