- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1481 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1481 Culés
6
„Najwyższa prędkość:
- Andreas Christensen - 33.3 km/h
- Jules Kounde - 32.71 km/h
Wzrost:
- Christensen - 188 cm
- Kounde - 178 cm
Rozgrywanie piłki na podobnym poziomie.
Mecze w Lidze Mistrzów:
- Christensen - 34
- Kounde - 12
Tymczasem dla jednych jeden to cienias, amator z mentalem Lengleta, a drugi to gwarancja dobrej gry defensywnej i TOP'ka środkowych obrońców.”
Najgłupszy komentarz, jaki przeczytałem tutaj od dawna, a sporo nazwijmy to eufemistycznie niezbyt mądrych osób tutaj jest, niektórzy mają nawet holenderskich trenerów na profilu ;) jak można porównywać obrońcę poprzez abstrakcyjnie wybrane, wybiórcze statystyki. Wnioskuję o banowanie osób piszących takie komentarze, bo to naprawdę działa na szkodę osob czytających to, ktoś może być w stanie w to jeszcze uwierzyć XD
3
@Ronnie1992 No fajne cyferki powymieniałeś. Tylko zapomniałeś o tym chyba, że obrońca przede wszystkim ma dobrze bronić xD
4
@Ronnie1992 nawet nie chodzi o porównanie z Christensenem, ale ogólnie w moim odczuciu Kunde to bardzo przewartościowany obrońca. Widziałem go w kilku meczach i w żadnym nie prezentował się dobrze. Moim zdaniem kolejny przepłacony Francuz. Obyśmy dali za wygraną w tym przypadku..
1
@Ronnie1992 mnie ten Kounde nie przekonuje jakoś własnej może przez to że złe wspomnienia z Francuzami u nas i tym bardziej jednym z Sevilli i za tą cenę wolałbym azpiego na sezon może Gvardiol udowodni w nastoenym sezonie że to nie tylko jeden sezon dobry ale zobaczymy co się wydarzy
1
@Solmyr Psst. Kounde może też na PO grać a póki co na tą strone jest przeciętny Dest i Roberto, który wrócił z zaświatów. Myślę, że Kounde od nich obu by nie był tam gorszy.
0
@Oskar00 chyba nie przeczytałeś całego mojego komentarza XD
2
@Ronnie1992 Czyli Usain Bolt najlepszy ŚO?
0
@Ronnie1992 jak się robi statystykę do wyprowadzania piłki na fajnym poziomie?
2
@Ronnie1992 Istnieją inne statystyki niż wybiórcze? Można jeszcze dodać głupio łapane kartki, podatność na kontuzje i lista aspektów w których Christensena jest lepszy, robi się coraz dłuższa.
Za Kounde za to przemawiają potężne argumenty: Xavi go chce, umie grać do przodu. Mocne strony Francuza.
0
@Ronnie1992 będą rywalizować jak przyjdzie koende i zibaczymy
0
Araujo to 34 pamiętam wyciągnoł