Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ciasteczko od Rashforda... Widać że zostały te automatyzmy rodem z premier league:))
2
Yamal staje się powoli piłkarzem jednego zwodu... W ogóle nie progresuje
0
Można podziękować Yamalowi za stratę tego gola
2
Na co ci sędziowie liniowi czekają... Trudno o bardziej ewidentnego spalonego a ten czeka uj wie na co...
3
Kibice śmietankowych: spieprzyliście nam Mikołajki:)))))
1
No faul był ale czy to by zmieniło przebieg meczu... No chyba nie...
0
Ale jaki spokój przy tej obronie zachował to ja pytań nie mam
8
Jak ten Slenderman to obronił :O
0
@kiper09 urazy Olmo i Pedri'ego, do tego zmiany tak więc się uzbierało 6 minut
3
Ale przeskok jakościowy po zejściu Pedruli... To aż przerażające jest jak nisko jakościowo Barca teraz jest
2
Powiedzieć ciasteczko od Pedri'ego to tak jakby nic nie powiedzieć... Ależ go brakowało w środku pola:))
0
Na pierwszy rzut oka wyglądało to na padazo ale po ostatniej powtórce przyznaję że karny ewidentny był... No penalty no party można by rzec
0
@FcPortoFan1999 a niech idzie nawet do Portoryko, tylko niech jak najdalej od Barcy się trzyma ćwierćmózg jeden
0
@Fc112 no a co nie... Mam wrażenie że on tam jest sabotażystą... Już drugi raz w tym sezonie odyebał numer.... A do końca sezonu jeszcze daleko jest... Jeden z najgorszych piłkarzy ostatnich lat i taka jest prawda
0
@FcPortoFan1999 nie wiem, dla mnie może odejść za darmo... Niech stwarza problemy w innym klubie bo tu już wystarczająco narozrabiał
0
Sprzedać dziada urugwajskiego za czapkę gruszek i pożegnać bez jakiegokolwiek powrotu, nawet zakaz wstępu powinien mieć na stadion... Że on w ogóle jest tam kapitanem jeszcze to jestem w szoku... Jego nie powinno być tam od jakiś czterech lat...
0
@Dankho94isback nie patrz tylko na flashscore bo to nie oddaje przebiegu meczu... Różnica klas jest i tyle
0
@Dankho94isback przecież Chelsea nas miażdży w tym meczu tak więc gdyby było 5:0 to bym się wcale nie zdziwił..
1
Ale oklep dostajemy... Tak na prawdę to my 5:0 przegrywamy bo gdyby wszystkie bramki były zaliczone to teraz by była manita dla Chelsea
0
O 45 minut za późno
1
Kapitan wylew... On nie powinien nosić opaski kapitana bo po prostu nie zasługuje na tę opaskę przez swoje odpały
1
Araujo jak zwykle musi coś odpierdolić... No kto by się spodziewał...
0
Nie nie nie było... Fermin wstawaj i graj dalej
1
Ja się pytam jak, jak rekin tego nie trafił...
1
Dostał w splot jajeczny... Anka po meczu będzie musiała porządnie wymasować
0
Ale to się mogło pięknie zacząć... To powinien być gol dla naszych
3
W końcu schodzi drwal Dani Olmo. Bogu niech będą dzięki
3
Ale jak się Lewy złożył do tej główki... Czuć ten instynkt strzelca wyborowego:))
1
@Veysel a no fakt zapomniałem o Cristiano... On tam na dopiero ciężko w 40 stopniach xddddd
2
I pomyśleć że Lewy będzie miał zaraz 38 lat a jego regularność w strzelaniu goli jest nadal imponujący... Po kontuzji strzela hattricka na trudnym terenie:))