Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Zverev i proszę mnie nie dobijać panie Mekston. Wizja kibicowania Sinnerowi i Alcarazowi w ćwierćfinale wystarczającą mnie dobija, a może nawet Alcarazowi będę w każdym meczu kibicować...
0
@FcPortoFan1999 jeszcze Zverev Młody Goat i Minotaur, jednego goata dziś już straciłem, niedługo drugiego i zostaną.mi dwa grwcze
0
Nie ma co się oszukiwać Fench Open straciło wczoraj na znaczeniu.. A w drugiej połówce Alcaraz jest najmniejszym złem do czego to doszło
1
@tomek8756 ona by nawet z Bernardo Silva przegrała...
1
@MichuZ44 i słusznie na egzamin na prawo jazdy a nie
2
@Radioactive9705 Mario Goetze szacuneczek. @mekston
1
@mekston mistrzostwa świata, oni w tej Sevilli pewnie razem to sobie wymyślili. AFA też nie lubi Bono?
0
Top 5 sportowców których nie lubisz? U mnie: Dimitrov, Djokovic, Rooney, Bono, Ten Hag
1
@barcelonaLM był Hubert lepszy
0
@Encore w trasie byłem. O co chodzi co się stało?
0
Ten moment kiedy dziewczyna w której się zakochałeś mówi Ci że nigdy z tobą nie będzie bo jesteś zbyt napakowany. Co z tego że zacząłeś ćwiczyć by jej się spodobać..
0
Przecież Sinner go robi do zera, nawet gema nie ugra. Dobra @mekston zgłoś wszystkie negatywne opinie na temat Huberta..
0
Dimitrov jest słaby. Alcaraz wygra ten bieda turniej..
0
Co to jest za syf?
0
@FcPortoFan1999 powinni zrobić tak że nawet jak jest remis ale jeden tenisista wyraźnie dominuje to nie ma taj breków żadnych no
1
Nie no nie ma gorszego sportu od tenisa..
1
Tenis to słaby sport
0
@Stinger_ ale to zawsze byle bliskie mecze
0
Jabeur ładnie jednak, to chyba Hurkacz niedługo
0
@Herato medal na mundialu to nie z Ameryki południowej.
0
@Encore ale Carlos ma problemy, Sinner to jeden z wielu, ze zdrowym Carlosem zero szans
0
Porównywanie Alcaraza z Sinnerem tak bardzo nie ma sensu, między nimi jest większa różnica niż Iniesta Modric
1
@MesQueUnClub96 mecz Tauson pachnie mi albo szybkim meczem, albo jakimś maratonem, ale oby
0
@Cvzx z sympatyczną twarzą, a ja byłem od niej już w pierwszej liceum szerzy, a łapę to miałem większą w 2/3 gimnazjum
0
@Encore tym pięknym co mógł mieć najładniejszą tenisistkę w tourze, rodaczkę zresztą. Wciąż ma ładną ale...
0
Ale Alcaraz się po pięknym przejedzie...
0
@FcPortoFan1999 no początek super, ale na dalszą część meczu nie dojechał
0
@Sysia11 Alcaraz zrobi pięknego do zera
0
Szkoda że Włoch nie dojechał, ale niech już Grek szybko wygra, bo Tauson Jabeur może trochę potrwać...
0
@Encore Dramat i beznadzieja, gdy pisałem że jeden Włoch powinien dziś przegrać to miałem na myśli tego drugiego...