2

Sorloth znowu potwierdza że jest klasowym napastnikiem źle wykorzystywanym przez Simeone

1

@agaFCB Sinner = nie oglądam

0

@mekston Sinner - nie wspieram, nie kibicuję i nie oglądam. I taki jest dogmat fanklubu Alcaraza

2

@Stinger_ Sorloth dużo lepszy niż Alvarez.

0

@mekston nie powinien niczego wygrywać

1

@mekston Jak zwykle miałem rację?

2

@Jakchcesz słońce jest znaczenie bardziej potężne i keidys zgaśnie i zniszczy wszystko

4

Jako lider fanklubu Alcaraza zarządzam że dzisiaj mimo wszystko Djokovic. @mekston @Encore @barcelonaLM

0

W końcu Cristiano ma godnego przeciwnika, ależ to będzie batalia.

0

@negreanu tu nie będzie zdrajcy heymana

0

@negreanu nie zobaczę bo wygra. Yamal jest dobry , ale to potencjał na numer 2

0

@mekston to nie ma nic wspólnego z piłką

0

@mekston oczywiście że ja lepszy, bo myślę czysto pragmatycznie bez emocjów no

1

@Jakchcesz dramat co w telewizjach pokazują

2

Nie ma co się obrażać panowie. Jako lider fanklubu Alcaraza uważam że koalicja z Serbią bez Djokovica to dobry pomysł. @Encore @mekston @barcelonaLM

1

@Comentateiro impreza byłaby

1

Wezmę w obronę wyjątkowo Triple average H. El Grande Americano to świetny wrestler i uważam tak już od jakiś 10 lat, zdecydowanie zasłużył żeby być w walce o walizkę. Pomijając że brak Krossa i Punka to skandal. @PatrychoO @mordini123

5

@Encore ciężary to Popitek bierze na bary

0

@mekston to niech się nie dosiada do stolika tylko niech próbuje go wywrócić jak Zverev robi

0

Układ Sinner Alcaraz Djokovic Drapper niszczy tenis. @mekston @Encore

0

@Deathwing112 szkoda że nie zagra z mocnym przeciwnikiem Curacao

1

@Comentateiro turniej dla prawdziwych mężczyzn

4

Powiem krótko. Mundial 2026.

0

@Encore nie. I co?

0

@RoberDzik kompromitacja wielkich zawodniczków, w klubach gdzie mają lepszych kolegów obok siebie to grają

1

Banda nieudaczników. Gdzie ten cały Vitinha wielki?

0

@mekston nie będzie, Cristiano to zrobi

2

@Encore a od kiedy ty taki strateg jesteś?

2

@macio_944 ja zagłosowałem na Nawrockiego, chciałem na Trzaskowksiego, ale myślałem że zaznacza się obok tego którego się nie lubi

0

@Aragorn33 zagraj lepiej pan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?