0

Robert w koszulce Milanu zdobywający Scudetto... Chciałbym zobaczyć Lewego w koszulce Milanu... Mam nadzieję że jego ogromna ambicja zaprowadzi go do Milanu i ta przygoda będzie trwała w najlepsze:))

1

Ja wcale nie płaczę, tylko oczy mi się pocą... Ehhh piękna była przygoda Lewego w Barcelonie... Pomimo że jestem wieloletnim sympatykiem Barcelony to oglądanie Barcy jednak już nie będzie takie samo przyznam szczerze. Nigdy bym się nie spodziewał że będę oglądał dwóch Polaków w barwach Barcy. Cudowne chwile to były dla kibica Barcy... Dziękuję Ci legendo że pomogłeś Barcelonie wrócić na dobre tory w tak ciężkich czasach dla tego klubu:))))))))))))

0

Jakimi kryteriami sędzia się kierował dyktując karny dla Betisu... Co ona tam widział tak się zastanawiam xddddd

0

@Kidd tak ale liczby nie zachwycały... Były serie gdzie lewy nie strzelił gola przez kilka kolejnych meczów gdzie to było nie do pomyślenia w takim Bayernie

5

Co by było gdyby Lewy wcześniej do Barcy dołączył... Jakie liczby by wykręcił... 119 goli w 191 meczach to sporo a warto przypomnieć że to Xavi nie potrafił wyciągnąć potencjału z Lewego, zresztą jak z większości piłkarzy. To tylko pokazuje że Lewy poradziłby sobie w każdej lidze ale oczywiście największe grono hejterów gdzie ma... W Polsce... Cebulandia zakichana

4

Ehhhh szkoda tego dwumeczu z Interem rok temu... Nie mogę się z tym pogodzić do tej pory... Że też Roberta musiała dopaść ta kontuzja. Być może teraz by odchodził z Barcy jako piłkarz który zdobył wszystko z Barcą... Zasłużył na to żeby go traktować jak legendę Barcy, może nie z najwyższej półki ale jednak... Trzy mistrzostwa Hiszpanii, PK i dwa superpuchary Hiszpanii mówią same za siebie:))

2

Ale Tebasa musi dupsko piec że to Barca po raz kolejny wygrywa LA Ligę xddddd

1

Rapha nie prowokuj bo to sensu nie ma

4

Błędem Kompany'ego było nie wystawienie Davisa od początku meczu... Ja byłem zdziwiony że Kanadyjczyk nie gra od pierwszej minuty

1

@macio_944 ja wiem o tym... Ale jak kiedyś Hansi opuści Barcę to z chęcią bym zobaczył na ławce trenerskiej Lucho... A w tej chwili Flick jest nie do ruszenia

4

PSG imponująco odrobiło lekcję z pierwszego meczu... Tak naprawdę na nic nie pozwalają Bayernowi... Bayern nie stworzył jak do tej pory żadnej stuprocentowej akcji. Ehh Lucho co Ty tam robisz... Wracaj do Barcelony:((

0

No i wszystko wyjaśnił komentator

2

Czekaj co... Dlaczego piłka była po tym incydencie dla Paryża...

0

Mendes to jakiś potwór jest... Skubany na kodach gra

2

Co za akcja PSG... Ależ oni są mocni... Widmo obrony LM przez PSG coraz bardziej się zarysowuje

0

Ale tam syf przez tego Mbippiego jest w Realu ale to dla Barcy jest plus bo dzięki temu przynajmniej ligę wygrywamy... To francuz jest problemem a nie Vini... Można go nie lubić i sam go nie lubię za to jak się zachowuje na boisku ale on liczby dowodzi... Brazol jest świetnym piłkarzem pomimo jego charakteru a Mbippi... Mbippi jest nauczony byciem wielkimi i nietykalnym bo tak to nauczyli w PSG. Ja się nie zdziwię jak on nigdy nie wygra LM i złotej piłki przez jego wybujałe ego

0

Koniec zasłużony finalista awansował do finału... Teraz czekać na jutrzejszy spektakl i wyłonienie drugiego finalisty

7

I pomyśleć że my z takimi plackami jak Kotletiko nie wygraliśmy ale problem jest taki że nam nie idzie z defensywnie grającymi klubami. oby Arsenal awansował do finału bo patrzeć na grę Atletico jest jak okład z soli na otwarte rany://

8

Dobrze dla meczu że padł gol... Teraz nie będzie żadnej kalkulacji... Kotletiko będzie musiało się otworzyć a Arenal będzie czyhał na jakieś kontry

0

Za szybko się położył... O karnym nie ma mowy

2

To już gra w bierki jest bardziej emocjonująca niż ten mecz... Ależ to jest kupa://

0

I co nawet nie będzie weryfikacji... Dla mnie to jest do zweryfikowania bo tam mógł być karny

0

Gdyby ten Budimir był o dziesięć lat młodszy to na pewno by grał w lepszym klubie... Ładnie miesza obrońcami

1

To jak wolę ja ten przepiękny księżyc patrzeć niż na ten mecz

0

https://vm.tiktok.com/ZNRgyeJtn/


Kiedyś to były reklamy xdd

1

Jeszcze czajnika z wodą tam brakło żeby herbatę se zrobić bo tak bez popitki to może mu stanąć w gardle nie daj Boże

1

Takie emocje że co niektórzy postanowili sobie pycha buły na przekąskę zrobić

7

Ten co bułki robi na stadionie xdddd

1

Książkowy karny... Mocna piguła bez ceregieli i bramka

0

O co oni się kłócą... Przecież to karny ewidentny jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?