2

@Sulimo ja w prime przeszedłem grę na najtrudniejszym bez eliksirów bez wielkich ulepszeń. Teraz na najłatwiejszym nie dam rady zrobić tego gryfa na początku

0

@Hshdhrhdh dobra postawa. Wzajemny szacunek to podstawa

1

@Jakchcesz zawsze Wenezueli kibicuję jak grają z reprezentacją Messiego

0

Za rok będzie już trwał turniej ostatniej szansy. Trzeba zabrać avengersów. Jest Mendes, on jest gotowy wszystko zrobić, ale to za mało, dwóch ludzi nie wygra meczu. Przed Vitinho i Bruno duża próba, a czy dadzą radę, czy wywieszą białą flagę to już inna kwestia

1

Wrestlemania 42 dobry main event byłby. CM Punk, El Grande Americano, Kross, R truth vs Cena, Rock, Rollins i Triple H i oczywiście finałowa dwójka The Rock i Punk. @mordini123 @PatrychoO

2

@Bocheno1 szacunek dobry gol, reprezentacja A ośmieszona

2

@blakkudium sabotażysta. Dobrze. Cristiano będzie miał łatwiej

1

@fart ja nie wiem z kim przegrywają bo nie oglądam telewizji.

0

@FcPortoFan1999 karny to Argentyna zwykle dostaje

1

@RozowaPantera tak. Iniesta lepszy

0

@RozowaPantera złodziej Złotej piłki 2018. Pozdrawiam

0

@D10SLEO tam nie gra Kvara?(Fan Ronaldo)

0

Ech gdyby tylko Cristiano miał goata Inieste, zamiast niewdzięcznika

0

@D10SLEO powinno być że ja głosuję jako jedyny

0

@RoberDzik Portugalia zdecydowanie

0

@Lionel_Messi10 ale jego kolega Mendes już był i za to szacunek duży. Bez wsparcia nie wygrasz, Messi korzystał z Xaviego i goata Iniesty.

4

Najgorszym trenerem reprezentacji zdecydowanie był Santos

4

Polska przegrała bo Polacy strzelili mniej goli niż Finowie. @Jakchcesz

0

Ja powinienem być trenerem.

0

Smutna rzeczywistość jest taka że obie drużyny wygrałyby mecz z Boliwią czy innym Ekwadorem. @mekston

0

@MesQueUnClub_87 nie raz mecze tam są trudniejsze niż w lidze francuskiej, ale klubowe mistrzostwa świata zweryfikują wszystko

1

@D10SLEO Ze względu na miejsce gali Zayn też może. Zwłaszcza że młodemu Usowi pasa zabrali
@PatrychoO nie dadzą Punkowi wygrać bo są dramatem

4

Nawet dziecko wie że King of the ring w tym roku wygra Zayn albo Rhodes. Zero jakiegoś elementu zaskoczenia. @PatrychoO @mordini123 @lucas/catalan

2

Złota piłka w tym roku. Miejsce pierwsze Mendes/Yamal miejsce 3 Dembele/Raphinha. Masz inne zdanie = nie znasz się na piłce nożnej. @mekston @Encore

2

@macio_944 ja jako kibic reprezentacji Goata nie mam takiego problemu

0

@mekston Mekston co Kessie napisał na mój temat?

0

@Kessie co to ma znaczyć?

1

@barcelonaLM w piłce nożnej król ostatnio pokonał księcia. Dobry mecz był

2

Lewandowski ma rację. Aczkolwiek jest jeden taki piłkarz który gra nawet jak ma sabotażystów w drużynie, ale wciąż Robert ma rację. @mekston @Encore

4

Czy ja dobrze słyszałem że oni na kadrze słuchają republiki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?