Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 Czasem i tak w życiu było że kuzynka kończyła czteroletni związek z chłopakiem bo mnie zobaczyła. .
0
ile lajków u 21 letniego mężczyzny dzień po założeniu tindera to dobry wynik?
2
@mekston Sugerujesz Pan że Argentyna coś wygrała?
0
Zverev i Minotaur muszą ratować ten sport..
0
Dimitrow żałosna gra, zabrał Hubertowi miejsce tylko...
1
@Pawel13sz Drink Water a nie jakieś wynalazki.
0
@takisobiektos nie no boring player jest faworytem z Serbami
0
Footroll. Tak czy nie?
1
@Jakchcesz moje opinie powinien wstawić a nie
0
Ładna gra Ons..
2
@Rust_Cohle @mekston pomusz mi z tym użytkownikiem sam nie wygram, bo się boje
0
Smutny trochę ten French Open, jest dwóch spoko ziomków i akurat grają przeciwko sobie...
A tak to trzeba liczyć na mniejsze zło.
1
Zverev i młody Goat - dwóch wspaniałych tenisistów, czemu obaj nie mogą wygrać :(
0
@Encore matko Młody Goat i Minotaur mi zostaną...
1
@macio_944 jego klub nie, on tak
10
Jaka jest wasza największa szkolna uwaga? Moja to jak dziewczyny z mojego gimnazjum ustawiły się na bójkę z dziewczynami z drugiego. O mnie.
0
@tomek8756 Nie, zbyt duże przywiązanie mam do ludzi którzy mogliby mi powiedzieć takie coś i nie mógłbym bliskiej osobie utrudniać życie uczuciowe.
0
@mekston tak to jest z tym krajem na A
0
Jego rodacy nie mogli tak na mundialu? @mekston
0
Cerundolo trzecim w historii spoko Argentyńczykiem
0
@MesQueUnClub96 wczoraj się skończyło
0
@mekston panowie Ruud jest nudziarzem ale wygra nie róbmy sobie jaj.
0
Friz z Ruudem to pojedynek z cyklu szkoda że obaj nie mogą odpaść. Co innego w meczu Zvereva.
0
@Encore 6 do 0 Alcaraz żegna frajera
0
@Encore oby tak było, on albo Minotaur albo młody Goat
0
Chyba faktycznie u kobiet top 4 będzie w półfinałach, ogromna niespodzianka może być
2
Cerundolo to nie jest przypadkiem jakimś Portugalczykiem który tylko udaje Argentyńczyka?
0
@agaFCB No wygra ten turniej cały jeśli Zverev się nie ogarnie
0
@mekston dlatego jak już ktoś ma wygrywać z jego połówki to niech on... Do goatów nigdy
0
@mekston Zverev i proszę mnie nie dobijać panie Mekston. Wizja kibicowania Sinnerowi i Alcarazowi w ćwierćfinale wystarczającą mnie dobija, a może nawet Alcarazowi będę w każdym meczu kibicować...