Survier
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mucha1992 traktujesz polskie dziennikarstwo jako rzetelne źródło?
90% użytkowników tutaj ma większą wiedzę od tych Januszy
2
@pacior95 trafne uwagi i fajnie podsumowanie.
A jak oceniasz lewą obronę?
0
Uważam, że skoro już eksperymentujemy i wystawiamy Aubę na LS, Nico na ŚPO, a Lewy otrzymuje za mało podań, to warto wypróbować go na pozycji Busquetsa.
Warunki fizyczne podobne, dobra gra tyłem do bramki, dystrybucja piłki, gra na jeden kontakt, pojedynki powietrzne. Co może pójść nie tak?
4
@Marcelinho99 no grając po 30-45 min to można pressować xd
Zobaczymy po kilku kolejkach czy będą po 90min tak śmigać.
0
@J4no chcesz powiedzieć, że geniusz taktyczny Generał Xavier Hernandez Creuz źle ustawił drużynę w pierwszej połowie?
2
@msmsms jedną z umiejętności napastnika jest znaleźć się w takiej sytuacji. Ale jak Lewy ma dojść do tego miejsca pola karnego, skoro każdą piłę którą otrzymuje wybija w trybuny
0
Miałem nadzieję i myślałem, że Lewy będzie mentorem dla naszych chłopaków, że Ansu i Ferran będą mogli brać z niego przykład uczyć się, a tymczasem...to młodzi muszą ciągnąć grę, kiedy on wybija każdą piłę, która spadnie mu pod nogi, jakby miał tylko "kółko" na padzie do dyspozycji.
Na ten moment uważam, że powinien zwrócić numer Braithwaitowi, który może młodych czegoś nauczyć.
0
@Dojt to co piszesz to oczywiście masz rację, ale komentarze o Lewym to trzeba z przymrużeniem oka brać :D
0
@Yoshi94 dokładnie, całkowicie się z tym zgadzam. Dlatego uważam, że na ten moment najpewniejszym zawodnikiem na tej pozycji jest Depay xD
2
@jq91 kuźwa takie komentarze jak ten, sprawiają, że dzień staje się lepszy XD
1
@ElTomas dzieli pokój z JE Panem Prezydentem Krzysztofem Kononowiczem
3
@rafeVeB druga połowa była zdecydowanie lepsza do oglądania i mogliśmy strzelić znacznie więcej bramek. W pierwszej połowie był jakiś trollowy skład wystawiony, więc to do zapomnienia.
0
@Coutinho007 dokładnie, na PS drybling przy linii, zejścia do środka, wypuszczenie do przodu, szeroki wachlarz możliwości. Na LS dzida do przodu i wrzutka
1
@Nihas właśnie ma za dużo luzu. Jakieś plaże, imprezy, nagrywki, tiktoki, a gdzie czas na piłkę i poważny trening? Powinien nauczyć się tego od Mentalo Grzmotaldo
0
@Falownik123 musisz do moderacji napisać i do projektantów strony. Na dole strony znajdziesz ich dane. Najlepiej maila napisać
1
@NaFazieHitman błędem było ściągnięcie Lewego, zamiast Cristiano Ronaldo.
Wielki Portugalczyk bez treningu z drużyną wchodzi, ładuje bramę i SIUUUU.
A tutaj usprawiedliwienia, że ojej za mało sesji treningowych z drużyną, ojej za mało zgrania, ojej za mało podań.
2
@Katalonbar Auba tylko i wyłącznie rola jokera.
5
@Rewolucja123 nie wiesz dlaczego niektórzy oceniają zawodnika? A to nie ty robiłeś szczegółowe analizy poszczególnych zawodników?
To chyba powinieneś wiedzieć dlaczego niektórzy oceniają Lewego.
3
@ElTomas no nie na każdego rywala Busi będzie dobry. Kiedyś krążył mit, że Busi mieć wokół siebie silnych, dużo biegających pomocników i wtedy najbardziej błyszczy.
No to dzisiaj miał Nico i Kessiego i kontroli w środku nie mieliśmy żadnej.
9
@AduŚ07 no i dobrze. O to chodzi, że mają grać ci, którzy są w najwyższej formie
0
@ElTomas dla Xaviego liczy się tu i teraz, więc wątpię, że myśli o tym co może się wydarzyć za rok.
1
@Coutinho007 jak to on. Zagrał na śo i zrobił jednego poważnego babola przy wyprowadzeniu, ale Christensen uratował mu 4 litery.
Przy akcji bramkowej zrobił okej wślizg, ale nikt z naszych nie przejął piłki, Juve ją przechwyciło, dwa podania i bramka
2
@arasz1819 konkurencja nie próżnuje i Braithwaite już czeka, aby odebrać swój numer
1
@Clue no tak, to nasze zdanie, ale jak widać Xavi miał inne, więc sugerujmy się faktami xd
0
@Clue tak średnio, bo ostatnio z realem Xavi przesunął Raphe na LS, a Dembele śmigał na PS. Z tego co było widać Rapha nie oferuje na LS już tak dużo i jego zagrania na tej pozycji ograniczały się do wrzutek.
0
@Vitoo na ŚPD jest z pewnością lepszy niż FDJ. A może i zbierać minuty na innych pozycjach w pomocy, gdy będziemy bronić wyniku, potrzebne będzie doświadczenie, żeby uspokoić grę.
Lubię Nico, ale jego wejścia rzadko kiedy uspokajały grę, a raczej kończyły się niepotrzebnymi faulami.
@Flyingbetoniarka on obniżył swoją pensję, do bodajże 8 brutto
0
Fati nie jest gotowy na 90min, Torres jeszcze nie zagrał ani minuty, Auba na LS tragiczny. Chcą wypchnąć tego Depaya, ale póki co to on jest najpewniejszym punktem na tej pozycji xD
4
@dawo17 wystawianie go jako ofensywnego to sabotaż. Totalnie niezrozumiała decyzja.
0
@Messibestplayerintheworld no ale wciąż lepszy niż Auba i Lewy
0
@Messibestplayerintheworld póki co to oni na skrzydle wyglądają najlepiej, a na 9 Depay xd