0

Tenis jako sport upada i to strasznie, głównie przez Sinnera. Znowu Zverev będzie musiał ratować. @Encore @mekston

1

@Frimpong fast foody są niezdrowe

1

Niemcy przereklamowane

0

Zwycięzca Ligi Narodów bierze złotą piłkę, chyba wszyscy byśmy tego chcieli?

0

@Sysia11 bernardo

1

@Jakchcesz Portugalii bo gra tam Goat

0

Szacunek dla Vitinhi za wywiad, ale dziś dopiero będzie miał okazję udowodnić czy jest człowiekiem czynu, czy tylko słów tak jak sabotażysta z Manchesteru. @Encore

0

@Encore z 7/8/9

1

Ciekawostka na noc, pierwszy telewizor został wynaleziony w 1925 roku

3

Ja bym poszedł na koalicję z PiS jeśli daliby mi ministerstwo do spraw skandali w piłce nożnej

1

@Jakchcesz wiedźmin w 2025 roku ..

0

@Encore a co na Marsie grał wcześniej?

0

Co sądzisz o Ter Stegen?

0

@mekston widzę że wielki Draper zweryfikowany, mówiłem że jest słaby? To już nie tam sam sport co 5 lat temu, nie oglądam tego nawet. Oby Zverev wygrał i tyle

1

Jutro będzie piękny wstęp, koniec natomiast za rok.

1

@Bolton zawsze tak było

0

@zodiak_10 ja jest rekordzistą mojego gimnazjum w golach na wf

1

@mordini123 najgorsze w końcu Trutha jest że tak bez pożegnania. Gdyby dostał ostry beatdown od Ceny, nie wiem trzymałby go przez kilka minut w STF, to ok. A tak walczy sobie normalnie z cosplejerem Rhyno i go nie ma

2

@Jakchcesz Portugalia wygra

1

Ale jutro będzie meczyk, ale to będzie dobra zabawa

2

@Adran360 kto stworzył ligę? A do MLS idą tylko koledzy Messiego

2


Taktyka The Rocka, wrestling będzie coraz gorszy i wszystko będzie wina Tryplaka, nagle pojawi się The Rock na koniu i uratuje wszystko.. @PatrychoO

1

@PatrychoO niech to skandalu 2022 coś powiedzą lepiej

1

@PatrychoO The Rock też ma 53, jego powinni zwolnić

2

@Encore celnie o Manchesterze

7

Czemu głosowanie jest takie skomplikowane? Źle zaznaczyłem, na kandydata którego nie chciałem

0

@Encore wyłącz TV to będziesz wiedział na kogo

1

@MessiForeverTheBest i dobrze gdyby Messi rządził to naszej kraj by upadł bardzo szybko

2

@Cvzx co złego Vitinha mówi?

0

@Encore moja Korwinistyczna ciocia od jakiś już 20 lat, ale w tym roku głosowała na Zandberga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?