3

1

Absurdalny karny

3

Przecież tu faulu nie powinno być xddddd

0

Uuuuuu strasznie to wyglądało... Mógł mu nogę złamać... W pełni zasłużone czerwo

0

Małpeczka jak zwykle pokrzywdzony xdddd

1

Jak można było taka setkę zepsuć...

0

Ferran Co jest pełną gębą

0

To jest niewiarygodne... Tu już powinno być z 6:1 co najmniej... No właśnie powinno... Bardzo razi nieskuteczność Barcy od pewnego czasu

0

Tu absolutnie karnego nie powinno być

2

Może mi ktoś powiedzieć za co tu był karny odgwizdany dla Barcy... NO bez jaj

1

Nieeeee tu karnego nie powinno być

0

Bramka z Atleti się przypomina

0

@El Plutoninho każdy mecz jest ważny i powinien być optymalny skład

0

Nie ma Pedruli, nie ma gry... Że też musiał akurat teraz złapać kontuzję:/

1

Po co w ogóle cytować słowa typa któremu dawno odkleiły się wszystkie klepki... Zignorować go i tyle... Nie warto karmić trolla

1

Cieszy wygrana ale co Pedri'm... Oby absencja naszego lidera w środku pola trwała jak najkrócej

0

18 goli po rzutach rożnych Arsenalu... Imponująca statystyka

1

Mecz z cyklu nie do wygrania...

0

Dlatego jestem za tym żeby spalony był po tym jak piłkarz będzie całym obwodem za linią spalonego... Wtedy takie jakże absurdalne spalone nie będą miały miejsca

2

Ja pier... Wszystko robili żeby tego jakże ewidentnego spalonego sędziowie się dopatrzyli xdddddddddd

2

@Comentateiro to właśnie zadałem... Nie musisz się czepiać...

0

Czemu Roony nie gra... Po tak dobrym meczu z Bilbao powinien dostać ponownie szansę w pierwszym składzie:/

16

Aż m się trochę szkoda zrobiło Ernesto

3

Roony pięknie się rizwija w Barcelonie... Po dość kiepskim początku rośnie w siłę chłopak, to może cieszyć

0

@ProMILs a trofeów w gablocie ni ma

0

Ciekawe co Nico musi czuć, jakie myśli przechodzą przez jego głowę xddd

0

No piłkarze Athleticu będą koniecznie się wybrać po meczu do ginekologa na testy ciążowe

12

Ten Garcia to jakiś cyborg jest... Ależ mamy bramkarza na lata:))

1

I po co on dyskursie, kartka zasłużona a taka dyskusja może się zakończyć drogą żółtą

1

Jedziemy... Trzeba utrzeć nosa tym szwabskim kibicom którzy krzyczeli na trybunach niepochlebne okrzyki na trybunach w stronę Barcy i ich kibiców

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?