Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sulimo ja w prime przeszedłem grę na najtrudniejszym bez eliksirów bez wielkich ulepszeń. Teraz na najłatwiejszym nie dam rady zrobić tego gryfa na początku
0
@Hshdhrhdh dobra postawa. Wzajemny szacunek to podstawa
1
@Jakchcesz zawsze Wenezueli kibicuję jak grają z reprezentacją Messiego
0
Za rok będzie już trwał turniej ostatniej szansy. Trzeba zabrać avengersów. Jest Mendes, on jest gotowy wszystko zrobić, ale to za mało, dwóch ludzi nie wygra meczu. Przed Vitinho i Bruno duża próba, a czy dadzą radę, czy wywieszą białą flagę to już inna kwestia
1
Wrestlemania 42 dobry main event byłby. CM Punk, El Grande Americano, Kross, R truth vs Cena, Rock, Rollins i Triple H i oczywiście finałowa dwójka The Rock i Punk. @mordini123 @PatrychoO
2
@Bocheno1 szacunek dobry gol, reprezentacja A ośmieszona
2
@blakkudium sabotażysta. Dobrze. Cristiano będzie miał łatwiej
1
@fart ja nie wiem z kim przegrywają bo nie oglądam telewizji.
0
@FcPortoFan1999 karny to Argentyna zwykle dostaje
1
@RozowaPantera tak. Iniesta lepszy
0
@RozowaPantera złodziej Złotej piłki 2018. Pozdrawiam
0
@D10SLEO tam nie gra Kvara?(Fan Ronaldo)
0
Ech gdyby tylko Cristiano miał goata Inieste, zamiast niewdzięcznika
0
@D10SLEO powinno być że ja głosuję jako jedyny
0
@RoberDzik Portugalia zdecydowanie
0
@Lionel_Messi10 ale jego kolega Mendes już był i za to szacunek duży. Bez wsparcia nie wygrasz, Messi korzystał z Xaviego i goata Iniesty.
4
Najgorszym trenerem reprezentacji zdecydowanie był Santos
4
Polska przegrała bo Polacy strzelili mniej goli niż Finowie. @Jakchcesz
0
Ja powinienem być trenerem.
0
Smutna rzeczywistość jest taka że obie drużyny wygrałyby mecz z Boliwią czy innym Ekwadorem. @mekston
0
@MesQueUnClub_87 nie raz mecze tam są trudniejsze niż w lidze francuskiej, ale klubowe mistrzostwa świata zweryfikują wszystko
1
@D10SLEO Ze względu na miejsce gali Zayn też może. Zwłaszcza że młodemu Usowi pasa zabrali
@PatrychoO nie dadzą Punkowi wygrać bo są dramatem
4
Nawet dziecko wie że King of the ring w tym roku wygra Zayn albo Rhodes. Zero jakiegoś elementu zaskoczenia. @PatrychoO @mordini123 @lucas/catalan
2
Złota piłka w tym roku. Miejsce pierwsze Mendes/Yamal miejsce 3 Dembele/Raphinha. Masz inne zdanie = nie znasz się na piłce nożnej. @mekston @Encore
2
@macio_944 ja jako kibic reprezentacji Goata nie mam takiego problemu
0
@mekston Mekston co Kessie napisał na mój temat?
0
@Kessie co to ma znaczyć?
1
@barcelonaLM w piłce nożnej król ostatnio pokonał księcia. Dobry mecz był
2
Lewandowski ma rację. Aczkolwiek jest jeden taki piłkarz który gra nawet jak ma sabotażystów w drużynie, ale wciąż Robert ma rację. @mekston @Encore
4
Czy ja dobrze słyszałem że oni na kadrze słuchają republiki?