Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Robert w koszulce Milanu zdobywający Scudetto... Chciałbym zobaczyć Lewego w koszulce Milanu... Mam nadzieję że jego ogromna ambicja zaprowadzi go do Milanu i ta przygoda będzie trwała w najlepsze:))
1
Ja wcale nie płaczę, tylko oczy mi się pocą... Ehhh piękna była przygoda Lewego w Barcelonie... Pomimo że jestem wieloletnim sympatykiem Barcelony to oglądanie Barcy jednak już nie będzie takie samo przyznam szczerze. Nigdy bym się nie spodziewał że będę oglądał dwóch Polaków w barwach Barcy. Cudowne chwile to były dla kibica Barcy... Dziękuję Ci legendo że pomogłeś Barcelonie wrócić na dobre tory w tak ciężkich czasach dla tego klubu:))))))))))))
0
Jakimi kryteriami sędzia się kierował dyktując karny dla Betisu... Co ona tam widział tak się zastanawiam xddddd
0
@Kidd tak ale liczby nie zachwycały... Były serie gdzie lewy nie strzelił gola przez kilka kolejnych meczów gdzie to było nie do pomyślenia w takim Bayernie
5
Co by było gdyby Lewy wcześniej do Barcy dołączył... Jakie liczby by wykręcił... 119 goli w 191 meczach to sporo a warto przypomnieć że to Xavi nie potrafił wyciągnąć potencjału z Lewego, zresztą jak z większości piłkarzy. To tylko pokazuje że Lewy poradziłby sobie w każdej lidze ale oczywiście największe grono hejterów gdzie ma... W Polsce... Cebulandia zakichana
4
Ehhhh szkoda tego dwumeczu z Interem rok temu... Nie mogę się z tym pogodzić do tej pory... Że też Roberta musiała dopaść ta kontuzja. Być może teraz by odchodził z Barcy jako piłkarz który zdobył wszystko z Barcą... Zasłużył na to żeby go traktować jak legendę Barcy, może nie z najwyższej półki ale jednak... Trzy mistrzostwa Hiszpanii, PK i dwa superpuchary Hiszpanii mówią same za siebie:))
2
Ale Tebasa musi dupsko piec że to Barca po raz kolejny wygrywa LA Ligę xddddd
1
Rapha nie prowokuj bo to sensu nie ma
4
Błędem Kompany'ego było nie wystawienie Davisa od początku meczu... Ja byłem zdziwiony że Kanadyjczyk nie gra od pierwszej minuty
1
@macio_944 ja wiem o tym... Ale jak kiedyś Hansi opuści Barcę to z chęcią bym zobaczył na ławce trenerskiej Lucho... A w tej chwili Flick jest nie do ruszenia
4
PSG imponująco odrobiło lekcję z pierwszego meczu... Tak naprawdę na nic nie pozwalają Bayernowi... Bayern nie stworzył jak do tej pory żadnej stuprocentowej akcji. Ehh Lucho co Ty tam robisz... Wracaj do Barcelony:((
0
No i wszystko wyjaśnił komentator
2
Czekaj co... Dlaczego piłka była po tym incydencie dla Paryża...
0
Mendes to jakiś potwór jest... Skubany na kodach gra
2
Co za akcja PSG... Ależ oni są mocni... Widmo obrony LM przez PSG coraz bardziej się zarysowuje
0
Ale tam syf przez tego Mbippiego jest w Realu ale to dla Barcy jest plus bo dzięki temu przynajmniej ligę wygrywamy... To francuz jest problemem a nie Vini... Można go nie lubić i sam go nie lubię za to jak się zachowuje na boisku ale on liczby dowodzi... Brazol jest świetnym piłkarzem pomimo jego charakteru a Mbippi... Mbippi jest nauczony byciem wielkimi i nietykalnym bo tak to nauczyli w PSG. Ja się nie zdziwię jak on nigdy nie wygra LM i złotej piłki przez jego wybujałe ego
0
Koniec zasłużony finalista awansował do finału... Teraz czekać na jutrzejszy spektakl i wyłonienie drugiego finalisty
7
I pomyśleć że my z takimi plackami jak Kotletiko nie wygraliśmy ale problem jest taki że nam nie idzie z defensywnie grającymi klubami. oby Arsenal awansował do finału bo patrzeć na grę Atletico jest jak okład z soli na otwarte rany://
8
Dobrze dla meczu że padł gol... Teraz nie będzie żadnej kalkulacji... Kotletiko będzie musiało się otworzyć a Arenal będzie czyhał na jakieś kontry
0
Za szybko się położył... O karnym nie ma mowy
2
To już gra w bierki jest bardziej emocjonująca niż ten mecz... Ależ to jest kupa://
0
I co nawet nie będzie weryfikacji... Dla mnie to jest do zweryfikowania bo tam mógł być karny
0
Gdyby ten Budimir był o dziesięć lat młodszy to na pewno by grał w lepszym klubie... Ładnie miesza obrońcami
1
To jak wolę ja ten przepiękny księżyc patrzeć niż na ten mecz
0
https://vm.tiktok.com/ZNRgyeJtn/
Kiedyś to były reklamy xdd
1
Jeszcze czajnika z wodą tam brakło żeby herbatę se zrobić bo tak bez popitki to może mu stanąć w gardle nie daj Boże
1
Takie emocje że co niektórzy postanowili sobie pycha buły na przekąskę zrobić
7
Ten co bułki robi na stadionie xdddd
1
Książkowy karny... Mocna piguła bez ceregieli i bramka
0
O co oni się kłócą... Przecież to karny ewidentny jest