Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Warto zwrócić uwagę że zwycięzca ligi narodów i ligi mistrzów Nuno Mendes to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. @mekston @Encore @barcelonaLM
3
@blakkudium Nuno Mendes to podstawa
0
@Kgorecki2500 są.ludzie którzy stawiają Messiego wyżej niż Ronaldo
0
Jakiś ten poziom piłki nożnej niższy niż kiedyś, dobrze że jest dwóch topowych piłkarzy - Yamal i Mendes
7
@macio_944 jak pokazać brak wiedzy o piłce nożnej
4
@mekston tu jest poważny klub
5
@adamek20151 nie wiem, ale pierwsze wyklucza Messiego.
12
@blakkudium ja się kiedyś zakręciłem wokół Mai, teraz ma męża
1
@Adran360 to jest tak śmieszne
3
@PatrychoO bez mojej zgody nie ma transferów
0
Żadnego Almady w Barcelonie!
6
Drużyna z Nowej Zelandii klasa, bolesna weryfikacja ligi argentyńskiej
1
@mekston byle nie Benfica.
1
Wszystkiego najlepszego dla jednego z najlepszych piłkarzy w historii. Urodziny Messiego
2
@mekston on ma teraz duże wpływy. Może decydować kto może być członkiem fan klubu a kto nie
0
@mekston tylko nie Alcaraz
0
@Lionel_Messi10 a Young Buys nie złożyli
2
Wyznaczam @Encore na wicelidera fan klubu Alcaraza. @mekston @barcelonaLM
1
@qbsonFCBarca w sumie przy ciężkich siadach czy ciągach czasem styknie ta dycha przerwy
1
FC Porto to jest taka kompromitacja
2
@mekston a mistrz ligi narodów Mendes dziś wygrał mecz. I w odróżnieniu od mistrza świata gra dalej
1
@mekston nikogo to nie obchodzi, niech odpadną jak najszybciej
1
@Pedri16Future właśnie tam jest Alvareza i spółki miejsce.
1
Niech Roque się w końcu na coś przyda i strzeli dużo goli w następnym meczu.
2
@barcelonaLM @mekston szacunek Alcaraz
0
@mekston ja podejmuję decyzję, jak coś nie podoba zrobić nowe wybory
0
Na Wimbledonie kibicujemy Djokovic. @mekston @barcelonaLM @Encore
0
@LukaszFan ja się nie poddam bez walki, nie dam sobie wmówić tego co mówi mi TV
1
@barcelonaLM ja Realowi kibicować 22 czerwca nie mam zamiaru
0
Zauważyliście że czas obecnie płynie szybciej niż 10 lat temu. Pewnie przypadek