Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Meksykańska liga to akurat klasa, to nie MLS, szacunek i pokonać Real
1
@agaFCB od kiedy woda powoduje kaca? Water
0
@mekston na Wimbledon poparcie ma Zverev w pierwszej kolejności
0
@mekston jestem.
0
@mekston oj nie wiem czy chciałbym żeby Carlitos wygrał
2
@Vurt Flick to trener
2
Kto jest twoim ulubionym niemieckim piłkarzem? U mnie zdecydowanie Mario Goetze
0
@Encore Nie, już Sorloth miałby większe szanse
1
@Rewolucja123 nie wiem, ale do mnie randomowe dziewczyny wypisują
4
Czy Julian Alvarez jest w top 200 napastników 21 wieku?
0
@Kozinho. Przecież on nawet nie jest na poziomie Sorlotha. Xd
0
@mekston nie jest to zbyt optymistyczne
0
@Frytkizketchupem przecież to Sorloth nawet jest lepszy.
0
@barcelonaLM niedobra informacja dla wszystkich kibiców
1
@blakkudium Nie bo tam jest lepsza obrona, ja bym sobie nie poradził w premier league, La Liga i może serie a ale dlatego że to nuda tam. W Saudi są drużyny gdzie jest dobra obrona, ale myślę że pod mój styl gry we francuskiej miałbym trudniej, wciąż uważam że Saudi jest trudniejsza.
2
@blakkudium uważam że w lidze ze słabą obroną byłbym królem strzelców, bo szybkość tam wystarcza, oprócz szybkości wybitny bym nie był, mimo wszystko na MLS i ich obrone by wystarczyło na króla strzelców
2
@blakkudium kompromitacja i tak
2
Lepiej żeby Oviedo wygrali mecza dzisiaj. @mekston @MichuZ44 @Kessie
1
Brawo Trener Skorża. Pokazuje gdzie jest miejsce Interu
0
@Herato szacunek dla Ciebie. @mekston @Sysia11
3
@Adran360 kibicujemy drużynie trenera Skorży
2
@Kessie oczywiście że tutaj. Zajmujemy się głupotami a jesteśmy w tym czasie oszukiwani. Gdybym miał możliwości finansowe od razu zająłbym się badaniem flory z prehistorycznych epok.
2
@Kessie ja już od jakiś 5 lat piszę że świat upada i idzie ku zagładzie. To się ze mnie śmiali. Teraz już nikt się nie śmieje
4
Skąd niby wiemy jaka była pogoda okresu kredy czy też jury skoro nawet pogody na 2 godziny nie potrafią przewidzieć. Nie wydaje to wam się podejrzane? @mekston @agaFCB
0
@negreanu przecież to żałosna kopia wydarzeń sprzed 14 lat. To tak jakby Ronaldo dołączył do Argentyny na 2034 i wygrał w skandalicznych okolicznościach mundial, nic bym się nie cieszył
0
Sprzedawczyk Cena myślał że to 2011, żałosne kopiować najlepsze promo w historii po 14 latach. @PatrychoO @mordini123
0
Tunezysjka liga za mocna
0
@July_6_BcN ale ja muszę być częścią społeczeństwa ogłupionego przez TV, a to ma negatywny wpływ na moje zdrowie mentalne
1
Jak w ogóle człowiek myślący może myśleć że nie ma zegoś takiego jak cywilizacja pozaziemska.
2
@barcelonaLM jak nie Yamal to proponuje mojego człowieka Mendesa.