Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chłop odkopnął piłkę bo myślał że to koniec meczu i dostał za to czerwoną kartkę... Sędziowanie hiszpańskie w pigułce
0
Pięknie ich Getafe utrzymuje... Oby tak do końca
3
Rudiger jest niezrównanym śmieciem... Dziękuję za uwagę
1
Gdyby tak przesunąć bramkę o 10 metrów to by wpadło...
3
Alvin to tam pewnie wyszedł z siebie widząc to podło
0
Jak on tego nie trafił...
0
On się w ogóle nie rusza... Wygląda to mega niepokojąco
19
Jak mnie ten ryj drażni, o matko... Ale on przecież tylko chce grać w piłkę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Haaland na trybunach
0
Cancelo dzisiaj top
1
https://vm.tiktok.com/ZNRPLox13/
A sędzia po raz kolejny ślepy pomimo że Valverde sprzedał z pięści w twarz ciosu... Czy kogoś to jeszcze dziwi...
28
Otamendi pokazał płaczkowi kto tu jest mistrzem świata:))
1
Jeśli coś powiedział rasistowskiego to uj mu w łeb... Nie lubię tego spłakańca ale takie coś jest niedopuszczalne, przede wszystkim u piłkarzy
7
Jak można takiego kurwa ewidentnego faulu nie odgwizdać... Rzygam tą ligą i sędziami... Co za ku*wy nie mam słów
0
Dzisiaj to przeanalizują czy do jutra będziemy musieli czekać xddd
3
Wpierdol przez duże W do przerwy... Nie mamy żadnych argumentów w tym meczu i raczej już nie będziemy mieć z takim składem. Brak Pedri'ego i Raphinii jest aż za bardzo widoczny
1
Nie ma Rashforda, Raphinii i Pedri'ego i nie mamy argumentów w tym meczu... Dlatego nas tak piorą
6
Kudłaty aż po grób xdddd
0
Licznik wynosi 0 na 5 loading...
1
Tu się raczej nic dobrego nie wydarzy... Valencia nie ma absolutnie żadnych argumentów żeby chociaż zremisować ten mecz
0
Kurde szkoda że tej piłki nie przepuścił...
4
Zaraz usnę takie emocje są ale sędzia na pewno ma asa w rękawie i uraczy nas wszystkich kibiców karnym w końcówce meczu
1
Wrócił stary dobry Yamal... Cudowne uderzenie młodziutkiego Hiszpana:))
0
Roony to odżyje zmieniając klub jak to miało miejsce w przypadku Endricka. Szkoda chłopaka
0
Usiadł na boisku i się śmieje... Cały Araujo xddd
0
https://vm.tiktok.com/ZNRDjRKov/
Fede Valverde "myślę że rozegraliśmy wielki mecz"
1
Ja bym był zażenowany gdyby taki karny został Barcelonie podyktowany
2
W życiu są tylko trzy rzeczy pewne... Śmierć, podatki i rzut karny dla Realu
1
9 minut doliczone do tego absurdalny karny... Real w pigułce