2

@Kessie najlepszy jestem ja.

0

@barcelonaLM ogłaszam mobilizację

2

Triple H chyba myśli że ja głupi że dam się nabrać że zwolnienie Trutha to był work. Zresztą on nie ma nic do gadania, powie wszystko co Rock mu każe. @PatrychoO @negreanu @mordini123

1

@Kapitan hawk ja wolę Claudio Bravo z Copa America i Mario Goetze

0

@fart kompromitacja

0

@barcelonaLM i tak jest wstydem i hańbą

0

@negreanu to mógł Roman się pojawić ale on nie ma jaj się pojawiać

0

Tylko nie z average playerem. Proszę Carlos ratuj ten sport

0

@fart Portugalia.

2

@Bocheno1 dzisiaj jako lider fanklubu Alcaraza, oświadczam że wszystkie osoby kibicujące dziś Sinnerowi, będą wyrzuceni z fanklubu

1

Hahaha dawno nie czekałem aż tak bardzo na mecz piłki nożnej.

5

Dobrze że turniej Liga Narodów powstał. Zawsze to fajna odskocznia i jakiś prestiżowy turniej po finale ligi mistrzów

0

@D10SLEO może ja kiedyś zostanę MR. money in The bank? Na kim chciałbyś zobaczyć mój cash ING?

1

@Jakchcesz masz szacunek w prawnych kręgach

2

za main event szacunek, ale. Money in The bank dramat. Americano powinien wygrać, bo od 10 lat jest w ścisłej czołówce jeśli chodzi o umiejętności w ringu @PatrychoO

1

@PatrychoO tam kibice wyjaśnili tego Robbena całego

1

@Adran360 długość dźwięku to będzie płaczu Argentyńczyków za rok

2

Nawet nie mam zamiaru oglądać Money in The bank. Protets jest @PatrychoO

3


Jest kompromitacja, jest i szybka reakcja, brawo dla kibiców

1

@Stinger_ a ja wolę Cristiano a reszta mnie nie obchodzi

0

@macio_944 nie o akurat normalna, zdrowa reakcja jak ktoś się zna na piłce

0

Co musi czuć taki człowiek kiedy wybiera Real Madryt na kibicowanie.. szkoda

0

@agaFCB od kiedy tylko zostałem liderem. Czysty pragmatyzm

0

@Rewolucja123 powinien bo ta nagroda jest bezwartościowa obecnie. Konkretnie od 2018 roku? Modric nigdy nie powinien wygrać!

1

@Kessie ja jestem lepszy i od tego i od tego, bo jestem najlepszy

0

@agaFCB dyscyplina klubowa jest. Nie jest to co prawda jakaś sprawa wiążąca

1

@RoberDzik jak wyślesz mi hatryki Messiego na mundialu. Może być taka umowa?

1

Jak coś w finale kobiet nie kibicujemy żadnej z zawodniczek. @Encore @mekston @barcelonaLM

0

@mekston jako lider fanklubu Alcaraza ogłaszam że zbadamy sprawę, po finale

1

@mekston mobilizacja na niedzielę, wróg jest silny. @Encore @barcelonaLM

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?