0

Okej, mamy szeroką kadrę, ale ilu tak naprawdę zawodników jest z TOP'u?

Gdy porównamy nasz pierwszy skład z np.Bayernem, który został zdominowany przez City:
Coman i Gnabry są lepszymi skrzydłowymi niż każdy z naszych.
Pavarda i Daviesa uważam za lepszych od Desta/Roberto i Alby.
Kimmich jest lepszy niż jakikolwiek nasz pomocnik.

Araujo, Pedri i Lewy to moim zdaniem jedyni zawodnicy, którzy należą obecnie do czołówki światowej.
Koniec końców, wolę, abyśmy byli kolektywem, drużyną, a nie zlepkiem indywidualności, ale czasem/często te indywidualności wygrywają mecze...

1

@pacior95 no dokładnie raz xd Araujo miał tą samą sytuację. Piłka pod podeszwą uciekła na aut.
Ale napisze gościu "tyle razy" i zbierze herby xd

3

@QuentinTarantino bardzo podobni zawodnicy

0

@messi564 dokładnie.

1

Xavi wypowiada się o Pique. Panie Xavi, akurat Pique wciąż prezentuje poziom godzien Barcelony, czego nie można powiedzieć o Albie i Busquetsie.
Pique męczony kontuzjami, ciężko haruje na treningach i na boisku, czego nie można powiedzieć po Jordim i Sergio.
Rozumiem, że są pewne sympatie, ale warto odłożyć emocje i sentymenty na bok.

0

Busquets i Alba out.
Alba był tragiczny, Balde nie pokazał nic spektakularnego, ale graliśmy przeciwko Realowi, a nie ogórasom typu Miami czy Olot.
Busquets w rozegraniu kilka katastrofalnych piłek, a obronie pasywny.
Nico tak samo jak Balde nie zaprezentował niczego spektakularnego, ale w rozegraniu bardzo dobrze, bez wsadzania kolegów na minę, w defensywie kilka pomyłek, ale też kilka dobrych bloków i odbiorów.

2

@pt9 kawał fajnego czego?

6

Aubameyang to jest takie ciało obce co mecz XD
Dobrze, że chociaż umie czasem nogę wsadzić xd

1

Dembele zajebiste spotkanie xX

1

Destinho Serg? TOP

3

Casemiro bez kartki :D

5

Mam wrażenie czy po zejściu Busquetsa gra się uspokoiła? :D

7

Roberto za Pedriego :D :D

0

"Jak nie ma Benzemy na boisku, to dopiero widać jego wpływ na grę"

20

Busquets był bliski asysty, na szczęście średnio inteligentny sędzia przerwał grę xD

6

Panie Xavi, przesuń pan Raphinhe na PS, bo nie chcę oglądać taktyki 1000 i jednej wrzutki.

0

Nie spodziewałem się Raphinhi na LS, tylko Dembele.

0

@JimMorrisonFCB fizycznie jest lepszy od Alby xd
Właśnie wchodzi, więc zobaczymy

0

@clyde szybki refund wleci

0

@Jasialdinho no dzisiaj gramy. 4-3-3 często przechodzi w 3-4-3

0

@JimMorrisonFCB przez kogo XD

0

@OnlyCules mentalna na pewno

0

@FCB_dimiC żarcik

0

@agaFCB a ja wolę zobaczyć Nico i Kessiego w środku, Balde na LO i Dembele za Fatiego

6

Ustawiane dymy pod publikę niczym na konferencjach FAME

107

Rodrygo pajac. Dopiero co przestał do nocnika się załatwiać, a Busquetsa będzie popychał

2

Busquets to jest mózg......

0

@VamosVamos podbijam

0

@Janas11224 skisłem XD

0

@Kondziubarca ironia xd gdy zaliczył asystę do Raphinhi xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?