0

@mekston Zverev i proszę mnie nie dobijać panie Mekston. Wizja kibicowania Sinnerowi i Alcarazowi w ćwierćfinale wystarczającą mnie dobija, a może nawet Alcarazowi będę w każdym meczu kibicować...

0

@FcPortoFan1999 jeszcze Zverev Młody Goat i Minotaur, jednego goata dziś już straciłem, niedługo drugiego i zostaną.mi dwa grwcze

0

Nie ma co się oszukiwać Fench Open straciło wczoraj na znaczeniu.. A w drugiej połówce Alcaraz jest najmniejszym złem do czego to doszło

1

@tomek8756 ona by nawet z Bernardo Silva przegrała...

1

@MichuZ44 i słusznie na egzamin na prawo jazdy a nie

2

@Radioactive9705 Mario Goetze szacuneczek. @mekston

1

@mekston mistrzostwa świata, oni w tej Sevilli pewnie razem to sobie wymyślili. AFA też nie lubi Bono?

0

Top 5 sportowców których nie lubisz? U mnie: Dimitrov, Djokovic, Rooney, Bono, Ten Hag

1

@barcelonaLM był Hubert lepszy

0

@Encore w trasie byłem. O co chodzi co się stało?

0


Ten moment kiedy dziewczyna w której się zakochałeś mówi Ci że nigdy z tobą nie będzie bo jesteś zbyt napakowany. Co z tego że zacząłeś ćwiczyć by jej się spodobać..

0

Przecież Sinner go robi do zera, nawet gema nie ugra. Dobra @mekston zgłoś wszystkie negatywne opinie na temat Huberta..

0

Dimitrov jest słaby. Alcaraz wygra ten bieda turniej..

0

Co to jest za syf?

0

@FcPortoFan1999 powinni zrobić tak że nawet jak jest remis ale jeden tenisista wyraźnie dominuje to nie ma taj breków żadnych no

1

Nie no nie ma gorszego sportu od tenisa..

1

Tenis to słaby sport

0

@Stinger_ ale to zawsze byle bliskie mecze

0

Jabeur ładnie jednak, to chyba Hurkacz niedługo

0

@Herato medal na mundialu to nie z Ameryki południowej.

0

@Encore ale Carlos ma problemy, Sinner to jeden z wielu, ze zdrowym Carlosem zero szans

0

Porównywanie Alcaraza z Sinnerem tak bardzo nie ma sensu, między nimi jest większa różnica niż Iniesta Modric

1

@MesQueUnClub96 mecz Tauson pachnie mi albo szybkim meczem, albo jakimś maratonem, ale oby

0

@Cvzx z sympatyczną twarzą, a ja byłem od niej już w pierwszej liceum szerzy, a łapę to miałem większą w 2/3 gimnazjum

0

@Encore tym pięknym co mógł mieć najładniejszą tenisistkę w tourze, rodaczkę zresztą. Wciąż ma ładną ale...

0

Ale Alcaraz się po pięknym przejedzie...

0

@FcPortoFan1999 no początek super, ale na dalszą część meczu nie dojechał

0

@Sysia11 Alcaraz zrobi pięknego do zera

0

Szkoda że Włoch nie dojechał, ale niech już Grek szybko wygra, bo Tauson Jabeur może trochę potrwać...

0

@Encore Dramat i beznadzieja, gdy pisałem że jeden Włoch powinien dziś przegrać to miałem na myśli tego drugiego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?