Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kessie najlepszy jestem ja.
0
@barcelonaLM ogłaszam mobilizację
2
Triple H chyba myśli że ja głupi że dam się nabrać że zwolnienie Trutha to był work. Zresztą on nie ma nic do gadania, powie wszystko co Rock mu każe. @PatrychoO @negreanu @mordini123
1
@Kapitan hawk ja wolę Claudio Bravo z Copa America i Mario Goetze
0
@fart kompromitacja
0
@barcelonaLM i tak jest wstydem i hańbą
0
@negreanu to mógł Roman się pojawić ale on nie ma jaj się pojawiać
0
Tylko nie z average playerem. Proszę Carlos ratuj ten sport
0
@fart Portugalia.
2
@Bocheno1 dzisiaj jako lider fanklubu Alcaraza, oświadczam że wszystkie osoby kibicujące dziś Sinnerowi, będą wyrzuceni z fanklubu
1
Hahaha dawno nie czekałem aż tak bardzo na mecz piłki nożnej.
5
Dobrze że turniej Liga Narodów powstał. Zawsze to fajna odskocznia i jakiś prestiżowy turniej po finale ligi mistrzów
0
@D10SLEO może ja kiedyś zostanę MR. money in The bank? Na kim chciałbyś zobaczyć mój cash ING?
1
@Jakchcesz masz szacunek w prawnych kręgach
2
za main event szacunek, ale. Money in The bank dramat. Americano powinien wygrać, bo od 10 lat jest w ścisłej czołówce jeśli chodzi o umiejętności w ringu @PatrychoO
1
@PatrychoO tam kibice wyjaśnili tego Robbena całego
1
@Adran360 długość dźwięku to będzie płaczu Argentyńczyków za rok
2
Nawet nie mam zamiaru oglądać Money in The bank. Protets jest @PatrychoO
3
Jest kompromitacja, jest i szybka reakcja, brawo dla kibiców
1
@Stinger_ a ja wolę Cristiano a reszta mnie nie obchodzi
0
@macio_944 nie o akurat normalna, zdrowa reakcja jak ktoś się zna na piłce
0
Co musi czuć taki człowiek kiedy wybiera Real Madryt na kibicowanie.. szkoda
0
@agaFCB od kiedy tylko zostałem liderem. Czysty pragmatyzm
0
@Rewolucja123 powinien bo ta nagroda jest bezwartościowa obecnie. Konkretnie od 2018 roku? Modric nigdy nie powinien wygrać!
1
@Kessie ja jestem lepszy i od tego i od tego, bo jestem najlepszy
0
@agaFCB dyscyplina klubowa jest. Nie jest to co prawda jakaś sprawa wiążąca
1
@RoberDzik jak wyślesz mi hatryki Messiego na mundialu. Może być taka umowa?
1
Jak coś w finale kobiet nie kibicujemy żadnej z zawodniczek. @Encore @mekston @barcelonaLM
0
@mekston jako lider fanklubu Alcaraza ogłaszam że zbadamy sprawę, po finale
1
@mekston mobilizacja na niedzielę, wróg jest silny. @Encore @barcelonaLM