Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@blakkudium co to za wzmocnienie. Bayer potrzebuje jednego piłkarza tylko
0
W sumie Marika nie tak źle, Kinga jak na start z bloków super.
1
@NeroTFP1 Zmiana Kingi też dobrze wyglądała, ale chyba jednak powinna biegać Justyna
5
@MesQueUnClub96 dla mnie też nie jest to łatwe. Dużo zgłoszeń poszło
1
@MesQueUnClub96 nie no @AFA to już przesada. 15at edukacji a tu się dowiaduję że Japonia jest w Ameryce południowej
0
@Herato hahaha Meksyk
0
@macio_944 ja o żadnym goat debate tylko o goat debate na wyróżnionych, prestiżowych turniejach
0
@Stinger_ no strzelił, Cristiano miał zawsze kilku lojalnych żołnierzy no Patricio czy Nani, ale ogólnie Messi miał więcej szczęścia i otaczał się lepszymi ludźmi
1
Liga mistrzów goat debate Cristiano vs Messi, lepiej być nie może. Euro Crsitiano vs Platini/Iniesta, bardzo dobrze. Mundial Klose vs Nazario, mogło byc lepiej ale źle nie jest. Copa America Vargas vs Paolo Guerrero... @AFA
3
@AFA Only love can hurt Like this..
2
@Emhyr no wiadomo że Cristiano lepiej
1
@Kapitan hawk Sydney na płotkach.
0
@Kgorecki2500 kiedy pierwsze posiedzenie?
1
@Stinger_ Nieźle ale w trójskoku nie miałby dziś szans, kosmiczny poziom
0
@Encore Mbappe wygrał mundiala i wie co mówi, szacuneczek
1
Hahaha na euro będzie pięknie.
2
@Encore Siuuuu brawo i szacunek
0
Najśredniejszy/The most average film w historii?
0
Felix szacuneczek
2
@Stinger_ Przewidywalny, ale fajne wspomnienia z dzieciństwa są
0
@Encore ja tam jegoo fanem nie jestem ale szacuneczek że stara się dla Goata, bo niektórzy nawet tego nie robią...
0
@Encore Siuuu, Rui za Diogo i takim składem można działać w finale.
2
@AFA ja oprócz tych dwóch glównych znam tylko Chile i Urugwaj i ostatnio o Kolumbii coś pisałeś.
2
@Kessie już widziałem.
0
@TaleOfUs Australian Open nie nie nie. Wimbledon najlepszy
8
Ona - nigdy z tobą nie będę, dlaczego nie możesz się poddać?
Ja- bo on się nigdy nie poddał.
1
@barcelonaLM jednak rządzi
2
@MessiForeverTheBest @mekston ja już nie mogę...
0
Najlepszy film horror w historii?
1
@Bobo25 ja kibicuje Chile i Urugwaj, bo tylko te druzyny znam, oprócz tych dwóch głównych...