Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr Ivan zrobił im wtedy finał. Znaczy cała drużyna, ale Ivan był najlepszym piłkarzem
1
@AFA od kiedy 3 z wymienionych państw są w Ameryce Południowej?
0
Mimo tego jednego przełamania to mecz pod kontrolą.
0
@NeroTFP1 to jest właśnie powód dlaczego nie można uznać go za goata.
1
@Sysia11 Zverev bo jest bardziej spoko w byciu spoko, a już na AO był najmocniejszy obok Huberta, ale tak jak Hubert w meczu z Medem przegrał sam ze sobą
4
@AFA dzisiaj akurat wódka zero wleciała
5
Najlepszym scenariusz na mundial 2026 finał. Portugalia vs Argentyna. 2-2, 99 minuta Romero zapomina że Bernardo to sabotażysta i robi mu sanki, sędzia robi rzut wolny, podchodzi do niego Cristiano a w murku ustawia się Messi, Cristiano bierze rozbieg, piłka odbija się od nogi Messiego i trafia do bramki. @mekston @AFA
0
@FcPortoFan1999 Nie ma szans, on to wygra, już w AO był drugi najmocniejszy i przegrał z samym sobą w meczu z Medem
0
Ale Zverev jest w formie, to jest ten turniej @mekston
0
@HypeR ja mogę zgłosić ale muszę mieć podstawy najpierw do tego..
1
@Kidd
1. Max
2. Cwaniak Leclerc
3. Cwaniaki Ferrari
4. Sainz
5. Max i cwaniaki Sainz i Leclerc
1. Max
2. Leclerc
3. Russell
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulk
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Piastri
0
@budel17 @agaFCB No Boring player i tyle.
3
@zadafcb Rune vs Alcaraz to będą hity nad hitami
0
@NeroTFP1 Ja mu kibicuje tylko gdy gra z tenisistami których nie lubię, a wierzę w niego.
2
Alcaraz vs Zverev, finał dwóch wielkich mistrzów, oby to Zverev wyszedł z tego starcia jako wielki zwycięzca.
1
@barcelonaLM dość już average playerów. Dawaj Carlos
0
I pomyśleć że gdyby nie Bułgaria mielibyśmy Hubert vs Alcaraz..
0
Czemu Carlitos tak odwala...
2
Hahaha. Widziałem na Tik toku fanów Benfici się pytali Eusebio czy Cristiano... Rozumiem już @FcPortoFan1999 że tak ich nie lubi
0
Piłka Nożna Mount Rushmore?
0
@Criss18Barca nie słabiak ale Rui Patricio zawsze będzie dla mnie żołnierzem bramki. Oprócz tego z pewnością Podolski, Quaresma też..
0
Chyba warto nauczyć się czytać... Jakaś fajna książka Stephena Kinga na dobry początek?
4
@tomek8756 wszystkie negatywne o Cristiano i Hubercie, wszystkie kłótnie i wulgaryzmy oraz niektóre posty bo tak
2
@Kapitan hawk jak wykonam zgłoszenie.
0
@TR3YWAY na jesieni właśnie na Lewicę głosowałem.
0
Myślę coraz mocniej by zagłosować na konfederację... Podaj ktoś mi ich poglądy i co zrobią jeśli odniosą zwycięstwo...
0
@Rust_Cohle najlepiej w meczu z Brazylia.
0
@fur_Deutschland Zverev i potem Alcaraz jako mniejsze zło
2
@barcelonaLM ja się przyznam oddałem swój głos na lewicę i zobaczymy co dalen
0
@FrankliN7 tu akurat sytuacja jest prosta i logiczna