Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sorloth znowu potwierdza że jest klasowym napastnikiem źle wykorzystywanym przez Simeone
1
@agaFCB Sinner = nie oglądam
0
@mekston Sinner - nie wspieram, nie kibicuję i nie oglądam. I taki jest dogmat fanklubu Alcaraza
2
@Stinger_ Sorloth dużo lepszy niż Alvarez.
0
@mekston nie powinien niczego wygrywać
1
@mekston Jak zwykle miałem rację?
2
@Jakchcesz słońce jest znaczenie bardziej potężne i keidys zgaśnie i zniszczy wszystko
4
Jako lider fanklubu Alcaraza zarządzam że dzisiaj mimo wszystko Djokovic. @mekston @Encore @barcelonaLM
0
W końcu Cristiano ma godnego przeciwnika, ależ to będzie batalia.
0
@negreanu tu nie będzie zdrajcy heymana
0
@negreanu nie zobaczę bo wygra. Yamal jest dobry , ale to potencjał na numer 2
0
@mekston to nie ma nic wspólnego z piłką
0
@mekston oczywiście że ja lepszy, bo myślę czysto pragmatycznie bez emocjów no
1
@Jakchcesz dramat co w telewizjach pokazują
2
Nie ma co się obrażać panowie. Jako lider fanklubu Alcaraza uważam że koalicja z Serbią bez Djokovica to dobry pomysł. @Encore @mekston @barcelonaLM
1
@Comentateiro impreza byłaby
1
Wezmę w obronę wyjątkowo Triple average H. El Grande Americano to świetny wrestler i uważam tak już od jakiś 10 lat, zdecydowanie zasłużył żeby być w walce o walizkę. Pomijając że brak Krossa i Punka to skandal. @PatrychoO @mordini123
5
@Encore ciężary to Popitek bierze na bary
0
@mekston to niech się nie dosiada do stolika tylko niech próbuje go wywrócić jak Zverev robi
0
Układ Sinner Alcaraz Djokovic Drapper niszczy tenis. @mekston @Encore
0
@Deathwing112 szkoda że nie zagra z mocnym przeciwnikiem Curacao
1
@Comentateiro turniej dla prawdziwych mężczyzn
4
Powiem krótko. Mundial 2026.
0
@Encore nie. I co?
0
@RoberDzik kompromitacja wielkich zawodniczków, w klubach gdzie mają lepszych kolegów obok siebie to grają
1
Banda nieudaczników. Gdzie ten cały Vitinha wielki?
0
@mekston nie będzie, Cristiano to zrobi
2
@Encore a od kiedy ty taki strateg jesteś?
2
@macio_944 ja zagłosowałem na Nawrockiego, chciałem na Trzaskowksiego, ale myślałem że zaznacza się obok tego którego się nie lubi
0
@Aragorn33 zagraj lepiej pan