0

Jedno jest praktycznie pewne... Ktoś z dwójki Bayern&PSG zgarnie na 99.99% ligę mistrzów. Zostawiam ten ułamek procenta bo to jednak jest piłka nożna i nie wiadomo nigdy co się może stać

2

1

Julian ty dawaj do nas bo tak się zmarnujesz

2

Ale bym se obejrzał taki Bayern z PSG bo tu będzie wiało już nie powiem czym:/

1

Ale zwracałem bacznie uwagę na Vitihnie... Jaki to jest geniusz, gra na bardzo podobnym poziomie co Pedri... Te rozdzielenie piłek i przegląd pola ma ja równie niesamowitym poziomie... Wyobrazić sobie środek pola Pedri&Vitinha... Pomoc marzeń na lata

29

To przyjęcie Diaza... Kosmos zresztą jak cały mecz... Pojebany mecz, jakby dwóch ziomków grało w Fifę xdddd

2

Piłka powinna się odbić bezpośrednio od ręki i wtedy karny a tak... No nie wiem... Sędzia popełnił błąd

1

I jak to interpretować... Piłka się odbija od ciała i karny... A nie raz tak było że nie było karnego gdy piłka najpierw odbiła się od ciała... Dla mnie kontrowersja z tym karnym

2

@LeszekFCB takie są realia i kropka. Yamal kozak ale Olise w tym momencie to najlepszy PS na świecie

0

Co za mecz, co za tempo... Niewiarygodny spektakl

1

@JaneKOS gdyby Barca grała w pełnym składzie to kto wie jakby to się skończyło

1

Taki Kvara w Barcelonie... Ehhh fajnie czasem pomarzyć xddd

2

Kvara pokazał Dzbanbele jak się kończy akcje

1

Jak on to zjebał hahahahahaha

3

Bayern jest przepotężny... Piłkarze PSG nie wiedzą co się dzieje

2

Akcję roku już znamy a Piotrek już stał się legendą robiąc coś niesamowitego ale bez pomocy naszych kochanych rodaków byśmy tej akcji nie przeprowadzili... Piękne jest to że w tak podzielonym kraju możemy się zjednoczyć i robić potężne rzeczy. Serducho się raduje jakim jesteśmy pięknym narodem:)))

3

Stało się pogodzeni, no może nie do końca ale od takiego czegoś się zaczyna zgoda i to jest piękne

1

A tu Rychu wpada cały na biało i zbija piątkę z Tede przy tym nagrywając wspólny kawałek... Zbyt piękne zęby było prawdziwe:))

2

No to Yamal robi dissa... Wojtek to zalatwi:))

0

@maatiixx i coś w tym jest co mówisz... Wielu z tych celebrytów dla własnych potrzeb tam poszło ale nie patrzmy na nich, tylko na tych którzy poszli z dobrego serca bez żadnych dodatkowych korzyści:))

5

Ależ my jesteśmy niesamowitym społeczeństwem... Coś niesamowitego, pomimo podziałów wszyscy potrafimy się połączyć w jednym momencie... Duma rozpiera aż po same brzegi:))

0

Do 150 żeby Yamalek nagrał dissa na raka:))))

0

No to La Liga obroniona już na 99.9 procenta

3

Ciekawe co ten typ który pokazał faka na trybunach co musi teraz czuć... Gula ma takiego jak berety xddd

1

Co za mecz na Allianz Arena... To jest jakiś kosmos dla postronnego widza

1

Komentarz usunięty

2

Jednym z kluczowych momentów moim zdaniem było to starcie Fermina z nogą bramkarza Atleti w polu karnym... Oczywiście nie było mowy o karnym ale ten moment wybił z rytmu Barcę... Od tego momentu tak naprawdę zaczęły się kłopoty Barcelony... Barca w pełnym gazie meczowym by dojechała Atleti bo do momentu tego starcia Atletico tak na prawdę nie miało nic do powiedzenia... Ehhhh te pieprzone detale

1

@Arden oficjalnie to było a ja czytałem że ponoć było cięcie kosztów bo miał za duży kontakt... Może i faktycznie piszę źle ale jak to było na prawdę to ciul wie... Tak czy inaczej to brakuje go w Barcelonie

1

Że też Laporta tak łatwą ręką pozbył się Inigo Martineza... Jak można było się pozbyć takiego mentora... Dramat... Miejmy nadzieję że uda się tego Bastoni'ego sprowadzić bo z niskorosłymi jak na tę pozycję Cibarsi'm czy Garcią to my za dużo nie zwojujemy... Przede wszystkim potrzebny jest nam przynajmniej jeden obrońca który będzie żarł murawę a Bastoni wydaje się takim obrońcą, tylko pytanie czy nas stać na niego zważywszy na to że pozycja napastnika w nadchodzącym okienku transferowym jest priorytetem... Cóż czas pokaże

0

Mecz Barcy bez czerwa w lidze mistrzów meczem straconym... Który to raz gramy w dziesiątkę... Skoda że nie awansowaliśmy... No no e leży nam to Atleti w LM... Już trzeci raz z rzędu nas wyeliminowali... Pieprzone materace ale cóż, założenie awansowali i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?