1

@Emhyr Ivan zrobił im wtedy finał. Znaczy cała drużyna, ale Ivan był najlepszym piłkarzem

1

@AFA od kiedy 3 z wymienionych państw są w Ameryce Południowej?

0

Mimo tego jednego przełamania to mecz pod kontrolą.

0

@NeroTFP1 to jest właśnie powód dlaczego nie można uznać go za goata.

1

@Sysia11 Zverev bo jest bardziej spoko w byciu spoko, a już na AO był najmocniejszy obok Huberta, ale tak jak Hubert w meczu z Medem przegrał sam ze sobą

4

@AFA dzisiaj akurat wódka zero wleciała

5

Najlepszym scenariusz na mundial 2026 finał. Portugalia vs Argentyna. 2-2, 99 minuta Romero zapomina że Bernardo to sabotażysta i robi mu sanki, sędzia robi rzut wolny, podchodzi do niego Cristiano a w murku ustawia się Messi, Cristiano bierze rozbieg, piłka odbija się od nogi Messiego i trafia do bramki. @mekston @AFA

0

@FcPortoFan1999 Nie ma szans, on to wygra, już w AO był drugi najmocniejszy i przegrał z samym sobą w meczu z Medem

0

Ale Zverev jest w formie, to jest ten turniej @mekston

0

@HypeR ja mogę zgłosić ale muszę mieć podstawy najpierw do tego..

1

@Kidd
1. Max
2. Cwaniak Leclerc
3. Cwaniaki Ferrari
4. Sainz
5. Max i cwaniaki Sainz i Leclerc

1. Max
2. Leclerc
3. Russell
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulk
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Piastri

0

@budel17 @agaFCB No Boring player i tyle.

3

@zadafcb Rune vs Alcaraz to będą hity nad hitami

0

@NeroTFP1 Ja mu kibicuje tylko gdy gra z tenisistami których nie lubię, a wierzę w niego.

2

Alcaraz vs Zverev, finał dwóch wielkich mistrzów, oby to Zverev wyszedł z tego starcia jako wielki zwycięzca.

1

@barcelonaLM dość już average playerów. Dawaj Carlos

0

I pomyśleć że gdyby nie Bułgaria mielibyśmy Hubert vs Alcaraz..

0

Czemu Carlitos tak odwala...

2

Hahaha. Widziałem na Tik toku fanów Benfici się pytali Eusebio czy Cristiano... Rozumiem już @FcPortoFan1999 że tak ich nie lubi

0

Piłka Nożna Mount Rushmore?

0

@Criss18Barca nie słabiak ale Rui Patricio zawsze będzie dla mnie żołnierzem bramki. Oprócz tego z pewnością Podolski, Quaresma też..

0

Chyba warto nauczyć się czytać... Jakaś fajna książka Stephena Kinga na dobry początek?

4

@tomek8756 wszystkie negatywne o Cristiano i Hubercie, wszystkie kłótnie i wulgaryzmy oraz niektóre posty bo tak

2

@Kapitan hawk jak wykonam zgłoszenie.

0

@TR3YWAY na jesieni właśnie na Lewicę głosowałem.

0

Myślę coraz mocniej by zagłosować na konfederację... Podaj ktoś mi ich poglądy i co zrobią jeśli odniosą zwycięstwo...

0

@Rust_Cohle najlepiej w meczu z Brazylia.

0

@fur_Deutschland Zverev i potem Alcaraz jako mniejsze zło

2

@barcelonaLM ja się przyznam oddałem swój głos na lewicę i zobaczymy co dalen

0

@FrankliN7 tu akurat sytuacja jest prosta i logiczna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?