Survier
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rejestracja zawodników.
Czy to przypadkiem nie jest tak, że obecnie żaden zawodnik nie jest zarejestrowany do rozgrywek sezonu 21/22 i tylko i wyłącznie od Barcy zależy kogo zarejestruje na przyszły sezon?
Zimą był problem z zarejestrowaniem nowych nabytków, ponieważ była już połowa sezonu, oficjalne rejestracje były już wykonane i ciężko było dodać nowych zawodników tak, aby zmieścić się w limicie, ale przecież teraz rozpoczynamy od nowa i będziemy wybierać kogo chcemy zarejestrować.
Wcale nie musimy rejestrować Umtitiego, Braithwaite itd. tylko zarezerwujemy tych potrzebnych zawodników, tak?
2
@Firestone ale, że mają takiego kozaka w ekipie? Piękny tytuł, piękny filmik xd
Jestem pod wrażeniem marketingu
1
@Gaz no dokładnie. Przecież możemy rejestrować zawodników według hierarchii ważności.
Rok temu nie zarejestrowali Collado i co? Nie mógł grać xd to w czym problem, żeby nie zarejestrować tego szrotu?
2
Nie rozumiem obaw z rejestracją??
Przecież my nie musimy rejestrować zawodników takich jak Umtiti, Braithwaite itd.
Rok temu był problem w zimowym okienku, bo rejestrowaliśmy skład latem i zimą musieliśmy jakoś "upchać" nowe nabytki
Ale teraz rejestracja rozpoczyna się od nowa i możemy zarejestrować dowolnych zawodników.
0
@Vebrol a Michał Żuk?
9
I co hejterzy, BORAS miał rację, kontrakt 3+1.
Pisał o kwocie 60mln, że tyle oczekuje Bayern, ale wiadomo że mamy SZEFA Mathieu za sterami, więc poszło za 45+5.
Ale mimo wszystko Borek miał rację.
1
@taris no Eric najlepiej wprowadza piłkę, a chcemy siedzieć na rywalach, więc jak najbardziej.
@HighestInTheRoom no może uda się wcisnąć w transakcję z Kounde, ale póki co jest zawodnikiem Barcy i chętnie bym go zobaczył na "10" w takim składzie.
3
Na ogórki typu real będziemy mogli wyjść ustawieniem:
3-3-3-1
Araujo Eric Christensen - Busi Kessie Pedri - Dembele Depay Torres - Lewy
i klepać lamusów na super ofensywnym.
8
@Pawel13sz Sergi Roberto w hierarchii przed FDJ i Bernardo, czyli wszystko na swoim miejscu.
0
@Sau_Ron chodzi o symbolikę, a nie o porównywanie umiejętności.
0
Lewy będzie nowym Ronaldinho Barcy Laporty, zapoczątkuje nową piękną erę. Essa i lecimy tutaj.
0
@tristan87 ktoś jeszcze podważa wiarygodność potężnego Bora?
3
Już pojawiają się kompilacje Darwina Nuneza XD i bardzo mnie to cieszy, teraz czekam na kompilacje potężnego Czumeniego, a potem wjedzie Pablo Torre i CKM w szoku, że jakiś kolejny młodziak ich dominuje w środku pola.
1
@Pawel13sz po co kupować Lewego za 50 jak można mieć takiego sztosa za 75?
0
Mając takie bogactwo w pomocy, ataku i biedę na bokach obrony wszystko wskazuje na to, że często będziemy oglądać takie ustawienie jak z Realem:
https://zapodaj.net/80afeb01014b0.png.html
W takim ustawieniu ważną rolę grałby Kessie (podobnie do Kante) łatając wszelkie dziury, a przeciwko słabszym drużynom miejsce Alby mógłby zajmować inny zawodnik, nawet pomocnik gdybyśmy mieli dominować rywala.
W sytuacjach wyjątkowych takie ustawienie może przechodzić w granie 4 z przodu, 2 skrzydłowych, jedna 10 (np. Depay) i 9, a wciąż pozostaje 3 pomocników (Busi, Kessie, Pedri) i 3 środkowych obrońców.
2
@VegetaPolska "gdyby nie Benzema"? Kiedy mówiło się o transferze Lewego do Realu do Benzema był cieniem Ronaldo, który marnował najprostsze setki.
Jeden świetny sezon Karima przyćmił wiele słabych.
2
Mimo wszystko czekam na oficjalne potwierdzenie transferu przez Marcina Feddka oraz nie mogę się doczekać książki o Robercie Lewandowskim, którą przeczytam z taką samą pasją jak DEKALOG NAWAŁKI.
9
Busquets rozpoczyna rozegranie z linii obrony i podaje do Pjanicia - ten przyspieszającym podaniem poszerza grę do Sergiego Roberto, który centruje piłkę w pole karne idealnie na głowę Roberta Lewandowskiego i GOOOOLLL!!!
Ale to będzie chodziło.
1
@Foro kiedy Bartosjak wejdzie za mocno
1
@martin3131 Dembele dał nam kluczowe punkty, dzięki którym Xavi może się szczycić 2 miejscem w lidze.
1
@Sau_Ron u mnie to raz-dwa w tygodniu :D
2
@don'T.R.I.P.e właściwie to blowed - zadmuchała, a was blowing - dmuchała.
0
@PatrychoO nie, nie co presezon to samo.
Rok temu chłop leczył koronawirusa i ominął go okres przygotowawczy przez co później w meczach wyglądał na ociężałego, powolnego, statycznego.
Teraz ma motywację, presezon z Xavim, więc jakim prawem można te dwie sytuacje porównywać.
0
@Sulimo co prawda dwie inne role, ale osobiście wolę styl gry, który preferuje Pjanić, niż de Jong.
10
@Omoziu no dokładnie XD
Brakuje im DNA Barcelony jak u Roberto.
0
@Jasialdinho tak.
0
Remis na trudnym terenie cenny.
Przyjdzie 6 nowych zawodników za 300mln to może się uda wygrać
0
@FireBarca1899 a na dodatek Hag stracił Goata.
Xavi w tamtym sezonie stracił Pedriego, który ciągnął grę i jedynym pomysłem były wrzutki.
0
Pedri OUT Lewy IN
1
@pioz123 piłeczki dzieli elegancko i dobrze się ustawia, będąc ciągle pod grą.