Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
https://vm.tiktok.com/ZNRD8NB4x/
1
Absurdalny karny
3
Przecież tu faulu nie powinno być xddddd
0
Uuuuuu strasznie to wyglądało... Mógł mu nogę złamać... W pełni zasłużone czerwo
0
Małpeczka jak zwykle pokrzywdzony xdddd
1
Jak można było taka setkę zepsuć...
0
Ferran Co jest pełną gębą
0
To jest niewiarygodne... Tu już powinno być z 6:1 co najmniej... No właśnie powinno... Bardzo razi nieskuteczność Barcy od pewnego czasu
0
Tu absolutnie karnego nie powinno być
2
Może mi ktoś powiedzieć za co tu był karny odgwizdany dla Barcy... NO bez jaj
1
Nieeeee tu karnego nie powinno być
0
Bramka z Atleti się przypomina
0
@El Plutoninho każdy mecz jest ważny i powinien być optymalny skład
0
Nie ma Pedruli, nie ma gry... Że też musiał akurat teraz złapać kontuzję:/
1
Po co w ogóle cytować słowa typa któremu dawno odkleiły się wszystkie klepki... Zignorować go i tyle... Nie warto karmić trolla
1
Cieszy wygrana ale co Pedri'm... Oby absencja naszego lidera w środku pola trwała jak najkrócej
0
18 goli po rzutach rożnych Arsenalu... Imponująca statystyka
1
Mecz z cyklu nie do wygrania...
0
Dlatego jestem za tym żeby spalony był po tym jak piłkarz będzie całym obwodem za linią spalonego... Wtedy takie jakże absurdalne spalone nie będą miały miejsca
2
Ja pier... Wszystko robili żeby tego jakże ewidentnego spalonego sędziowie się dopatrzyli xdddddddddd
2
@Comentateiro to właśnie zadałem... Nie musisz się czepiać...
0
Czemu Roony nie gra... Po tak dobrym meczu z Bilbao powinien dostać ponownie szansę w pierwszym składzie:/
16
Aż m się trochę szkoda zrobiło Ernesto
3
Roony pięknie się rizwija w Barcelonie... Po dość kiepskim początku rośnie w siłę chłopak, to może cieszyć
0
@ProMILs a trofeów w gablocie ni ma
0
Ciekawe co Nico musi czuć, jakie myśli przechodzą przez jego głowę xddd
0
No piłkarze Athleticu będą koniecznie się wybrać po meczu do ginekologa na testy ciążowe
12
Ten Garcia to jakiś cyborg jest... Ależ mamy bramkarza na lata:))
1
I po co on dyskursie, kartka zasłużona a taka dyskusja może się zakończyć drogą żółtą
1
Jedziemy... Trzeba utrzeć nosa tym szwabskim kibicom którzy krzyczeli na trybunach niepochlebne okrzyki na trybunach w stronę Barcy i ich kibiców