3

@blakkudium co to za wzmocnienie. Bayer potrzebuje jednego piłkarza tylko

0


W sumie Marika nie tak źle, Kinga jak na start z bloków super.

1

@NeroTFP1 Zmiana Kingi też dobrze wyglądała, ale chyba jednak powinna biegać Justyna

5

@MesQueUnClub96 dla mnie też nie jest to łatwe. Dużo zgłoszeń poszło

1

@MesQueUnClub96 nie no @AFA to już przesada. 15at edukacji a tu się dowiaduję że Japonia jest w Ameryce południowej

0

@Herato hahaha Meksyk

0

@macio_944 ja o żadnym goat debate tylko o goat debate na wyróżnionych, prestiżowych turniejach

0

@Stinger_ no strzelił, Cristiano miał zawsze kilku lojalnych żołnierzy no Patricio czy Nani, ale ogólnie Messi miał więcej szczęścia i otaczał się lepszymi ludźmi

1

Liga mistrzów goat debate Cristiano vs Messi, lepiej być nie może. Euro Crsitiano vs Platini/Iniesta, bardzo dobrze. Mundial Klose vs Nazario, mogło byc lepiej ale źle nie jest. Copa America Vargas vs Paolo Guerrero... @AFA

3

@AFA Only love can hurt Like this..

2

@Emhyr no wiadomo że Cristiano lepiej

1

@Kapitan hawk Sydney na płotkach.

0

@Kgorecki2500 kiedy pierwsze posiedzenie?

1

@Stinger_ Nieźle ale w trójskoku nie miałby dziś szans, kosmiczny poziom

0

@Encore Mbappe wygrał mundiala i wie co mówi, szacuneczek

1

Hahaha na euro będzie pięknie.

2

@Encore Siuuuu brawo i szacunek

0

Najśredniejszy/The most average film w historii?

0

Felix szacuneczek

2

@Stinger_ Przewidywalny, ale fajne wspomnienia z dzieciństwa są

0

@Encore ja tam jegoo fanem nie jestem ale szacuneczek że stara się dla Goata, bo niektórzy nawet tego nie robią...

0

@Encore Siuuu, Rui za Diogo i takim składem można działać w finale.

2

@AFA ja oprócz tych dwóch glównych znam tylko Chile i Urugwaj i ostatnio o Kolumbii coś pisałeś.

2

@Kessie już widziałem.

0

@TaleOfUs Australian Open nie nie nie. Wimbledon najlepszy

8

Ona - nigdy z tobą nie będę, dlaczego nie możesz się poddać?
Ja- bo on się nigdy nie poddał.


1

@barcelonaLM jednak rządzi

2

@MessiForeverTheBest @mekston ja już nie mogę...

0

Najlepszy film horror w historii?

1

@Bobo25 ja kibicuje Chile i Urugwaj, bo tylko te druzyny znam, oprócz tych dwóch głównych...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?