1

Chłop odkopnął piłkę bo myślał że to koniec meczu i dostał za to czerwoną kartkę... Sędziowanie hiszpańskie w pigułce

0

Pięknie ich Getafe utrzymuje... Oby tak do końca

3

Rudiger jest niezrównanym śmieciem... Dziękuję za uwagę

1

Gdyby tak przesunąć bramkę o 10 metrów to by wpadło...

3

Alvin to tam pewnie wyszedł z siebie widząc to podło

0

Jak on tego nie trafił...

0

On się w ogóle nie rusza... Wygląda to mega niepokojąco

19

Jak mnie ten ryj drażni, o matko... Ale on przecież tylko chce grać w piłkę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Haaland na trybunach

0

Cancelo dzisiaj top

1

https://vm.tiktok.com/ZNRPLox13/


A sędzia po raz kolejny ślepy pomimo że Valverde sprzedał z pięści w twarz ciosu... Czy kogoś to jeszcze dziwi...

28

Otamendi pokazał płaczkowi kto tu jest mistrzem świata:))

1

Jeśli coś powiedział rasistowskiego to uj mu w łeb... Nie lubię tego spłakańca ale takie coś jest niedopuszczalne, przede wszystkim u piłkarzy

7

Jak można takiego kurwa ewidentnego faulu nie odgwizdać... Rzygam tą ligą i sędziami... Co za ku*wy nie mam słów

0

Dzisiaj to przeanalizują czy do jutra będziemy musieli czekać xddd

3

Wpierdol przez duże W do przerwy... Nie mamy żadnych argumentów w tym meczu i raczej już nie będziemy mieć z takim składem. Brak Pedri'ego i Raphinii jest aż za bardzo widoczny

1

Nie ma Rashforda, Raphinii i Pedri'ego i nie mamy argumentów w tym meczu... Dlatego nas tak piorą

6

Kudłaty aż po grób xdddd

0

Licznik wynosi 0 na 5 loading...

1

Tu się raczej nic dobrego nie wydarzy... Valencia nie ma absolutnie żadnych argumentów żeby chociaż zremisować ten mecz

0

Kurde szkoda że tej piłki nie przepuścił...

4

Zaraz usnę takie emocje są ale sędzia na pewno ma asa w rękawie i uraczy nas wszystkich kibiców karnym w końcówce meczu

1

Wrócił stary dobry Yamal... Cudowne uderzenie młodziutkiego Hiszpana:))

0

Roony to odżyje zmieniając klub jak to miało miejsce w przypadku Endricka. Szkoda chłopaka

0

Usiadł na boisku i się śmieje... Cały Araujo xddd

0

https://vm.tiktok.com/ZNRDjRKov/

Fede Valverde "myślę że rozegraliśmy wielki mecz"

1

Ja bym był zażenowany gdyby taki karny został Barcelonie podyktowany

2

W życiu są tylko trzy rzeczy pewne... Śmierć, podatki i rzut karny dla Realu

1

9 minut doliczone do tego absurdalny karny... Real w pigułce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?