0

Ale ciasteczko od Rashforda... Widać że zostały te automatyzmy rodem z premier league:))

2

Yamal staje się powoli piłkarzem jednego zwodu... W ogóle nie progresuje

0

Można podziękować Yamalowi za stratę tego gola

2

Na co ci sędziowie liniowi czekają... Trudno o bardziej ewidentnego spalonego a ten czeka uj wie na co...

3

Kibice śmietankowych: spieprzyliście nam Mikołajki:)))))

1

No faul był ale czy to by zmieniło przebieg meczu... No chyba nie...

0

Ale jaki spokój przy tej obronie zachował to ja pytań nie mam

8

Jak ten Slenderman to obronił :O

0

@kiper09 urazy Olmo i Pedri'ego, do tego zmiany tak więc się uzbierało 6 minut

3

Ale przeskok jakościowy po zejściu Pedruli... To aż przerażające jest jak nisko jakościowo Barca teraz jest

2

Powiedzieć ciasteczko od Pedri'ego to tak jakby nic nie powiedzieć... Ależ go brakowało w środku pola:))

0

Na pierwszy rzut oka wyglądało to na padazo ale po ostatniej powtórce przyznaję że karny ewidentny był... No penalty no party można by rzec

0

@FcPortoFan1999 a niech idzie nawet do Portoryko, tylko niech jak najdalej od Barcy się trzyma ćwierćmózg jeden

0

@Fc112 no a co nie... Mam wrażenie że on tam jest sabotażystą... Już drugi raz w tym sezonie odyebał numer.... A do końca sezonu jeszcze daleko jest... Jeden z najgorszych piłkarzy ostatnich lat i taka jest prawda

0

@FcPortoFan1999 nie wiem, dla mnie może odejść za darmo... Niech stwarza problemy w innym klubie bo tu już wystarczająco narozrabiał

0

Sprzedać dziada urugwajskiego za czapkę gruszek i pożegnać bez jakiegokolwiek powrotu, nawet zakaz wstępu powinien mieć na stadion... Że on w ogóle jest tam kapitanem jeszcze to jestem w szoku... Jego nie powinno być tam od jakiś czterech lat...

0

@Dankho94isback nie patrz tylko na flashscore bo to nie oddaje przebiegu meczu... Różnica klas jest i tyle

0

@Dankho94isback przecież Chelsea nas miażdży w tym meczu tak więc gdyby było 5:0 to bym się wcale nie zdziwił..

1

Ale oklep dostajemy... Tak na prawdę to my 5:0 przegrywamy bo gdyby wszystkie bramki były zaliczone to teraz by była manita dla Chelsea

0

O 45 minut za późno

1

Kapitan wylew... On nie powinien nosić opaski kapitana bo po prostu nie zasługuje na tę opaskę przez swoje odpały

1

Araujo jak zwykle musi coś odpierdolić... No kto by się spodziewał...

0

Nie nie nie było... Fermin wstawaj i graj dalej

1

Ja się pytam jak, jak rekin tego nie trafił...

1

Dostał w splot jajeczny... Anka po meczu będzie musiała porządnie wymasować

0

Ale to się mogło pięknie zacząć... To powinien być gol dla naszych

3

W końcu schodzi drwal Dani Olmo. Bogu niech będą dzięki

3

Ale jak się Lewy złożył do tej główki... Czuć ten instynkt strzelca wyborowego:))

1

@Veysel a no fakt zapomniałem o Cristiano... On tam na dopiero ciężko w 40 stopniach xddddd

2

I pomyśleć że Lewy będzie miał zaraz 38 lat a jego regularność w strzelaniu goli jest nadal imponujący... Po kontuzji strzela hattricka na trudnym terenie:))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?