1

@AFA Na myśl przychodzi mi słynny mecz młodzi Cristiano i Quaresma vs cała Brazylia

1

@Aferzysta no bo to Euro, ważny turniej i prestiż

2

Ile znacie reprezentacji z Ameryki Południowej? Ja oczywiście Argentyna, Brazylia, Urugwaj( Za Forlana i Suareza i mundial 2010), Chile(ciekawe czemu) i @AFA coś pisał o Kolumbii

1

Soldado vs Negredo - kto z nich miał lepszy prime?

1

@NeroTFP1 fajnie jakby Skacowanego pokonał, ale i tak juz jest wielki

1

@mekston Widzę że znowu dużo roboty mnie czeka...

2

@macio_944 nie było na liście

10

Mój wujek miał głosować inaczej a ja mu mówię głosuj na konfederację, szacuneczek

0

@Encore młody igrzyska fajnie

3

@Arden ja jestem w tej grupie xd

0

@MessiForeverTheBest to akurat taki test jak bez goata to wygląda

1

Cwaniaki pokonane.

0

Dobra Alcaraz jest najlepszy w historii

1

@ArterkHD Z jego umiejętnościami powinien mieć z 3/5 szlemów na koncie..

0

@MesQueUnClub96 Huberta nie zaliczam do kategorii tenisistów urodzonych w tych latach

0

To jest niesamowite jak Zverev jest słaby mentalnie. Pod względem talentu żaden tenisista urodzony w latach dziewięćdziesiątych nie może się z nim równać...

0

@mekston Nie nie Mekston, Goat musi wygrać. Przypomnij se pan kto uratował nas od Serba.

1

Alcaraz jak wygra to źle nie będzie, ale lepiej Zverev.

0

@mekston Dobrze ale ja jestem za Zverevem

0

@Lucyfffer
1. Portugalia 2. Cristiano 3. Bruno 4. Szkocja 5. Anglia

1

@Barcasub do wymienionych już gier jeszcze God of War Ragnarok

0

Piłkarz który za młodu nie był uważany za duży talent, a ostatecznie był jednym z najlepszych w swoich czasach?

0

@FcPortoFan1999 Nie wiem. Wiem że ja będę grać.

0

Jak widzicie pojedynek Iga vs Radwańska, turniej - Wimbledon.

0

@takisobiektos Hubert ma wszystko jeszcze bardziej

5

@Rust_Cohle Powinni go sprawdzić czy nie ma jakiś znajomości w kraju na A

2

@mekston Sainz, Leclerc, Lando i Oscar.

2

No to Dżordż dołączył do ekipy cwaniaków którzy próbują pokonać Maxa :(

2

@NeroTFP1 na 100 to bardzo długo, na 200 jestem w stanie uwierzyć że ktoś w ciągu 10 lat to zrobi, Lyles już chyba nie

0

@mekston Mercedes też cwaniaki? Chyba Sierżant jedyny nie jest cwaniakiem tam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?